Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Філько

Сторінок: [1] 2 3 ... 11
1
Спорядження / Re: GPS і велосипед
« : 06.09.2014, 14:03:01 »
А як на рахунок антизлодійського GPS трекера, типо такого: http://www.ebay.com/itm/Bicycle-Mini-Hidden-Bike-GSM-GPS-Tracker-Coban-GPS305-Real-time-No-Retail-Box-/271539836047?pt=US_Tracking_Devices&hash=item3f3909148f
Часом не юзав хто? 50 баксів у порівнянні із вартістю ровера, який можуть зворувати - не так уже й багато

2
Майбутні / Re: Поїздка селами 31.08
« : 30.08.2014, 09:36:54 »
Гарячі галицькі хлопці  :D

Хороших вражень від подорожі

3
Ровери / Re: Поругайте вел
« : 01.08.2014, 12:09:14 »
Я теж уже 5 сезон на одних і тих колесах з вібрейками їзжу. Пра я не дуже активний роверист: 20-30 км в день в середньому.
Але подумую вже про планову заміну колес - бо теж починає бути трохи стрьомно - через сі самі страхи щодо ободів :)

4
Фуджі на фото - декілька постів назад кумедно виглядає :) Альбо стрімянку з собою возити - як для літака - щоб залазити/злазити з нього, або сідушку по максимуму спустити  -але тоді коліна при їзді попри вуха свистітимуть. На ньому хоч зручно їздити-то?

5
але ж ізврати :).
Я б при такій проблемі просто купив би жорстку раму, та й по всьому. Скільки вона нині буде коштувати? гривень 400?

6
навряд чи дюраль чи титан чи ще яка біда сильно крихкіша буде в наші то зими - коли -20 раз на два роки протягом двох днів буває.

7
купив си на харківському веломайданчику жорстку вилку за 200 уахів  :) тепер ось тре день виділити - аби переднє колесо піднатягнути, і встановити нову вилку.

8
раз чекав на роботі ліфта, і чую - в кабіні лемент і кіпіш. Думав - певно битком людей, альбо розборки які. Ан ні - дві миловидні панянки обговорювали куди літом відпочивати поїдуть...  :D Жіночі розмови - найкращий спосіб вбити онтой рудимент, котрий мізками зоветься.

9
цікаво - навіщо ідентифікаційний код для тест-драйву ровера? угонщика й по паспорту знайти можна  :police:

10
ну я не є спеціаліст. Вам би з більш свідомими веломеханіками би поспілкуватися.
Я мав на увазі, що якшо шприха має недостатній натяг (пальцями досить легко зрушується з місця, а при їзді з боку колеса чутно "поцокування" - шприха періодично міняє своє положення відносно сусідних шприх), або взагалі не натягнута - вільно бовтається. Це є дуже зле - бо колесо зберігає свою форму завдяки силі натягу спиць, без неї, получається, обід постійно деформується - при кожному оберті. Матеріал стомлюється, і рано чи пізно ободу капец настане. 

Але якшо вам майстер правив кулко  - гадаю воно у вас наразі в порядку.


11
Відповідь зі категорій - "Поломалось купуй нове"

Роверу і 3 місяців нема пробіг не більше 300 км. а вже купувати нове колесо...  гнилий варіант.

Професійно перешприхуванням в Тернополі хтось займається ?

питання не в старизні - а в правності. Імхо - якщо апарат не доконче справний - треба щось зробити з цим. Якщо колесо порбігало 300 км і йому вже капец прийшов - я б таки задумався над купівлею більш якісної заміни. Чесно :-) Ремонтований девайс завше гірший ніж такий же - нульцевий. Якщо нове колесо не довго прожило - перешприховане і вирівняне - швидше за все, пробігає ще менше. Напевно воно з самого початку паршиво зібране було - та й по всьому.

В загальному ж - вісімку, так само як і яйце, виправляють натягуванням деяких окремих шприх - тому після цьої процедури натяг шприх таки різний получається. Головне щоб не було взагалі "гуляючих" шприх. Нерівномірність натягу, напевно, веде до нерівномірного розподілення навантаження. Але шприхи стальні - тому , якщо гуляючих шприх нема, і колесо після вирівнювання - таки рівне - то й не тре заморочуватися :-) Катайте поки їздить. Правда 300 км до першої серйозної вісімки - то щось занадто живо все-таки, як для новачка.

12
як таке сталося? Звідкіля його поцупили? - щоб інші шприхалі не повторювали помилок...

Опис апарата цікавий - роверу цілий рік і всього лиш 300 км накатано - як таке можливо?

13
збирайте гроші на нове колесо. Гадаю, ймовірність що ви угробите се колесо в скорім часі - дуже висока.

Я б зробив би так.

14
я так розумію - основний критерій для того щоб бренд був успішний - назва на латиниці.
Молдавани, он, теж граматику з кирилиці на латиницю перевели - однак не сильно успішніші стали.

Щодо україни - я б собі в село купив би її :-) Класика, йоп-та!

15
нормальний девайс! Ще коси на колеса вчепити - буде взаправдашня персидська "колісниця смерті" - тілько на сучаний лад  :D

Сторінок: [1] 2 3 ... 11