Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - contras552

Сторінок: [1] 2 3
1
дуже симпатично получився, аж самому захотілося свою ДЕСНУ2(1984р/в) реанімувати, але не знаю ще, що в нею робити, чи крокодилити чи підтягувати до сучасності. хочу запитати в знаючих, чи може цей ровер http://ternopol.ter.olx.ua/obyavlenie/pdltkoviy-velosiped-kalkhoff-chic-choc-ID9Zmlt.html#d56b64ae36 виступити донором в плані коліс + вилка + передній тормоз, чи задорого?
Десна2 має колеса 20", а той ровер, що по ссилці - 24". Як він може бути донором до Десни2? Чи я щось не так зрозумів? Що таке "крокодилити"?

2
Мій теж був занедбаний і розбитий, в двох місцях довелось варити раму. Кільканадцять років стояв без діла. Тепер - любо глянути. На роботу на ньому їжджу.

3
Так, як більш-менш людського бризговика поки нема, то вирішив цей зняти, і поки сухо, буду їздити без нього. А як буде мокро, то буду їздити на високих колесах.)))

4
Номера-то євро, а дорога - наша рідна.  :nono:

5
Цікаво, то яка країна..?
Судячи із стану дороги і такі знайомі ями, маю припущення, що це наша рідна неька. Може помиляюсь, але, чомусь, погано віриться, що ще десь в світі є такі дороги з твердим покриттям.

6
Бачу, народ таки чіпляє самопальні бризговики, бо промислових нема.


7
і дійсно вирізати із пластикової бутилки  бризговик та вчепити на томуж місці виглядало б досить пристойно
Та ні, як на мене - то це ще гірша пародія, ніж є зараз. Сподобався варіант, який на першому відео. Треба щось таке зробити. Хочу вчепити один раз, щоб більше туда не лазити, не крутити гайки.

8
я хотів ще спитати - колеса явно не стокові - звідки вони?
З базару.

9
для прикладу такий  . змінити дизайн вирізавши таке

[spoiler]Брызговик.AVI
[/spoiler]
Варіант 2 фірма . Мобільне кріплення у разі потреби

 [spoiler] Велосипедные крылья Author X-Bow (Обзор + установка)[/spoiler]
і останнє можна придумати якесь кріблення яке дає змогу  легко знімати та чіпляти  те чудо антибруду для велосипеда .
Перший варіант розгляну, а другий варіант - це не бризговик, а звичайний зйомний болотнік, розрахований на великі колеса, тому в моїй ситуації толку від нього ноль, бо болотнік в мене і так є.


10


одним словом  якийсь бризговик розвинув суперечку. робіть  той бризговик з мобільним кріпленням та використовуйте даний велосипед у задоволення  . Удачі
Ок. А можна взнати, як правильно називається той бризговик з мобільним кріпленням, бо навіть не знаю, що шукати, чи може ссилочка є яка?

11
для того є голова щоб думати куди ї деш та очі щоб бачити яка перешкода стоїть перед Вами. Тоді ніяка перекидка не  зламається ..
Нє, ну я писав, що при певних умовах, які не залежать від велосипедиста. Дуже часто машини заганяють велосипедиста в яму, калюжу, впритик до бордюра, тощо.

12
ніхто Вас не звинувачує у кріпленні такого бризговика. але роблячи  таку  роботу із вдосконалення  велосипеда  бризговик виглядає не естетично .. Просто із за поваги до Вас сказав свою думку. Виправдовуватись чи доказувати Вашу правоту  немає потреби.

Не маю нічого проти, якщо до мене звертатись на ти. Сам бачу, що бризговик страшно виглядає, тому, найближчим часом, буду думати, що з ним зробити, можливо і зніму, якщо буде сухо.

13
відносно того що перекидка тирчить зовні - є таке, але це явним чином вел для міста, а місті в нас поки ще лишилося подобіє дорог )), типа особо нема за шо чипатися тим перемикачем

Теоретично, при певних умовах, при низькому колесі  можна зачепити перекидкою бордюр, ї зламати його ))) її. Бордюри бувають вивалені з ряду, перекошені, криво встановлені, тощо...

14
Асоціаціі з дитинства  старші чоловіки чіпляли варені  багажники і возили на них  кубинські мішки з сіном та силосом  та травою . Одим словом  популярне слово в ті часи НЕТРУДОВІ ДОХОДИ , вони також полюбляли чіпляти  бризговики такого типу  . Вирізали  їх зі всього хто що мав.
 
Якщо логічно подумати, то ровер використовувався таким чином на селах, а там, як відомо, бідність, доріг нема, болота купа, от люди і рятувались від нього таким способом. Ніхто просто так такого страхіття б не чіпляв.

15
Ну ні той бризговик нереально смішний і зводить з розуму  зі сміху  середньостатистичного ровериста    :D :D :D :D :D
У кардинальної більшості роверистів колеса більші, ніж 20", педалі знаходяться вище від землі, тому їм не відома проблема їз замоченням ніг навіть при невеличкій воді на дорозі, від того і є дике нерозуміння, для чого він такий великий і страшний. У мене теж є ровер з 26" колесами, так там не треба ніяких бризговиків.

Сторінок: [1] 2 3