Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - contras552

Сторінок: [1]
1
Хочу похвалитись відреставрованим і модернізованим Аістом з 20" колесами, 1986 р.в., Мінського велозаводу. Відреставрував, як мені подобалось, тому, якщо що не так, то не бийте сильно ))). Фото в старому стані нема, руки не дійшли зафоткати, а коли спохватився, то вже рама була пофарбована. Тому викладаю фотки, зроблені під час першої обкатки. Встановив на нього нове сідло, нове заднє колесо з планетарною втулкою Нексус на 3 швидкості, ручний тормоз на переднє колесо, новий руль, бо старий був вузьким і на ньому не поміщались гріпси і манетки. Також замінив ще деякі дрібні запчастини.
 
І ще - резиновий бризговик на передньому колесі вирішив не знімати (в старому варіанті він теж був присутнім). Бо колеса низькі, ноги на педалях під час їзди також знаходяться дуже низько до землі, і під час їзди в дощ, чи по калюжах на дорозі, вода з-під переднього колеса дуже лиє по ногах, внаслідок чого, промокає взуття. Ну, хіба, їхати дуже помало, то тоді не лиє по ногах. Але, помало їздити не завжди виходить, тому довелось виходити із ситуації таким чином. Бризговик приймає струю води на себе, захищаючи ноги.


Сторінок: [1]