Флуд ON.
Перекидке на 9 не варто ставити, вона на вужчу цепку, а вужча цепка херовато лягає на ширші зірки, і потім любить розсипатись. (хто понить як я на велодень на "самокаті" приїхав? Саме через то.)
Можна фото тего всього в зборі?
На перекидці є болтик, який регулює відстань від лапи до зірок. Якшо відведено задалеко, то менші зірки мало шо чіпляються. В ідеалі, коли переклюк на найбільшій зірці, колесико лапи має майже лежати на ній, Якщо замала відстань, то на останню просто не закине.
Довжиналанца. Викидаємо на самі більші зірки, натягуємо цепку до упора, рахуєм кіко лишньої, лишаємо 2-4 на запас. Скидаємо на самі малі, прикидаємо чи не провисає з врахуванням запасу, якшо так, то корегуємо в "-".
Цепка: якщо взяв вузьку тобде скакала по широким зубам. Тра прикласти до старої, чи не лоханувся.
Система. Вже писали. Новий ланц=нова система. Тру пацани беруть комплектами система+3 ланца і раз в 200-500 км міняють по кругу (здрастуй замочок), а заодно і миють.
Довжина лапи... від неї залежить ємність перекидки. Грубо то сумма різниць між меншою і більшою зірками системи і шатунів. Довша лапа рішає провисання в п.2, коротша рішає з бовтанкою.
МТБ перекидка. По барабану. Просто важча. Глагне шоби ємність була "Твоя" або, навіть, трохи менша. Крайні положення ж не використовуються (1-6, 1-7, 3-1, 3-2). Якщо вміеш переключатись, то можна починати несміло економити.
Флуд OFF