Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Штир

Сторінок: [1] 2 3 ... 28
1
Порада для Sunny.

Розмір рами принциповий для тих хто катає багато за один раз (> 40 km) або для змагань (на короткі відстані також). Якщо катання обмежуються малими відстанями, тоді розмір не є дуже важливий. Але, якщо сидушка піднімається вище руля, тоді можна легко перелетіти через колесо. Тому порада така (тільки для МТБ) - виставити сидушку по довжині ноги, виставити винос по висоті сидушки або вище. Якщо це неможливо, тоді велосипед небезпечний.

Поради, які дають профі для продвинутих любителів (а, особли шосероводів) любителю початківцю не підходять.

2
Був на трасі годину тому. Нікого не зустрів. Проїхав до середини спуску і розвернувся, колеса набрали багнюки, земля дуже сира. Тим хто наважиться поїхати, треба обов'язково мати зубату резину та бажано дискові гальма.

На крутих спусках, особливо перед поворотами треба буди надзвичайно обережним. Навіть не знаю, як там обганяти. Якщо в колію від машини попав, то вже не вигребеш, треба їхати в ній до кінця.

Шкода, що не можна перенести змагання.

3
Деколи гуляю по парку і часто бачу різні ситуації на межі аварії. Буває так, що пішохід кидається під колеса, а буває так що велосипедист голову дома залишає. Короче, не ганяйте по парку (10-15 км/год), тоді у разі зіткнення все минеться тільки матюками.

4
от і добре що знайшли!...команду формуєш на марафон?...хоча розумію що зараз усім не до марафону....
Поки нічого не казав, але головне самому бути у формі, а хлопці катають постійно. Ми сьогодні в Рай каталися (купалися, шашлики їли і всяке таке), денний пробіг 130км.

5
Велосипед знайшли. Поліція допомогла. Не буду описувати як знайшли, але можу сказати, що злодіїв, які крадуть велосипеди чекають багато несподіванок.

6
Вкрали велосипед у ночі (21.07.2016) в під'їзді, велосипедний замок не допоміг. Злодії не полінувалися піднятися на 5-й поверх. Поліція вже шукає, але Ваша допомога (інормація) може бути корисною. Фото велосипеда тут (кращих немає, серійного номера також немає):
https://www.dropbox.com/sh/ocyxas5y54tsvju/AAC6mAV51B4n_OBrgl5eEc00a?dl=0

Допоможе будь-яка інформація, дякую.

7
Якщо корт - халявний, тоді хто буде його підтримувати у нормальному стані? Чи йдеться про закатаний асфальтом майданчик, де кожний приходить з власною сіткою?

Справжній любитель тенісу краще заплатить, щоб грати на нормальному покритті, ніж буде ламати собі ноги на занедбаному халявному майданчику, де скоріше за все будуть грати діти у футбол.

8
Він рахує так як Яник. Той плавав кожний день по 5 км :)

9
Магазин Епіцентр

10
Написав у приват.

11
Дякую організаторам (Руслану та іншим) за змагання, нагоду зустрітися з колегами та смачні кавуни 😊

12
Є варіант для вертикального положення велосипеда, у мене три велосипеда, незабаром буде 4-и :)

13
Якщо буде екскурсія, то Я би приєднався. Від Берегині треба їхати постійно прямо і в лісі також прямо, аж до самого кола. А от де коло, Я не знаю точно :)

14
На вішалці є все крім велосипеда. 15 кг витримає?

15
Велодоріжка для того і призначена, щоб тільки велосипеди. Пішохід може використовувати велодоріжку тільки коли немає тротуара. А от велосипедист (крім дітей до 7 років) не може їздити по тротуарах. Проблема у тому, що велодоріжка ситуацію у парку не змінить, просто тому, що культури бракує. Коли я бачу пацанів, які женуть по тротуару з шв. 15 км/год на одному колесі, хочеться взяти біту і...

Сторінок: [1] 2 3 ... 28