Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Штир

Сторінок: [1] 2
1
Вкрали велосипед у ночі (21.07.2016) в під'їзді, велосипедний замок не допоміг. Злодії не полінувалися піднятися на 5-й поверх. Поліція вже шукає, але Ваша допомога (інормація) може бути корисною. Фото велосипеда тут (кращих немає, серійного номера також немає):
https://www.dropbox.com/sh/ocyxas5y54tsvju/AAC6mAV51B4n_OBrgl5eEc00a?dl=0

Допоможе будь-яка інформація, дякую.

2
Заплановані / Львів - Тернопіль
« : 16.05.2015, 16:10:43 »
Завтра їду забирати шосейник у Львів, назад хочу повертатися на велосипеді. Хто знає, яка дорога краща (якість покриття та інтенсивності руху машин, особливо фур) - через Куровичі чи Красне?

3
Потрібний Web девелопер(бажано у Тернополі) для віддаленої роботи. Обов'язкові вимоги:
1. Досвід роботи у розробці Web проектів не менше 2-х років.
2. Знання HTML5, JavaScript, бажано PHP.
3. Вітається володіння/знання пакетів, або бібліотек для оптимізації процесу розробки.
4. Володіння англійською мовою на рівні читати/писати.
4. Не менше 5 робочих годин на день, крім вихідних.
5. Бути онлайн, або мати можливість відповідати швидко.
6. Персональне робоче місце, комп'ютер.

Рівень оплати (по годинах) залежить від кваліфікації і буде постійно рости. Початкова платня на рівні компаній у Львові або Київі. Питання можна надсилати в приват, або по телефону
095 167-один-761. Питати Костянтина.

4
Вчора пробив колосе, коли їхав в офіс. Тому, колесо приніс додому, заклеїв камеру, зібрав, підкачав. Зранку приніс в офіс, докачав до 4 барів, встановив і пішов займатися своїми справами. Пройшло 3 години і раптом Ба-БаХ. Захожу в кімнату де стоїть велосипед і така картина - у всіх хто був в тій кімнаті, очі - як тарілки, щелепи до підлоги і стан близький до контузії :) Короче камера лопнула біля ніпеля і від сили вибуху покришку зірвало з обода.
Потім приніс нову камеру, коли качав колесо, то всі повтікали :)

5
На рулі веросипеда був встановлений Лежак короткий фірми DEDA
Колеса Fulcrum Red Metal 5,
Болотніки  Х17
Обладнання SRAM 4
Покришки (сліки) 26/1.75 schwalde
на виносі кріплення для велокомпютера SIGMA
все інше як на фото: https://plus.google.com/photos/117635772315044968449/albums/5926695768180485745?authkey=CP_GsoL4opmoOQ

Якщо буде якась інформація, пишіть у приват. Дякую.

6
ДТП / Хто головний?
« : 19.09.2013, 14:13:30 »
ДТП не було, але є таке питання по правилах дорожнього руху. Велосипедист їде по правій полосі у виділеному коридорі (початок Руської, під гору, перед 6-ю школою). На дорозі припаркована машина. Велосипедист готується об’їжджати її зліва і весь час залишатися у праві полосі. Позаду їде машина, яка не може перейти у ліву полосу (та занята), але хоче пролізти між припаркованою машиною і машиною у лівій полосі (пропускаючи білу полосу між колесами). Машині заважає зробити цей маневр велосипедист, який в цей момент готується до свого маневру. Не знаю чи це важливо, але велосипедист їде понад 25km/h і це може трохи повільніше за машину.

Увага питання! Чи повинен велосипедист зупинитися і пропустити ту машину? Дякую.

7
Майбутні / За білими грибами
« : 05.09.2013, 14:43:24 »
Пропонується поїздка у Шумський район (~100km в одну сторону). Мета поїздки:
1. Білі гриби (літом точно були!)
2. Дуже гарна природа, ліс, чисте повітря, практично відсутні комахи.
3. Просто поматрасити та поспілкуватися.

Погоду обіцяють сонячну на всі вихідні. Рушаємо у суботу зранку, повертаємося у неділю. Деталі можна обговорити, будь-які пропозиції, щодо точного розташування місця ночівлі, вітаються. Не втрачаємо шанс гарно відпочити у останні теплі сонячні дні!

8
Shimano кладуть 9 шариків у втулку. Може бути таке, що інші виробники кладуть 8 шариків? Чи то мені такий брак попався?
Втулка під диск (Novatec 342 GCC), інформації про кількість шариків не знайшов.

9
Заплановані / NON STOP - 103 км
« : 02.08.2013, 19:44:46 »
Тернопіль - Залізці - Зборів - Тернопіль, загальна відстань 103 км
Збираємося в неділю (04.02.2013) о 7:55 ранку біля 6-го магазину. Зупинятися не плануємо, тому необхідно мати мінімальний набір:
перекус
вода (або напої)
запасна камера
шолом

Розраховуємо на загальний час до 4:30 год.

10
Спорядження / Велобаул Terraincognita
« : 02.08.2012, 12:17:47 »
Не хочу піднімати питання який баул кращий. Особливо цікаво почути думку тих хто вже мають баули Terraincognita, або мають достовірну інформацію. Задумав взяти такий, на 50 літрів - золота середина.
http://terraincognita.ua/catalog/rucksacks/travelbike.html
Отже, чи варто його брати?

11
ДТП / Обережно! Коти на дорогах!
« : 28.07.2012, 10:47:43 »
О 7:45 ранку їхав з гори по вул. Князя Острозького. Попереду їхав автобус, тому вся увага була направлена на його габарити. Раптом, кутовим зором помітив якийсь рух, коли подивився на переднє колесо, часу на реагування не залишилося. Кіт просто стрибнув під колесо. Ефект такий, ніби наїхав на здутий м'яч. Колесо пішло в сторону, а я полетів прямо десь на швидкості 25-30км. Це вже не перший політ для мене, тому встиг згрупуватися і впав на праве плече, перекотився і завершив посадку.
Перші відчуття були дуже неприємні: запаморочилося, моментально почав сильно потіти, а потім позіхав ніби не спав всю ніч (може знавці скажуть чому так, медики казали, що це результат шоку). Хтось викликав швидку. По вигляду свідків, мій політ справив враження. Короче, коли приїхала швидка, Я вже прийшов у норму, плече боліло і не міг підняти руку самостійно. Огляд показав, що кістки цілі, але сильний внутрішній забій. Оформили мене, пропонували довезти у травм пункт або додому.
Дочалапав додому самостійно, вислухав знову порцію моралі від батьків і написав сюди листа. Фотографій не буде :)

PS: Навіть не знаю, який урок з того зробити. Одним словом - "Не пощастило" :o
А..., люди казали що той дурний кіт (рудий, молодий з наглим виразом морди) побіг далі, так що обережно там.

12
Звіти / Борщів - Бакота - Борщів
« : 24.07.2012, 13:30:40 »
Декілька слів про подорож…
Сонячну погоду не обіцяли, але усі були налаштовані так ніби хотіли кинути виклик зливі і вітру (врешті- решт так воно і сталося, МИ перемогли). Гадаю, такий настрій нам добре допоміг, бо всі були споряджені “по дорослому”.
Отже так, потягом доїхали до Борщова без пригод. Потім витратили 10хв на перевірку баулів і рушили увімкнувши все доступне світло, а його було чимало. До Скала-Подільська просто долетіли, я навіть розігрітися не встиг, потім пішло складніше, якість дорожнього покриття сильно погіршилася і так аж до самого кінця.
Одразу наголошу, що для цього маршруту велосипеди мають бути у ідеальному стані, бо трусить постійно. У ночі, їхали досить швидко, на скільки дозволяло покриття. Машин практично не було, прохолодно, приємно, потом не обливався.  Перша зупинка на 5 хв за 15 км (де то так, бо знак показував 21 км, але відчувалося менше) до Кам’янець-Подільського.  Погризли горішків, та погнали далі.
У Кам’янці зробили пару фоток, неспішно проїхали через це дуже гарне місто де вулиці і фонтани освітлені навіть у ночі. За 10 км від Кам’янця (десь 60 км від Борщова), зупинилися на 1 год попоїсти та відпочити, бо далі нас чекали серйозні випробування…
Трохи відпочивши рушили згідно графіку, здається це було близько 6-ї ранку. І ось він 67-й кілометр! Починється 3-и кілометровий серпантин, де треба міцно триматися керма і притримувати пальці на гальмах бо розігнатися можна так, що птахів обганяєш. Неприємний момент настає у кінці спуску – починається аналочний підйом, а ноги такі як дерева, не гнуться (бо весь час стояв на педалях) і м’язи охололи. Але це неприємне відчуття зникає швидко десь за 500м і потім 2,5км підйому вже з чітким ритмом серця і прогрітими колінами, головне не викручувати важкої передачі та тримати каденс. Другий підйом йде майже одразу за першим, але він трохи довший, здається 5 км.
Приїхали (мені спочатку так здавалося), поворот на Бакоту. Як потім виявилося, ще це був не кінець випробуванням, якість покриття стала ще гіршою, але наш дух незламний і МИ пішли в атаку. Наздогнали комбаїн, довго не могли його обігнати, Andy намагався зупинити його рукою, трохи покатався, але врешті-решт нам  дорогу дали. Біля криниці поповнили запаси води і Віталік прийняв СПАааа… процедури у вигляді обливання крижаною водою.
Шукали місце для табору довго, загубили один другого, але за допомогою собаки і мобільного телефона зібралися до купи і знайшли гарну галявину біля води з великим деревом і сусідами, які крутили дискотеку поки акумулятори у машині не здохли. Віталік одразу просто, у одязі пішов купатися і розігнав усю рибу, тому похвалитися великим уловом нема як.
Далі буде…

13
Хто має такий ключ, або знає трюк щоб обійтися без того ключа? У РБ або Спорт+ такого ключа немає.

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://pds.exblog.jp/pds/1/200709/06/81/c0047281_015585.jpg&imgrefurl=http://bebike.exblog.jp/6892722/&h=400&w=600&sz=165&tbnid=2B_e9RIFgp6XcM:&tbnh=90&tbnw=135&prev=/search%3Fq%3DTL-FC32%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=TL-FC32&usg=__HoqtKhPAsNUjqijhEgx0AvYqmY0=&docid=zjs18_y5wJ7G7M&sa=X&ei=tXfpT5L0GenP4QSpue2YDg&ved=0CHAQ9QEwAg&dur=6086

Можу навіть помінятися на шатуни(175мм)+передня система(квадрат 48Т-38Т-ХХТ), не нові але абсолютно робочі. Або дуже буду вдячний, якщо дасте покористуватися ключем на 1 день.

14
Сьогодні на перехресті Руська 8 мене збила машина о 9-40 ранку. Їхав на Дружбу по головній, водій якось мене не побачив мене і намагався проскочити по перпендикулярній дорозі. В результаті, Я на швидкості 33 км/год в'їхав в переднє праве крило, пролетів 3-4 метра і впав невдало на ногу. Далі розгорталися події так:
1. Дуже сильно кричав на нього, але це не обов'язково.
2. Подзвонив на 102 і викликав ДТІ
3. Склали протоколи.
4. На цей момент вже не міг встати на праву ногу.
5. ДТІшники запропонували викликати швидку, водій запропонував свої послуги. Оскільки водій вів себе мирно і визнав вину то Я погодився поїхати з ним. Велосипед забрав мій колега, велосипед до речі неушкоджений.
6. Зробили знімок, переломів немає, але сильний забій.
7. Тут настає важливий момент - лікар питає як оформити травму. Якщо сказати ДТП, тоді водій буде мати дуже великі проблеми і його видатки сильно зростають. Водій запропонував розійтися по мирному.
8. Мої вимоги були такі: оплатити всі ліки і мою фізичну і моральну травму. Я сказав ціну і він погодився.
9. Потім поїхали в ДТІ, щоб закрити справу і він відвіз мене додому.

Мої поради:
1. Не намагайтеся одразу домовлятися по мирному, спочатку викликайте ДТІ.
2. Демонструйте впевненість і не говоріть багато, типу зараз приїдуть ДТІшники тоді поговоримо.
3. Якщо відчуваєте біль, то обов’язково їдьте в травмпункт.
4. Не бійтеся виставляти великий рахунок, але сума моє бути резонною.

15
Звіт - не дуже художній, але локанічний :)
Сьогодні катав цей маршрут. Певно всі там бували, тому просто покази на компі:
Туди:
загальний час 1 год. 41 хв
середня швидкість 23км/год
відстань від КПП до повороту на замок - 40,8 км

Був сильний зустрічний вітер, тому тяжко давалося. АЛЕ!!! Мені допоміг пелотон, десь після Ліски обганяє пілотон - всі спортсмени на шосерах (італійські в основному), дехто мав карбонові рами. Їх супроводжувала технічка (бус). Ну я не розгубився і сів на колесо. Спочатку думав просто погратися бо їхали вони не слабо (28 в гору, і 35 по прямій). Коли з гори котили то я навіть боявся звести очі з колеса. Короче пішло як по маслу, вже вітру не помічаю, велосипед ніби на мотузці до них привязаний. Так ми проїхали 15 км, але нажаль кайф обломали. Їхній тренер дав команду зупинитися, а я далі погнав.

Назад:
загальний час 1 год. 31 хв.
середня швидкість 26 км/год
відстань та сама +/- 200 метрів.

Вітер був боковий, але попутній, тому пішло краще. Звичайно біля замку я відпочивав, вкручувати на гібриді не так вже і легко.
Доречи, коли перейшов на контакти, то забув про біль у коліні.

І ще, краєвид там дуже гарний, особливо коли з сторони ставка дивитися на замок.

Сторінок: [1] 2