Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (8/19) > >>

Sancho11:
Поясніть мені будьласка за призи, якщо приїде спочатку три шосера а потім три мтб, то тоді 1м - шосер, 2 мтб і 3м - ???

Штир:

--- Цитата: Sancho11 від 25.09.2012, 16:23:57 ---Поясніть мені будьласка за призи, якщо приїде спочатку три шосера а потім три мтб, то тоді 1м - шосер, 2 мтб і 3м - ???

--- End quote ---
Всього 3-и нагороди на 3-и місця. Frenky вже забив 2-е місце, залишається 1-е і 3-е :)

Ruslan 75:

--- Цитата: Sancho11 від 25.09.2012, 16:23:57 ---Поясніть мені будьласка за призи, якщо приїде спочатку три шосера а потім три мтб, то тоді 1м - шосер, 2 мтб і 3м - ???

--- End quote ---

бажано глянути на правила)

Відповідь (в даному варіанті запиту) - Третє місце займає шосер!
так як шосери взяли перше місце і автоматично їм відкриваєть доступ до третього місця.
тобто вони підтвердили клас! (якщо так можна сказати)) :)

між іншим якщо першим приїзджає МТБ а потім три шосери і дальше після них МТБ - то місця розподіляються тільки між МТБ
ну тобто суть правил  - що шосер повине приїхати першим, якщо він не приїзджає - то автоматично всі шосери втрачають право на призові місця. вважаю це нормальним на мою думку. притому пан Корак вроді лише 1 % візьме участь відповідно шосерам нема чому хвилюватися, а коли умовно він візьме участь і ще переможе - то призові місця розподіляються виключно між МТБ.
ну можливо і інший хтось підтяне клас МТБ, з ким їздив всі вроді нормально катають.

Aelita:
Шприхалі, Ви певно вже замучили Руслана питаннями. Ставте +1 до участі і все!)

Ruslan 75:

--- Цитата: Aelita від 25.09.2012, 17:33:33 ---Шприхалі, Ви певно вже замучили Руслана питаннями. Ставте +1 до участі і все!)

--- End quote ---

Ліда, ти кльова!, +!!!!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version