Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

(1/19) > >>

Ruslan 75:
30 вересня 2012 року

ОСІННІЙ ВЕЛОМАРАФОН
ПРИСВЯЧЕНИЙ 70- Й РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УПА
«Шляхами звитяги»

Старт  -  м.Тернопіль  - навпроти магазину "Карпати"
Фініш –   м.Бережани – вїзд в місто.

Дистанція – 50 км.


Реєстрація 8:00 - 8:50
Інструктаж ДАІ 8:50 - 9:00
Старт веломарафону: 9:00

Призи веломарафону:

1. Місце: Палатка Terra Incognita.
2. Місце: Велосипедний рюкзак CROSS BIKE.
3. Місце: Велокомпютер Sigma Sport .

Реєстрація учасників до 29 вересня 2012 року .

Погода: http://www.gismeteo.ua/city/weekly/4951/ можливо і буде Сонце!-)

Маршрут руху веломарафону. http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zgduhaaerwfxuibk

1. Старт  - м.Тернопіль  (навпроти магазину «Карпати»).
2. с.Підгороднє.
3. с.Почапинці.
4. с.Великий Ходачків.
5. с.Городище.
6. с.Горби.
7. с.Плотича.
8. с.Теофіпілка.
9. с.Дибще.
10. с.Комарівка.
11. с.Шибалин.
12. Фініш - м.Бережани. (Вїзд в місто).


Реєстрація учасників: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,7602.0.html

Ruslan 75:
Шановні учасники форуму!
Пропоную Вам  розглянути можливість участі у даному веломарафоні.

Правила участі у веломарафоні.

Учасники: Вік - старші 18 років!
Жителі Тернопільскої області!
Учасник повинен мати технічно справний велосипед та здійснити проїзд дистанції з велосипедним шлемом!
Під час проходження дистанції обов'язкове дотримання правил дорожнього руху!
Вступний внесок - 10 грн.

Визначення переможців.

Перше місце – перше місце займає учасник, який приїхав перший на будь-якому типу велосипеда.
( в т.ч.  з класу – шосейних, МТБ 26, МТБ 28, МТБ 29, гібридах та всіх інших.)
Скоріш за все тут буде основна боротьба між велосипедистами на шосейних велосипедах. Відповідно вони повинні умовно підтвердити перемогу в даній категорії, для того щоб інші учасники з класу шосейних змогли претендувати на третє місце.

Друге місце – займає учасник, який приїхав перший на велосипеді з класу МТБ ( в т.ч.  МТБ 26, МТБ 28, МТБ 29, гібрид  та всіх інші моделі крім шосейних)
Тут буде основна боротьба між велосипедистами на гірських (МТБ) велосипедах та гібридах. Категорія належить виключно МТБ (в тому числі всі види МТБ, гібриди та інші види крім шосейних).

Третє місце  – займає учасник, який приїхав другий на велосипеді з класу шосейних.  В разі приїзду першим учасника на  велосипеді з класу МТБ, розподіл місць проводиться виключно між учасниками з класу МТБ, так як учасники на шосейних не підтвердили свою класифікація на перемогу.   

Примітка. Учасник на електровелосипеді може брати участь у вело марафоні без встановлення результату в загальному заліку та без претендування на призові місця.

якщо перший приїхав шосер, другий шосер,  третій МТБ
то розподіл місць  1-шосер, 2 - МТБ, 3 - шосер

якщо перший приїхав шосер, другий МТБ, третій шосер, четвертий МТБ
то розподіл місць  1-шосер, 2 - МТБ, 3 - МТБ

якщо перший приїхав шосер, другий МТБ, третій МТБ, четвертий шосер,
то розподіл місць  1-шосер, 2 - МТБ, 3 - МТБ



Надіюсь ви зрозуміли умови перемоги за третє місце, тобто якщо МТБ на даній раздєлці  деКласифікує шосерів, то…то таке ВелоЖиття!-) Щоб не було ніякої дискримінації по віку та по статті вирішив третю категорію, як і першу і другу -  зробити загальною між чоловіками і жінками. Також, коли розглядав варіант третє місце для жінок, то в мене вийшло 16 варіантів фінішу тому вирішив не заплутувати вас і себе, і зробив його як на мене більш простішим і зрозумілим. Якщо хтось скаже що правила написані під МТБ, то можливо…але принаймні писав їх для цікавої боротьби між учасниками вело марафону. Основна ідея правил – показати цікаву боротьба між велосипедистами на шосейних і гірських велосипедах.
Отож чекаємо на здорове протистояння:  Road bike VS MTB bike!-)
Зміна правил за бажанням учасників вело марафону не планується!
Можете критикувати норми правил, але чесно кажучи змінювати їх не маю часу, бо зараз підлаштуватись під побажання усіх учасників теж забере багато часу. Отож, не знаю чи критиці правил, а вашій реєстрації на вело марафон буду радий! 


Frenky:
О, супер, я не проти)) Велорюкзак це сила)) Вже уявив себе власником)) хаха

kvas8:
Ініціатору і організатору велика подяка наперед.  Обовязково братиму участь. Порад по організації давати не буду - тут пріоритет власне ініціатору гонки.

skeleton13:
ем...шосери допускаються до змагань?)  дорога чисто по шосе? ну..який стан доріг?дайте карту я вже їду тренуватись :)

мушу бути))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version