Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (7/19) > >>

skeleton13:

--- Цитата: Ruslan 75 від 23.09.2012, 12:10:27 ---. якщо дощ - то мабуть потрібно відмінити захід,
[/color][/color]


--- End quote ---
цікаво було б подивитись як би ми їхали в дощ всі))) це ж цікавіше))

Ruslan 75:

--- Цитата: skeleton13 від 25.09.2012, 12:44:28 ---до речі...старт давайте робив ближче до обіду...холодно їхати зранку...)

--- End quote ---

народ не знаю як реагувати на ваші повідомлення ...бо що хвилини нові ідеї!
та робим вже як заплановано. ти телефон відправив в приват? - хотів тебе запитати за машину супроводу яка була весною.

skeleton13:

--- Цитата: Ruslan 75 від 25.09.2012, 13:05:05 ---народ не знаю як реагувати на ваші повідомлення ...бо що хвилини нові ідеї!
та робим вже як заплановано. ти телефон відправив в приват? - хотів тебе запитати за машину супроводу яка була весною.

--- End quote ---
в принципі я б їхав і в 3 ночі...) якось без різниці...але якшо була б можливість зробити старт в 12 я б попросив  :D

--- Цитата: Ruslan 75 від 25.09.2012, 13:05:05 ---та робим вже як заплановано. ти телефон відправив в приват? - хотів тебе запитати за машину супроводу яка була весною.
--- End quote ---
неа...зара відправлю свій моб, а машина супроводу то був я...) але цього разу хочу трошки попробувати поганятись))

kvas8:
А де в Бережанах буде фініш?
Знову ж таки бажано вибрати місце на околиці міста для безпечного фінішу, щоб було б де розігнатись останні сотні метрів .

Ruslan 75:

--- Цитата: kvas8 від 25.09.2012, 15:29:58 ---А де в Бережанах буде фініш?
Знову ж таки бажано вибрати місце на околиці міста для безпечного фінішу, щоб було б де розігнатись останні сотні метрів .

--- End quote ---

Саме так і планується!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version