Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (9/19) > >>

Ruslan 75:


хто їде напишіть будь ласка в приват телефони, дякую.

щодо траси ще  - мені сподобалась
їхав правда на машині тобто 49 км їхали 40 хвилин швидкість була 85 км\год орієнтовно
багато на дорозі відповідних постів - тому швидкість збавляли.

що ще  - є пару перехресть - тому необхідно їх уважно переїзджати.
що ще - майже весь час рівно багато спадів вниз
про горби які писав скелетон я зовсім нічого непоняв - де він їх там бачив я не знаю
це ж марафон не для ясельної групи
треба було скелетону поїхати з нами на дністер - от тоді він би розумів що таке підйомчик
або три підряд - насолода вище хмар коли зїжджаєш вниз

а написав так що там горби ------------------------------ і вже охота народу відпала їхати
та є підйоми але не такі принаймі як наприклад як на Медобори

щодо загальної організації - думав буде 20  учасників тоді він (меценат)  допоможе з машиною супроводу
а є 10 чоловік  то не знаю чи погодиться допомогти
а без машини супроводу  (тобто даі) - я не погоджуюсь категорично.

але до неділі ще є трохи часу - тому хто зареєструвався і зареєструється ще до завтра до 8:00 ранку
тому я для тих учасників постараюсь зробити максимум комфорту на марафоні.

що ще - пан Екслібес чи хлібець пише що їдуть студенти (тобто проплачені студенти)
перший Іванов - це мій товариш по етногрупі лемки - був з ним закордоном не раз - бере участь для настрою - любітєль на МТБ
подивись на його рік народження  - він доросла людина а не студент
другий Табачук  - мій товариш по походах в карпати він з 45 року - їздить все свідоме життя на велосипеді
йому майже 70 років - почувається бадьоро

Ruslan 75:
щодо траси
старт  - навпроти магазину карпати
фініш біля знаку-стелли  Бережани 1375 при вїзді в Бережани
орієнтовно 49 км

Ruslan 75:
Фото старту:

Ruslan 75:
Фото фінішу:

Anri1214:
Дописався б і я що поїду, але на велосипеді не сидів вже 2 місяці, тому велосипедист з мене ніякий на сьогоднішній день... МТБ-шніки мене об'їдуть а мені потім ще на цьому форумі жити... Ну не знаю... Хотілось би, але...
Ставлю поки що +1 до участі але це далеко не на 100%, бо на рішення брати участь впливають відсутність кілометражу + погода яка буде в неділю + всяке різне, але всеодно Руслану ставлю +++, тому що знаю як це важко організовувати...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version