Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

<< < (3/11) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 17.09.2009, 19:10:46 ---як тут класно тема розвивається, а я ж так просто написав  :) бо побачив правила поїздки.

Така зятятість аж здивувала, так, ніби пропонувалося взяти туда горівки і навалитися, і ніби всі, крім вас, в поїзках напиваються.

ше скажіть шо пепсі чи кока-колу тоже не можна


--- End quote ---

пепсі то сама хімія в ній нічо природного... так шо на природу пепсі ні-ні!!!


--- Цитувати ---бо такі правила гри. ніхто не сідає грати  в карти і раптом посеред гри заявляє, шо для нього тепер козир черва, бо в нього туз червовий  є при роздачі, хоча козир світиться бубна. бо всі грають за одними правилами.

--- End quote ---

угу але заміть шо краще перед грою правила ще раз повторити, бо наприклад в 1000 правил різних є масса і перед кожною грою пацани сідають і правил по яким грають обумовлюють... я вже не говорю про серйозні ігри типу бриджа, де правила одні на всіх, але вот конвенції у всіх різні, і де в любий момент гри ти можеш у опонента перепитати шо той мав на увазі коли ототак зробив.

але тут інше, тут хтото сказав превед, а інші не в теме, може мені тоже так сподобається, але я просто раньше так не догадався... і нарешті за 2 десятка постів, хоть хтось, хоть шось, іто полунамеком...

xlibes:
Я все підписувався на всі покотеньки і був згідний із правилами, бо мені це підходило і підходить.
Та й просто не виникає потреби чи необхідності від чогось силоміць відмовлятися.
Бо якось виходило все так, що те від чого би тре було утримуватися само собою для мене виявлялося непотрібним.
І у малих покотеньках, і, особливо, у багатоденках. Там просто не до цього.

От мимоволі і виробилося таке правило. :)

Andrizzio:

--- Цитата: xlibes від 17.09.2009, 19:51:19 ---Я все підписувався на всі покотеньки і був згідний із правилами, бо мені це підходило і підходить.
Та й просто не викає потреби чи необхідності від чогось силоміць відмовлятися.
Бо якось виходило все так, що те від чого би тре було утримуватися само собою для мене виявлялося непотрібним.
І у малих покотеньках, і, особливо, у багатоденках. Там просто не до цього.

От мимоволі і виробилося таке правило. :)

--- End quote ---

Самураї ж міг якось в такому стилі написати, а то чуть не - ви алкаші, в нас своя компанія, а ви знами претеся та ше й бухати.

Віталько:
Та йопт, таке враження шо тут зграя блондинок зібралась. Ше раз - не подобаються правила - на всі 4 сторони, хочете свої правила - вперед! Ніхто не боронить

Andrizzio:

--- Цитата: Віталько від 17.09.2009, 20:15:10 ---Та йопт, таке враження шо тут зграя блондинок зібралась. Ше раз - не подобаються правила - на всі 4 сторони, хочете свої правила - вперед! Ніхто не боронить

--- End quote ---

і знов дибільна неврівноваженість, ти в житті так само чи тільки на форумі так?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version