Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

<< < (2/11) > >>

Yanek:

--- Цитувати ---дай організму получити задоволення від навантаження, я тоді вже розслабляйся на скільки здатен, а то ввійде в звичку.
--- End quote ---

От саме з цих міркувань я і не п’ю в походах і різних туристично-спортивних атракціях.

Я справді любитель пива. Коли валю з роботи додому - то пивом можна розслабитися.
А якщо валю з рукзаком в гори, чи зв еліком кудась пхаюсь - то від чого розслаблятись? я і так не напрягаюся.
Як то кажесі - добрий борщ, добрі мухи - але не все разом.
Ну і ще мона думати про то, що питво - то взагалі зайве. Пиво конєшно не зашкодить, а може і вплюс комусь піде - але межа між пивом, двома пивами  і вжиралівкою - тільки здається великою.

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 17.09.2009, 16:57:45 ---але межа між пивом, двома пивами  і вжиралівкою - тільки здається великою.

--- End quote ---

знаю як її визначити... раз добряче переступити ту межу... в подальшому при наближенні почнеш, пардон, ригати дальше ніж бачиш... а з часом навчишся ловити перші позиви... і все...

а на рахунок того з чого почали тему...

2 варіанта назви:

1. їдем тудато жарити кобасу
2. йдем тудато, заодно пожарим ковбасу


тобто в 1 натякає шо тра добратись до точки, головне ковбаса, в.2 тра покататись, для підкріплення жарим кобасу... висновок... 1-відпочинок на місці, 2-відпочинок в дорозі, тоді  1-для норм. посиденьки можна і врізати... 2-ніякого врізання ми ж в дорозі...

в даному випадку відомих мені причин не випити пива не бачу...
знов таки.. не пити пиво і закусувати ковбасою, їсти ковбасу запиваючи пивом... це суттєво!

Сім самураїв:
давайте розставим крапки над "ї".
..      ..      ..      ..      ..      ..      ..      ..

тепер по суті.
безсумнівно, всі ми дорослі люди і ніхто не вправі заборонити споживати такий архіважливий винахід людства як алкоголь.
але. люди, в силу тотальної скучності свого життя і розвиненої фантазії (бо люди з нерозвивиеною фантазію скуку життя розганяють виключно алкоголем) - придумують собі якісь умовності. для когось важлива марка 67 р.в. з зображеннями кубинських космонавтів, хтось під час ходьби по бетонних плитах старається не наступати на стики, а хтось не вживає алкоголю. і вони мають на те повне право. ці люди інколи об"єднуються в групи, щоб разом проводити час в межах спільних інтересів. такий собі "клуб по інтересах". домовляються собі про якісь правила, на кшталт звертатись один до одного по ніках чи під час вітання піднімати одночасно обидві руки вгору і вимвляти "Превед!". для більшості людей - незрозуміла і безглузда поведінка, факт. але для тих, хто "в тємі", хто дововився - абсолютно зрозуміла  і доречна.
так от. тут в нас з самих початків типу "клуб по інтересах". ми їздим на роверах і стараємось дотримуватись здорового способу життя. нот релігія, нот гей, нот ботанік. просто в межах здорового глузду. і до нас періодично приєднуються якісь люди, які  з нами катають і їм подобається, вони дотримуються правил.
без сумніву, вони за межами шприхи нормальні люди, ходять в галстуках і по неділях до церкви може навіть, але під час покотеньок вони не п"ють пиво чи горілку і не курять цигарки. шоб не напрягати інших. бо такі правила гри. ніхто не сідає грати  в карти і раптом посеред гри заявляє, шо для нього тепер козир черва, бо в нього туз червовий  є при роздачі, хоча козир світиться бубна. бо всі грають за одними правилами.

ви можете собі пити і курити, і шо хочете робити. але не під час велопокотеньок, організація якої передбачає відмову від алкоголю і тютюну.

особиста свобода кожного закінчується там, де починається особиста свобода іншого.

Віталько:
Пропоную вбитись об стіну тим хто не може жити з думкою шо шприхаті покотеньки безалкогольні.

П.С. Еразел розділив тему? :)

Andrizzio:

як тут класно тема розвивається, а я ж так просто написав  :) бо побачив правила поїздки.

Така зятятість аж здивувала, так, ніби пропонувалося взяти туда горівки і навалитися, і ніби всі, крім вас, в поїзках напиваються.

ше скажіть шо пепсі чи кока-колу тоже не можна

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version