Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

(1/11) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: xlibes від 16.09.2009, 21:33:13 ---Отакий собі камінь спотикання :)

--- End quote ---
да не... я не лізу... і полюбому не поїду, алеж... не пойму шо має 1 пиво до кобаси до пьянства... в кефірі тоже алкоголь є... то шо не пити кефіру?
в чому принциповість позиції?

я помню якось покатались з пивом до ковбаси, то тут же були обізвані "алкорайдерами"... ми ж не в жопу пяні лежачи на рулі їхали... і доречі свого устава нікому не навязували... хто не хтів, той не пив... то я так... до слова...

ПеС.. прошу не ображатися... можливо є якась традиція про яку я не в курсі?

Avanar:

--- Цитата: teodor4ik від 17.09.2009, 00:26:07 ---в чому принциповість позиції?

я помню якось покатались з пивом до ковбаси, то тут же були обізвані "алкорайдерами"... ми ж не в жопу пяні лежачи на рулі їхали...

--- End quote ---

Тед я не проти деколи пропустити, але ще коли до 20 км то воно не відчутно, а коли після 50 то вже щось не то. Ну на рахунок 20 і 50 то в кожного по своєму, але краще зовсім нє, для дисципліни, а коли приїдеш то тоді "в меру распущенности".
Позавчора повернувся з Чорногорського хребта, (водив своїх з роботи) зі всіма підходами получилося 4 ходових дня не напряжної ходьби. Але в одного була постійна тяга до коньяку, який він пив по чуть-чуть зранку, в обід і ввечір. Починаючи з третього дня він почав лягати спати раніше а вставати пізніше всіх, а на скільки він почав відставати я вже мовчу. Тому як на мене дай організму получити задоволення від навантаження, я тоді вже розслабляйся на скільки здатен, а то ввійде в звичку.

Erazel I-st:
О трезвеніки найшлися. А глінтвейн то тепер сироп для дітей?  :angel: . Тед шолі бодяжив його в казанку? Так що ПОКАЙТЕСЯ ОЛКОГОЛІКИ.

Сім самураїв:

--- Цитата: erazel від 17.09.2009, 11:03:26 ---О трезвеніки найшлися. А глінтвейн то тепер сироп для дітей?  :angel: . Тед шолі бодяжив його в казанку? Так що ПОКАЙТЕСЯ ОЛКОГОЛІКИ.

--- End quote ---
глінтвейн - невід"ємна частина ще одної непоганої шприхальскої традиці - зимового шашлику. пішого.
і в цьому випадку глінтвейн грає роль зігріваючо-ароматного, а не звеселяючо-оп"яняючого.
короче, не нервуй мене.
Дописано : 17.09.2009, 11:22:23далі попрошу писати тільки по темі.
а тема в нас, нагадаю - Шприхальска класика: Прошова.

teodor4ik:

--- Цитата: Віталько від 17.09.2009, 01:17:10 ---Шприха помалу набирає велику кількість учасників різношерстного катання. Еому не подобаються умови то можете не їхати

--- End quote ---

сложний ти тіп... пост читав? Я ПОЛЮБОМУ не їду, просто цікаво в чомі саме суть принциповості... варіанти:
1. хтось їхав пяний потовкся...
2. з релігійних соображеній...
3. здоровий спосіб життя.. не пити, не курити, дам не мацати...
4. сам не гам і іншим не дам...
5. ... і т.д....

звиняйте я не дєдушка!!! і тому багато чого не в курсі...
--- Цитата: Avanar від 17.09.2009, 04:56:23 ---Тед я не проти деколи пропустити, але краще зовсім нє, для дисципліни, а коли приїдеш то тоді "в меру распущенности".

--- End quote ---

по поводу пропустити... я взагалі не пропускаю... ніколи... токо пиво... токо 1-не... токо в жару і токо коли планую розлабитись...

про написання тіко в тему прочитав після тог8о як запостив...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version