Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

<< < (4/11) > >>

Віталько:
Де ти неврівноваженість бачив? Просто товчеш одне і те саме а ефект як молотком по рельсі

Сім самураїв:

--- Цитата: Andrizzio від 17.09.2009, 20:04:17 ---Самураї ж міг якось в такому стилі написати, а то чуть не - ви алкаші, в нас своя компанія, а ви знами претеся та ше й бухати.

--- End quote ---

 я так і написав. вибач, шо не зміг підібрати доступний вам стиль. я нікого не відмовляю їхати, навпаки. інакше б тему не створював. просто повідомив правила поздки. зауваж, нікого особисто ні про що не попередждав. а якшо ви самі вважаєте себе алкашами і вирішили шо це стосується саме вас - то звиняйте.
наспрвді проблема виссана з пальця. але ж вам хочеться суперечок і драм, звісно.

Andrizzio:

--- Цитата: Віталько від 17.09.2009, 20:22:04 ---Де ти неврівноваженість бачив? Просто товчеш одне і те саме а ефект як молотком по рельсі

--- End quote ---

ти не вмієш нормально спілкуватися - може тобі так не здається, але ти дуже агресивно (грубо і нахабно) відповідаєш на всі пости (крім постів основних шприхалів початківців) - думаю то тобі любий форумчанин тут скаже

Erazel I-st:

--- Цитата: Andrizzio від 17.09.2009, 20:35:31 ---ти не вмієш нормально спілкуватися - може тобі так не здається, але ти дуже агресивно (грубо і нахабно) відповідаєш на всі пости (крім постів основних шприхалів початківців) - думаю то тобі любий форумчанин тут скаже

--- End quote ---
Підтверджую. У Віталіка скоріш за все це гормонально-вікова. Згодом, сподіваюсь пройде.

Віталько:
Еразел - іди в сраку :)

Я нормально відповідаю, просто більшість шприхалів початківців доганяє з першого разу а не розвиває теми повторюючи вищесказане. В мене нема градації на якісь класи коли я відповідаю на пости. А ти андріціо зайшов на форум за останній місяць певне перший раз і вже брикаєшся шо тобі шось не подобаться.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version