Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Horsbor

Сторінок: [1] 2 3 ... 25
2
Дякую, зателефоную ;)

3
Ви трохи анонси на Шприсі робіть, так можна вдихнути у неї більше життя!)

4
Якшо ше є, то куплю!

5
Привіт!
Якщо маєте щось з цього (велошолом, велорукавички, велоокуляри), то пишіть сюди, мені треба. Можна б/в за адекватною ціною. А то мій шолом вже усьо..) Підшукую новий.
Або знаєте хто де продає у Тернополі то теж дайте знати...

6
Їздив цим маршрутом вдруге минулого місяця до Заліщик. Дорога все ще в гарному стані, а місцевість і далі цікава...)

7
Привіт, хто чується в силі приєднуйтесь до заїзду на 200 км. з стартом і фінішем в Тернополі, 1 вересня.  Ліміт часу 13 годин, 30 хвилин.  Одночасно з нами будуть стартувати львівські і франківські, спільне КП в Бережанах.)

https://lvivbicycle.club/events/101

8
400 км. веломарафон проїхано, про це можна почитати в моєму блозі: https://hors-bor.dreamwidth.org/75543.html
а також ще більше тексту за посиланням: https://bikeincity.com.ua/brm-400-x-svitanok-na-perevali-vpered-i-vverh/?fbclid=IwAR3_OEyzqAfNOny6Wckut-nmgNeXTTBheBBACJRym3vA2Qdis2touM5xCpA (рос. мова).

А на цих вихідних відбудеться вже 600 кілоетровий веломарафон.

9
В часі їзди містом періодично помічаю унікумів, котрі завзято тиснуть на педаль газу, щоб розігнатись і встигнути догнати попередній автомобіль (типу щоб не затримувати тих хто позаду) а потім так само різко тиснуть на гальма, щоб встигнути зупинитись на пішохідному переході і не заїхати в того хто спереду...

Для мого дивного світосприйняття важко зрозуміти логіку таких дій, бо бачу, що середня швидкість "гонщиків до світлофора" і звичайних водіїв є однаковою.

10
Я, надеюсь 300 км - это не за один раз? Хотелось бы фото ваших сидений, мне очень натирает.
Звісно що за один раз!) Мій час 15:28
За посиланням трошки вражень від заїзду в моєму блозі: https://hors-bor.dreamwidth.org/74632.html

А на цих вихідних відбудеться вже 400 км веломарафон.

Стосовно сидіння, то саме звичне яке продається в любому магазині. Щоб не натирало треба зручні шорти, також є різні мазі. Хоча не в тому суть, натирає спочатку всім від довгої їзди, але це через те, що шкіра ще не звикла до таких навантажень. Минулого року після 400 кілометрового заїзду, де мені почало натирати десь на 200-му кілометрі мій організм адаптувався до таких навантажень і пізніше, вже під час 600 кілометрового веломарафону я не відчував жодного дискомфорту. Практика і тренування. Хтось зупиняється після перших невдач, а хтось продовжує рух який стає все простішим і приємнішим.

11
Вже дуже скоро відбудеться 300 кілометровий заїзд LIFT(DKh)300 (https://lvivbicycle.club/events/98)  з одночасним стартом зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Дубна, Хмельницького. Спільні КП в Тернополі, Бережанах.

Ще б їздунів було більше з Тернополя то ціни б нам не було)))

https://www.gpsies.com/map.do;jsessionid=62370E65029FCC6640C4B2A1FE0A8630.fe2?fileId=ohbvhiysctnvvuwg

12
Треба знайти якусь прогалину між дощами і поїхати..!)

13
А коли плануєте їхати, чи вже їздили?)

14
Прикольненько, але мій шосер від бездоріжжя, а особливо від болотяного бездоріжжя не в захваті буде. Тому буду окремі асфальтові покатухи влаштовувати..)

15
Думаю, що така штука досі є і буде надалі ставати ще актуальнішою. І це ж можна не лише їжу доставляти, а й любі інші посилки.

Сторінок: [1] 2 3 ... 25