Тема: Дорога, хороша компанія і трішки вітру, або мандрівка в Лучку.  (Прочитано 7401 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 24.04.2020, 21:34:00 »
https://www.strava.com/activities/3346976116
Вирішили сьогодні трішки тряхнути стариною і катнути в Прошову старою компанією.
Виїхали з східного в поля вздовж залізниці, попетляли городами(дякуємо дядькові в одному садку що не огрів нас нічим за те що їхали поміж саджанців дерев). А там вже виїхали в центр Гаїв і поїхали звичним маршрутом в Прошову. Все стандартно, ну окрім того що в Мишковичах ми зрозуміли "маловато буде" і я вмовив хлопців заїхати на джерело в Лучці. Краєви там хороші, тому посиділи там годинку і поїхали назад в Мишковичі. А звіти вирішили їхати на Буцнів, щоб не повертатися по трасі навантаженій. Але просто так їхати асфальтовою дорогою скучно, тому я знову ж підбив хлопців їхати полями вздовж річки. Попетлявши трішки польовими дорогами виїхали в Буцнів і там вже звичним маршрутом через пасовище і ліс виїхали до джерела в Острові,  і по накатаній схемі через петрики вїхали в місто в районі Дружби.
Ось така от відносно невеличка поїздка для ознайомлення з власними силами на початку сезону. Можна було б зробити ще менше асфальту і більше полів і лісів, але виїхали ми аж в обід, тому вільного часу не було. Нічого, то буде заділ на майбутнє.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 25.04.2020, 22:58:51 »
Хм. А мені на шо подивитись? Де фотки?
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #2 : 01.05.2020, 00:40:47 »
Ви трохи анонси на Шприсі робіть, так можна вдихнути у неї більше життя!)