Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - vit

Сторінок: [1] 2
2
Впав з ровера на трамплінах. Подробиць інциденту я ще не знаю. Потрібна термінова та дорого-вартісна операція з порятунку роздробленої руки.
 Велике прохання фінансово допомогти.
 5457 0822 3314 4828 Химера О.Ю.
 

3
ДТП / Не дтп але цікаво.
« : 29.02.2016, 03:25:45 »
Якось ввечері поспішав я по роботі на кемпінг. Для тих хто мене не знає, скажу, словосполучення - "поспішати на велосипеді" для мене має особливе значення.
  Загрузився по повній - баул, рюкзак і погнав. Наближаючись до світлофору навпроти цвинтаря вгледів у колєйці очікуючих зеленого якусь напів фуру і не роздумуючи пристроївся за нею з метою скоріше дістатись до точки призначення.
 Рушаєм. 20, 35, 45, 55, 50, 55, 50. Супер, коло ватри зелене - проскакуєм, шрот - зелене, ото думаю пару хвилин і я на місці. Наближаємся до тубдиспансера... і тууууут яяяяяк гееепне... все затряслося, зашурхотіло, як підбитий бомбардувальник у крутому піке втртрачає висоту так я з-за тої фури різко втрачаючи швидкість пристав до бордюру.
 Сижу на ровері, видихаю, десь хвилину просто в ступорі. Перша думка - оце так яма, зара скоренько міняю камеру і їду. Злажу з вела, розвертаю його і починаю пхати до зупинки яка була кілька десятків метрів назад, там світліше. Опа! шось не пхається. Помічаю що на передньому колесі така вісімка шо не проходить у вилку, а також що спущені обидва колеса. Тут від мого оптимізму нічого не залишилось. Знімаю баул, прищібаю ровер до знаку, сідаю в маршрутку і так добираюсь до клієнта.
 Все, робота зроблена, ледь встигаю на останню маршрутку. Їду і думаю шо то робити. Приймаю прикольне рішеня - залишити вел. до ранку.
 Отямився без будильника десь коло сьомої. Повідганяв всі дурні думки, поснідав, зібрався, взяв ключик для шприх ще одну камеру і новеньку нобі нік, думаю по ходу ремонту поставлю на перед замість сема, може якийсь сніг впаде. Приїзджаю - стоїть, покрився інієм, все на місці. Почав із заднього колеса. З камерою зрозуміло - чотири сантиметрових прорізи, а от коли я побачив що з однієї сторони прорізана ще й шина і на шві десь на 1мм розійшовся обод, зрозумів як гарно я влетів. Короче поміняв камери, переднє колесо підрівняв до їздабельного стану, поставив з нього покру на зад замість прорізаної а на її місце нову нобі нік. Ніби їде, піду думаю гляну куди це я так вляпався - ямка нівроку, як я не впав то якесь диво, швидкість була ~50.  Добре що свою моssо не встиг поставити, ото би було.
   

4
Не знав де притулити таку тему.
 Можливо вже повернули, бо сфоткав десь тиждень тому.

5
Розміняв ще один десяток - то фігня, хто крутить педалі той буде і здоров'я мати і добре виглядати. Бажаю щоб і у твому випадку було саме так. 

6
Звіти / Аромо терапія.
« : 08.06.2014, 18:22:50 »
Зібрався я на базар. Взяв сіті байк, який я приводив до ладу по проханню мого знойомого і якого треба було трохи випробувати як то кажуть в польових умовах, тай поїхав. Перед тим думаю, заїду на площу гляну. Заїхав, бачу org100 і Terrorist, ну і ще з десяток велосипедистів то там то сям. Постояли трохи, Саня запропонував поїхати кудись до ставка із суницями. Ще з нами поїхав Володя, що крутився неподалік від нашої нечисельної компанії, до речі про шприху навіть не чув, і я знову віддав свою останню шприхальську візитівку, яку мені дав Славко. 
 В полях дуже класно, навіть не знаю як словами передати, аромати маку, жита, а в ліску хвої -  вишибають з голови весь побут та проблеми, варто просто зупинитись як одразу огортаєшся тишею, та спокоєм.

 Декілька фото, сорі за якість - телефон.7
http://www.0352.ua/article/546962
Попався, тепер на нього всьо завішають.

8
Наші залізні коні :) / TREK 3900 (2010)
« : 22.03.2014, 18:38:02 »
У зв'язку з тим, що з моїм ровером найближчим часом мають відбутись кардинальні зміни, вирішив створити цю тему.
 Таким він був...
 
 
 
 Майже одразу були куплені SMART SAM 2.25, і з того часу апгрейдів ніяких не було, тільки ремонт по необхідності та планові Т.О. Звичайно ж, різні аксесуари куплялись, і від їх загальної вартості у мене смого волосся дибки стає, але до того ж вело-удосконалення я їх не приписую.
 До вибору компонентів підходив суто з практичної точки зору та досвіду по їх єксплуатації.
 З початку я взявся за колеса, а чому, а також результат, можна почитати-побачити у цій темі http://shpryha.te.ua/index.php?topic=8548.msg63203#msg63203
 Трохи згодом визначився з тормозами...

 З пошуком вилки виникли проблеми, тому що я чітко знав що я хочу, а саме:
1. TORA (повітря)
2. б.к.
3. чорна матова
4. без кріплення півотів, тобто тільки під дискові гальма.
5. шток 22см.
 З кінця минулого літа і по сьогоднішній день вилка з такими характеристиками не знайшлася.
 Враховуючи те, що найвелосипедніший сезон розпочався, а також просто заради цікавості замовив таке:

 Трансмісія залишиться 8шв. Не зміг сам себе переконати на 9-ку.
 Далі буде...   

9
Барахолка / Пильники RockShox
« : 08.12.2013, 23:17:14 »
Хочу собі замовити - http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=44&t=94207
Звіряв part number вказаний на лейбі із срамовськм мануалом - все сходиться.
Може ще комусь треба? Зекономим на доставці.

10
Вирішив зробити невеличкий огляд педальок Wellgo M138.  Зараз такі стоять на червоному ровері.  http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/wellgo-cnc-m138-flat-pedals/rp-prod52882
 Ціна. Не дешеві, а в загальному середня.
 На вигляд зовсім не агресивні, але коли жінка перший раз їхала на зібраному ровері найперше що було відмічено, це те, що педалі вхопили її за кросівки. Потім і сам переконався - ногу тримають відмінно, фішка скоріш за все у двох крайніх шипах, доречі, ноги не друть. Хочу відмітити наявність світлоповертачів
 З моменту купівлі найбільше цікавило що в них в середині. Але почну з практичної перевірки ваги. Магнієва платформа дає непоганий результат...

 

 Далі взявся за розборку. Тут справа заштопорилась на кілька днів. Попри немаленький арсенал інструменту, нічого підходящого не знайшов. Не допоміг і базар з єпіцентром. Надія була лише на магазинчик який знаходиться на Подільській, там продають різний дорогий інструмент. І звичайно ж там було саме те що потрібно.
 Довга, тонкостінна головка на 9...

 

 Розібрав!

 

 Зовнішня сторона - пром...
 

 

 Внутрішня сторона - втулка ковзання... Чесно кажучи не довіряю (покищо) я тим втулкам, хоч і зібрано на них дууже багато педалей, а там побачим. 
 

 

11
ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ / 1000
« : 30.08.2013, 15:24:10 »
Сьогодні, о 13.24 на нашому форумі був зареєстрований тисячний користувач!

12
Наші залізні коні :) / Bianchi kuma 4600
« : 29.08.2013, 22:13:14 »
Десь місяць часу придивлялись сестрі ровера. Серед б.к. варіантів як назло нічого не попадалось. Натрапили на новий - простенький але симпатичний... 

13
Барахолка / BULLS Cross
« : 11.08.2013, 16:36:39 »
 Ровер привезений, в дуже хорошому стані, продає знайомий.Обладнання на фото.
 Єдине що треба зробити - це гарно вимити трансмісію, що в разі купівлі буде зроблено мною особисто.
 Прокатався на ньому з таким піднятим сідлом як на фото, досить зручно, десь 5 років назад міряли мене рулєткою то мав 178см, зара не знаю. Накат чудовий. 

 Ціна 2950

Тел. власника О68 724 4І 23 Андрій.
     

14
У цій темі хотів би поділитися своїми приктичним досвідом по стиранню ободів.
  Коли їх тре міняти, думаю знають майже всі, я також це знав, але зовсім тим не переймався і просто їздив до "побєдного", внаслідок чого получився прикольний порівняльний тест.   
Отже.
 У не такому вже й далекому 2011-му був куплений TREK 3900 на ободах Bontrager J550.
Першим, на 10500-ах пішов гайтю задній.
 Ми верталися із Стегніківців. На перехресті Драганівка - Забойки при тормозах, відчув постукування. Зупиняюся...

 Підспустив  колесо і тихенько добровся додому. На його місце був посавлений Weinemann ZAC-2000.
 Після заднього, з нетерпінням очікував коли, і головне, ДЕ, здохне передній. Минали місяці, пара тисяч км. вже були позаду, цікавість розпирала...
 Намічалась дальня покотенька, загальна 120км, а саме - Охримівці-Скорики-Скалат. Готувався ретельно, про обода зовсім вже не згадував. І ось виїзд. Всьо було супер, аж на 27-му км...

 Знову підспустив колесо і помало вернувся. Це, вже не перешприховував, бо на Х.Т. підвернулось ціле колесо, точно таке саме, з пробігом у 300км. за 150грн. Вже знаючи його ресурс, прикинув шо на 1.5 року має вистачити, і за той час я вже буду мати все для переходу на диски, тому за ту ціну взяв не роздумуючи.
 Їдем далі...
 Минуло трохи бульше місяця з часу коли поміняв переднє колесо. Звичайний робочий день, їзджу собі по місту, і тут...

 Стара пісня бл...ть. Пішов не так давно поміняний задній обод. ЯК??? Всього 3000. Починаю гнути матами але скоренько заткався бо дойшло шо я не в полі. Короче мої надії про 1.5 року луснули як мильна бульбашка. Але добре мати на господарці запасного ровера.
 У всіх трьох випадках від повної лажі мене рятувало те шо я ніколи не качаю більше за 1.5атм.
 Зараз активно шукаю/вибираю компоненти щоб хоча б переробити зад, бо зробити зразу все, а ше з моїми забаганками то треба добру купу грошей.
 Ага, ми про обода...
 Bontrager J550 - 10 - 13тис.
 Weinemann zac2000 -  3тис.
Стиль їзди не мінявся, торм. колодки постійно хороші і одного виробника, то як таке може бути?
Не буду ні хвалити одних, ні критикувати інших, просто кажу вібрекам па-па...
 
   
   
 

15
Барахолка / Куплю задню втулку
« : 02.08.2013, 10:43:22 »
Классу Deore і вище, 8-9 шв., шість болтів, можна і б.к. але не вбиту.   

Сторінок: [1] 2