Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (6/19) > >>

skeleton13:
та блін....) я себе просто не очєнь почуваю...))) + 2.5 тижня більше 10 км не проїжджав...)

Anri1214:

--- Цитата: skeleton13 від 23.09.2012, 23:53:21 ---та блін....) я себе просто не очєнь почуваю...))) + 2.5 тижня більше 10 км не проїжджав...)

--- End quote ---
ну да, а що ж мені казати коли я вже й не памятаю коли взагалі останній раз на велосипеді сидів...

Sancho11:
+3 повинно бути, ще не реєструюсь бо незнаю як себе поведе нога після травми (сьогодні перша треніровочка була, чекаю ранку). Тоже довгенько не катався, такшо тут майже всі в рівних умовах. Буде перемагати досвід, якщо фізично не готові)))
І ще одне питання, бус назад буде їхати після останнього учасника, і чи помістятся велосипеди всіх спортсменів в нього? Я наприклад в 13,00 хотів би бути в Тернополі своїм ходом врятлі втягну. Але то тільки мої примхи)))

Ruslan 75:

--- Цитата: Sancho11 від 24.09.2012, 21:18:25 ---+3 повинно бути, ще не реєструюсь бо незнаю як себе поведе нога після травми (сьогодні перша треніровочка була, чекаю ранку). Тоже довгенько не катався, такшо тут майже всі в рівних умовах. Буде перемагати досвід, якщо фізично не готові)))
І ще одне питання, бус назад буде їхати після останнього учасника, і чи помістятся велосипеди всіх спортсменів в нього? Я наприклад в 13,00 хотів би бути в Тернополі своїм ходом врятлі втягну. Але то тільки мої примхи)))

--- End quote ---

Саша, виконати побажання всіх не так вже й просто. тому йдем по оптимальному варіанті.
Мікроавтобус здійснить декілька рейсів. Так, він їде за останнім учасником.
Доопрацьовані правила в перших повідомленях теми.


skeleton13:

--- Цитата: Sancho11 від 24.09.2012, 21:18:25 --- наприклад в 13,00 хотів би бути в Тернополі своїм ходом врятлі втягну. Але то тільки мої примхи)))

--- End quote ---

до речі...старт давайте робив ближче до обіду...холодно їхати зранку...)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version