ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

сс дерижабль 3стр

<< < (4/9) > >>

teodor4ik:
пля... я ж не писав шо вел гімно! я просто уточнив шо таке фікс :)


--- Цитувати ---3.радіальний набір це брєд взагалі, я боюсь на такому їздити .навіть на жоповозі.
--- End quote ---
аргументуй... чим по твоєму погане радіальне шприхування?

Pavlik:

--- Цитата: teodor4ik від 08.06.2012, 12:08:50 ---пля... я ж не писав шо вел гімно! я просто уточнив шо таке фікс :)
аргументуй... чим по твоєму погане радіальне шприхування?

--- End quote ---
ну ладно  :)
радіальне шприхування зовсім не тримає бокових ударів, в тріалі вириває тупо спиці і рве фланці втулок.бачив сам пару разів таке...хз на жоповозі може і тримало б, але неохота таке робити.в 1 хрест замутив і нормально, хай так покишо і буде.може в майбутньму захочу втулки поміняти обода то буду вже думати...

Антон Одобецький:
Особисто проїхав близько 1000 км на радіальному спереду і радіальному/3 хреста ззаду. Удари тримає, принаймі заїзд на швидкості у трамвайну колію на повороті пройшов без наслідків - тільки 2 шприхи попустилия. Обід - 36 дирок.

Pavlik:

--- Цитата: Антон Одобецький від 08.06.2012, 13:39:08 ---Особисто проїхав близько 1000 км на радіальному спереду і радіальному/3 хреста ззаду. Удари тримає, принаймі заїзд на швидкості у трамвайну колію на повороті пройшов без наслідків - тільки 2 шприхи попустилия. Обід - 36 дирок.

--- End quote ---
крутата.я чув шо спиці там майже не можуть розтягуватися, тому якшо 2 спиці попустилися то мабуть колесо повело чуток в сторону...то там втулці дістається трохи.чи то не правда?

Антон Одобецький:
Ну понятно, що колесо повело, що справилося за 2 хв ключем. Щодо втулки, то історії про зірвані шліци дещо перебільшені. Точніше не самі історії, а те, що це стається не так швидко.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version