ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

сс дерижабль 3стр

<< < (3/9) > >>

kolibri:
да-а-а. це буде ексклюзивно шоб по місту пролетіти. тільки тормоза, якшо ти їх не будеш знімати - постав краще вилку під v-брейки - надійніше. а загалом прикольно виглядає, хоча трохи незвично. молодець. вважаю, шо в велогаражі завжди має бути кілька варіантів. мене твій варіант зачіпив. якось тоже шось скаладу подібне. так, для колекції.

z350:
Десь я почув що у фікса немає бути прямого руля???http://www.youtube.com/watch?v=OXihJ3eavEw  -а це що??Байк класний!!!І я думаю що байк в першу чергу збирати потрібно для себе і під себе.А сідушка взагалі бомба,ще й з номером)Сам їхав на ньому-відчуття позитивні+по рівній дорозі,а в нас її треба пошукати)),летить плавно,рівно,а не як бульдозер!

Pavlik:

--- Цитата: teodor4ik від 07.06.2012, 21:53:43 ---мої ФУ...

1. покри і обода - фейспалм... там максимум 28 гума має бути і 13-15 обода а не 38 і 19, він виглядає як бульдозер і їде певно таксамо
2. шатуни - там же зйомні зірки... та зніми ти лишню і тинь в коробку. нашо лишні грами ссобом возити?
3. шприховка - пацани шприхують спереду сонечком, ззаді зліва сонечко, справа 3 хрести.
4. задня втуль - пошукай втуль фліп-флоп... якраз для тебе, там 2 зірки, 1-фікс друга-фрівіл
5. тормоза - є ж по 50 грн аналогічні вилки, але з крепами під вибряки, якшо вже влом шукати і махатись, то просто постав людські колодки, з ними XB3 нетормоза стають майжетормозами.
6. тукліпси - фі, то вже вчорашній день. для таких випадків є шосерні СПД.
7. руль - нізя робити фікса з прямим рульом... то моветон... шосерні ручки (під барана) подарю єслі шо.
ти би шолі прикинув яка різниця в швидкості?

--- End quote ---
ви знущаєтесь?хтось читав шапку теми чи нахннада?
1.покри і обода норм-я взагалі хотів 50, тільки не знайшов.про "ам максимум 28 гума має бути і 13-15 обода а не 38 і 19" взагалі ніфіга не зрозумів!їде він нормально, може я й не шарю як має їхати якись крутий апарат цього плану, але мені хватає з головою!вчора вже катався, все супер було!
2.про зірку взагалі фейспалм, я ж написав шо зніму в найближчому майбутньому!
3.радіальний набір це брєд взагалі, я боюсь на такому їздити .навіть на жоповозі.ззаді в 3 хреста заспіцувати не вийшло бо не знайшов таких спиць, про шо я доречі тоже писав вище!все в 1 хрест набрав, нормально виглядає і нормально працює.більше і не треба імхо.
4.дякую, але мені така втулка нетреба покишо..якшо шось таке захочу то тоді краще куплю чоузен, яка може бути і фіксованою і тріщоткою.переключається маленьким ричажком, якшо комусь цікаво то кину ссилку і відео як працює!
5.тормозів в мене не буде!, для чого мені вилка під вібрейки і цяцькання з колодками??я їх зніму коли зроблю трушний справжній фікс.це проміжний варіант, про шо я тоже вже писав!
6.шо таке "шосерні СПД" я не знаю і мені не цікаво, мені нормальні тукліпси і на них буду котать.
7.руль на фіксі може бути прямий, це нормально!ніфіга то не маветон.шосерні ручки, дякую але не треба, ти колись обіцяв чашку накинути, так і не відписав чи є чи нема =/
я прикидав яка різниця.тут я не шарю, може й був неправий, друг так катався і нормально все було.


--- Цитата: spirit від 07.06.2012, 23:00:52 ---фіксед це фетиш для хіпстерів, якшо не на треку само собою, а ця фігня не на стиль ніразу

--- End quote ---
окау


--- Цитата: Антон Одобецький від 07.06.2012, 23:34:08 ---Колись сам думав зробити фікса. Але подумав а нафіга? У нас на такому кататися просто небезпечно. Ну я розумію, хіпстерам повозитися по парку для понтів. Був би у нас нормальний критий велотрек, то вже інша справа - фікс би одразу зробив і ганяв би зимою. А так... Нормальний фікс буде вартувати близько 2000 - 2500 без рами:
Втулки - 500.
Обода - 500.
Покришки + камери + фліпер - 350.
Шатуни - 200.
Цепка - 100.
Сідушка 200.
Обмотка руля - 100.
Педалі + тукліпса 200.
Гальма + ручка - 100.
По мєлочі - 100.

Зрозуміло, що ціни приблизні, можна і зекономити, але я навів ціни на деталі середнього класу, такі, як я використовую у себе на шосері.

Також додати раму і покраску, то вийде ще 1000 - 1500, хоча можна взяти раму і за копійки.

За таку суму можна скласти непоганого МТБ. Так що фікс, то на дуже специфічного любителя. Особисто знаю людину, яка троха покаталася на фіксі і закинула ту справу.

Але то все лише моя особиста думка, яку я нікому не нав'язую. І взагалі, якщо людина самостійно зібрала вел, то це вже заслуговує на похвалу. Так тримаьти!

--- End quote ---
і? мені було на меті зібрати бюджетного жоповоза шоб їздити в Гаї по вечорах додому, шо я й зробив.збирання якогось надкрутого апарату не стояло в мене на меті.да, фікс для специфічна штука, згоден.я катався колись на чужому, мені сподобалось, захотів таке ж собі!
"Але то все лише моя особиста думка, яку я нікому не нав'язую. І взагалі, якщо людина самостійно зібрала вел, то це вже заслуговує на похвалу. Так тримаьти!" ДЯКУЮ :)


--- Цитата: kolibri від 08.06.2012, 00:03:34 ---да-а-а. це буде ексклюзивно шоб по місту пролетіти. тільки тормоза, якшо ти їх не будеш знімати - постав краще вилку під v-брейки - надійніше. а загалом прикольно виглядає, хоча трохи незвично. молодець. вважаю, шо в велогаражі завжди має бути кілька варіантів. мене твій варіант зачіпив. якось тоже шось скаладу подібне. так, для колекції.

--- End quote ---
теж дякую! :) про тормоза написав вище.


--- Цитата: z350 від 08.06.2012, 09:47:06 ---Десь я почув що у фікса немає бути прямого руля???http://www.youtube.com/watch?v=OXihJ3eavEw  -а це що??Байк класний!!!І я думаю що байк в першу чергу збирати потрібно для себе і під себе.А сідушка взагалі бомба,ще й з номером)Сам їхав на ньому-відчуття позитивні+по рівній дорозі,а в нас її треба пошукати)),летить плавно,рівно,а не як бульдозер!

--- End quote ---
людина шарить, дякую! :)ше поїдем катнемся )) ::)

Erazel I-st:
Павлік, Тед тобі написав ТТХ реального фікса. Тобто "сферичного в вакуумі". Звісно що важко їх дотримуватися, але й вони не на пустому місці виникли.  Тому чим огризатися краще б прикинув реально що з того тобі в дійсності треба а що ні.

Pavlik:

--- Цитата: Erazel I-st від 08.06.2012, 11:20:57 ---Павлік, Тед тобі написав ТТХ реального фікса. Тобто "сферичного в вакуумі". Звісно що важко їх дотримуватися, але й вони не на пустому місці виникли.  Тому чим огризатися краще б прикинув реально що з того тобі в дійсності треба а що ні.

--- End quote ---
я не знаю шо таке ТТХ.я вже все прикинув і знаю шо мені від того байка треба :police:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version