ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

чудо-юдо маде ін СПУТНІК

(1/10) > >>

kolibri:
купив колись маленький ровер на 24 колесах. їздив на ньому в збараж, просто по тернополю літав, але замаленький, просто взяв його за 150 рідних українських грошей.згадав про раму від спутніка, і рішив його зробити...
робота була довгою, бо було мало часу на таке - будова важливіше, самі розумієте. купив діски, сидів і перемальовував в білий колір, рому чистив шоб помалювати на чорно. руль лишив рідний - баранчик. переключателі виніс на руль шоб не тягати ті ричажки на рамі. проблема була і залишилась з тормозами - хочу вибрики, бо краби не всі підходять, а як це реалізувати - ше не знаю. якось купив такі штуцера, шоб до рами приварювати для вибриків, але нема часу приварити. якось фото покажу

Антон Одобецький:
В полку крокодиловодів прибуло...
Бажаю успіхів у приборканні рептилій.
Але диски малювати...... Якщо гальмівна доріжка замальована, то гальмувати буде тільки об слуп/мшину/півшохода/стіну.

kolibri:
ха-ха. я це знаю. для таких моментів є малярний скотч, яким заклеюється куратно те, чого не треба замальовувати. минулий сезон без пригод

teodor4ik:
вибач шо може так в лоб, але ж ідіотів хватає(причому, в решті питань абсолютно адекватних)

worm:
Немав часу ще толком займатись кротодиловодством, але думаю краще дивитись в сторону дискових гальм легше кріплення на мою думку наварити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version