ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

чудо-юдо маде ін СПУТНІК

<< < (10/10)

sanlexik:
Величезний респект Сергію за допомогу у збиранні мого гібрида і чудову статтю:
http://forum.te.ua/showthread.php?t=59481

teodor4ik:

--- Цитата: kolibri від 21.05.2012, 23:06:09 ---гірше в любому випадку не буде

--- End quote ---
буде... в місці зварки ти перегрієш і попустиш метал, крім того від дугової зварки вуглець вигорає і навколо шва ти получиш не хромоль, а хайтен, шо і прикінчить пера... рекомендую почати експерименти з вилки... якшо після того за місячь не вломиться і не погнеться повтори з рамою. Просто я не готовий сказати наскільки гірше стане (а гірше стане однозначно)

Антон Одобецький:
Щось я дуже сумніваюся, що у Супутника є хромоль.... По ходу він зроблений із звичайних водопровідних труб.

teodor4ik:

--- Цитата: Антон Одобецький від 22.05.2012, 21:57:09 ---Щось я дуже сумніваюся, що у Супутника є хромоль.... По ходу він зроблений із звичайних водопровідних труб.

--- End quote ---
а вот і жуй... мій супутник 69го року має місця де фарби нема взагалі, а фактично мало шо там ржавіє... норм сталь вже би себе показала в усій рижій красі.

kolibri:
на рахунок зварки: я дешо приварював, шоб зробити то, шо задумав. та й і металеву пластину приварював на пера, шоб краби на заді вчіпити, бо ніякого кріплення вже не було. шось не помічаю нічого поганого. може це ше від методу зварки залежить.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version