ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Winner everest

<< < (2/18) > >>

Антон Одобецький:
Я щось погане про його віннера сказав? Ні, констатував той факт, що це дешевий велосипед, до якого потрібно відповідно ставитися, що він не витримає сильних навантажень.
А мій шосер взагалі не призначений для стрибків та їзди по поганій дорозі.

Frenky:
Їдь з нами в неділю в Буцнів (сусідня тема в мандрівках), випробуєш свій ровер. Новий брав? Скільки дав, де купляв?

org100h:

--- Цитата: Andrizzio від 13.05.2011, 18:53:15 ---покатай трохи, сам поймеш шо не дуже добре.

вилку поміняй, але готуй від 1000 грн за б/к. (Стечкін не читай того  :D)


Одобецького не слухай. буде нормально їхав на початок. тільки не особливо екстремалити якшо більше 80 кг.

--- End quote ---
Я собі вже покатав. Зрозумів шо зум то зло, а вилку, може для початку який санктур за 500-800грн, а на здачу поставити норм підсідел\винос\руль (порадьте шось:)).
Не сказав би шо ровер вже ашан, багато велосипедів перебрав перед покупкою. Цей був оптимальний.

Andrizzio:
покатайся з кимось і попробуй різні вилки. як працюють

org100h:

--- Цитата: Frenky від 13.05.2011, 20:00:42 ---Їдь з нами в неділю в Буцнів (сусідня тема в мандрівках), випробуєш свій ровер. Новий брав? Скільки дав, де купляв?

--- End quote ---
З радістю би проїхався. Брав б\к в майстра що в майстерні нище спорт+ звати Любомир. Заплатив 1600, хз може і переплатив но вже задовбався був шукати ровер під себе.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version