ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Winner everest

<< < (3/18) > >>

Frenky:

--- Цитата: org100h від 13.05.2011, 20:13:50 ---З радістю би проїхався. Брав б\к в майстра що в майстерні нище спорт+ звати Любомир. Заплатив 1600, хз може і переплатив но вже задовбався був шукати ровер під себе.

--- End quote ---
  Заїзджав колись разок (на чужому ровері, правда), шарився десь півгодини, поки черга до мене дійшла, послухавши і подивившись, не хочу з ними мати справ.  Є в Тернополі кращі місця для сервісу. Стосовно ціни - дорогувато (грузи їх на безплатне регулювання та обслуговування впродовж всього терміну експлуатації =), але як підійшов по всіх параметрах - то нехай буде. Відкатаєш рік-два, зрозумієш на що треба в роверах увагу звертати, та й поміняєш.

teodor4ik:

--- Цитата: Frenky від 13.05.2011, 20:32:55 ---Відкатаєш рік-два, зрозумієш на що треба в роверах увагу звертати, та й поміняєш.

--- End quote ---
золоті слова... реально варто взяти якусь вилку замість муляжа: або жостку як в стечкіна або якусь сантуру недорогу, бо ти просто возиш з собою купу металу лишнього і докупити для міста гуму напів чи повні сліки... решту міняти по мірі виходу з ладу...

org100h:

--- Цитата: teodor4ik від 13.05.2011, 23:05:09 ---золоті слова... реально варто взяти якусь вилку замість муляжа: або жостку як в стечкіна або якусь сантуру недорогу, бо ти просто возиш з собою купу металу лишнього і докупити для міста гуму напів чи повні сліки... решту міняти по мірі виходу з ладу...

--- End quote ---
Мабуть поки десь дістану жорстку вилку (лишній кілограм жеш), а далі по накату.
Я як, розраховував на простий велик для переміщення з дружби на бам, потім якось проникся тим захотілось чогось більшого:).

Антон Одобецький:

--- Цитата: org100h від 13.05.2011, 23:23:56 ---Мабуть поки десь дістану жорстку вилку (лишній кілограм жеш), а далі по накату.
--- End quote ---
Перед тим, як міняти вилку, поміряй довжину штоку старої, щоб потім не було проблем.

org100h:

--- Цитата: Антон Одобецький від 13.05.2011, 23:35:36 ---Перед тим, як міняти вилку, поміряй довжину штоку старої, щоб потім не було проблем.

--- End quote ---
Шток то труба яка вставляється в стакан?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version