ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Winner everest

(1/18) > >>

org100h:
Купив за трохи грошей свій перший лісопед.

рама алюміній 7005 гідроформінг
вилка-TGS TopGun регульована;
обода- winner SP19;
втулки - Zoom Alu disk;
пер перекидка - Shimano 050 TopSwing;
зад перекидка - Altus;
манетки - Shimano Altus;
Система - Prowheel Alu;
касета - трещотки Shimano 7speed;
гальма - артек
труби -Zoom Alu;

Питання. Що тут поміняти, доставити для загальної картини, щоб можна було впевнено котити в умовах Тернопільського бездоріжжя.

Антон Одобецький:
Ашан ашаном. При вмілому користуванні і помірних навантаженнях проїде 1-2 сезони.
Головне не екстрималити на ньому, а то буде: (УВАГА!!! Присутня нецензурна лексика!!!)
[spoiler][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lx7VTE__uvs[/youtube][/spoiler]
Дописано : 13.05.2011, 18:50:28
--- Цитата: Антон Одобецький від 13.05.2011, 18:48:11 ---Ашан ашаном, хоча вже з кращих. При вмілому користуванні і помірних навантаженнях проїде 2-3 сезони.
Головне не екстрималити на ньому, а то буде: (УВАГА!!! Присутня нецензурна лексика!!!)
[spoiler][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lx7VTE__uvs[/youtube][/spoiler]

--- End quote ---

Andrizzio:
покатай трохи, сам поймеш шо не дуже добре.

вилку поміняй, але готуй від 1000 грн за б/к. (Стечкін не читай того  :D)


Одобецького не слухай. буде нормально їхав на початок. тільки не особливо екстремалити якшо більше 80 кг.

Антон Одобецький:

--- Цитата: Andrizzio від 13.05.2011, 18:53:15 ---Одобецького не слухай. буде нормально їхав на початок. тільки не особливо екстремалити якшо більше 80 кг.

--- End quote ---
А може тебе не слухати? Я маю власну думку щодо Віннерів, Ардісів і прочого. На відео саме велосипед Віннер.

Andrizzio:

--- Цитата: Антон Одобецький від 13.05.2011, 18:56:24 ---А може тебе не слухати? Я маю власну думку щодо Віннерів, Ардісів і прочого. На відео саме велосипед Віннер.

--- End quote ---

потріть то потім.

твій ровер я тоже можу назвати ашан ашаном бо він трісне від такого як на відео (там взагалі якийсь кончений підвіс).
то шо людині не кататися тепер? чи як скажеш?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version