ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Winner everest

<< < (6/18) > >>

sanlexik:
До речі в мене теж Winner Everest, як захоч - можу показати вживу, він троха інакший.

org100h:

--- Цитата: sanlexik від 18.05.2011, 22:49:42 ---До речі в мене теж Winner Everest, як захоч - можу показати вживу, він троха інакший.

--- End quote ---
Це в тебе мабуть новіша модель. Такий?

Антон Одобецький:
Слухай, а наскільки критично тобі вилку міняти? До 1000 грн усі вони майже однакові (хоча й попадаються дещо кращі). Може вартує спочатку модернізувати трансмісію (поставити нормальну втулку, касету на 8 передач). Але якщо  тобі критична вилка, то тоді починай із неї. Але моя тобі порада - покатайся ще з тиждень, а то й з два, а тоді вже вирішуй, що і коли заміняти.

org100h:
Хе хе, короч розібрав я той штатний топ-гун. Після чистки вилка запрацювала, стала набагато плавніше ходити.
Всього то треба було:), поки нею задоволений.





Антон Одобецький:

--- Цитата: org100h від 20.05.2011, 16:44:12 ---Хе хе, короч розібрав я той штатний топ-гун. Після чистки вилка запрацювала, стала набагато плавніше ходити.
Всього то треба було:), поки нею задоволений
--- End quote ---
Молодець!!! Хороший велосипедист повинен вміти витиснути максимум із наявного. Поміняти завжди встигнеш, а от перебрати, замінити дійсно зношені деталі, почистити і змастити може не кожен.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version