ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Winner everest

<< < (5/18) > >>

org100h:
Люди підкажіть таку штуку, що краще дорожча еластомерка чи дешева пружинно-масляна вилка.
Порадьте щось до ровера.

teodor4ik:

--- Цитата: org100h від 18.05.2011, 14:04:52 ---Люди підкажіть таку штуку, що краще дорожча еластомерка чи дешева пружинно-масляна вилка.
Порадьте щось до ровера.


--- End quote ---
сразу еластомер, через півроку і надалі масло...
але можна в прикладах?
якшо пружина-масло це дарт2, то з нього робиться повітря-масло...

Yanek:
Рідко відписую в таких темах, але ото зайшов і вирішив порадувати топіка оцією фоткою


Я на цьому апараті відїздив певно зо два місяці. І чувак який його купив, вклавши пару сотень, їздить досі.
Порівняно з цим мустангом твій віннер - чудо техніки.
Насправді в справі велолюбительства - якість ровера - реально 10 діло.
Нормальні ГомоСовєтікус на "Туристах" в тайгу зимою їздили.
А хто з сучасних власників велосипедів, який коштує за три тисячі гривень проїжджають на ньому хоча б дві-три тисячі кілометрів в рік? Хто робить мандрівки довші ніж на два-три дні?
ТАк що моя порада - міняти щось тоді берися коли реально зрозумієш що це тобі потрібно. Бо теорія на форумах то конєшно добра справа, але краще все на своїй дупі відчути.

org100h:

--- Цитата: Yanek від 18.05.2011, 14:57:50 ---Рідко відписую в таких темах, але ото зайшов і вирішив порадувати топіка оцією фоткою


Я на цьому апараті відїздив певно зо два місяці. І чувак який його купив, вклавши пару сотень, їздить досі.
Порівняно з цим мустангом твій віннер - чудо техніки.
Насправді в справі велолюбительства - якість ровера - реально 10 діло.
Нормальні ГомоСовєтікус на "Туристах" в тайгу зимою їздили.
А хто з сучасних власників велосипедів, який коштує за три тисячі гривень проїжджають на ньому хоча б дві-три тисячі кілометрів в рік? Хто робить мандрівки довші ніж на два-три дні?
ТАк що моя порада - міняти щось тоді берися коли реально зрозумієш що це тобі потрібно. Бо теорія на форумах то конєшно добра справа, але краще все на своїй дупі відчути.

--- End quote ---
Все правильно пишете просто річ в тім, що дефолтна вилка топ-гун тільки багато важить, толку з неї ноль. Вихід, ставити жортску або амортизовану. Я новачок в тім ділі, тому і питаю чужого досвіду:).

До речі файний ровер

peppermint:
Я знаю що файний ровер. Я на ньому катаюся.  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version