ТехМайданчик > Спорядження

Допомога у виборі спального мішка

<< < (4/10) > >>

Стечкин:

--- Цитата: VET від 25.12.2012, 19:58:03 ---цікаво це чим Дойтер краще за Ханнах чи Пінгвін якщо це ідентичний наповнювач і кількість його шарів? /74/view[/url]

--- End quote ---

дотер не сильно дорожчий, якість краща, а однакова назва наповнювача не показник "ідентичності"
по пінгвіну-ханнаху аналогів не юзав, мав наступну модель терри: http://terraincognita.ua/catalog/sleeping_bags/pharaon.html
нині маю такий дотер: http://adrenalinshop.net/product/view/11268
дотер легший і тепліший, по ціні на сайті на 180 грн дорожчий
але я заплатив 580, тобто на 120 грн дорожче
так вот я стверджую: вигідніше вийде купити дотер за 700, ніж ту терру за 400, бо потім будеш шукати, ях її збутися

я юзав ханнах і терру міжсезонні десь до -5, якість однакова - китай

Стечкин:
мене друзі питають в приваті про спальник\намет, я тут відпишу, може ще комусь цікаво буде.
пишу тільки для велотуристів - спєлєологи, альпіністи, автостопєри і інші не в темі
написане мною носить субєктивний характер, тобто то що мені подобається не зобовязано подобатися ще комусь.
звичайно, я можу помилятися, так що прохання не дуже копати...

отже які особисто для тебе параметри є важливими:
1. ціна
2. температурний режим
3. вага
4. форма\геометрія

1. мабуть не варто економити, ібо дешевше вийде купити хорошу річ. імхо 400 грн не є критичною сумою
2. пухові спальники до уваги не приймаємо не через ціну, а тому що призначені вони більше для альпіністів, тобто повинні експлуатуватися при низький температурі і сухому повітрі.
Решту спальників з синтетичним наповнювачем умовно можна поділити на 3 групи: літні – від 0 і вище, міжсезонні – до -7 і зимові – нижче -10. Якщо на спальнику пише до -7, це означає що при 7 морозу є великі шанси за ніч замерзнути в ньому насмерть (( Саме надійне дивитися на температуру комфорту – середнє значення. Для вело туризму в основному вистачає літнього спальника. Я в своєму дотері вагою 500 грам при екстримі +3 спав коли температура була нижче нуля, але не раджу повторяти… Якщо не лінь возити ще півкіло, не шкода троха доплатити і «жар костей нє ломіт» - тоді міжсезонний.
Зимовий спальник я маю, але не для велоподорожей.
3. чисто умовно:
літні спальники – до 1 кг
міжсезонні 1,3-1,7 кг
зимові – важче 2 кг.
тут вже чисто особиста справа, мені лінь зайву вагу возити
4.
а. одіяло
б. кокон
б. 1. кокон, шо розщіпається лише до пупа. Бачив такі лише пухові і ті на фото )
Кокон в мене викликає більше поваги. Спальники є ліво- і правосторонні, мають розємний замок (крім б1) і їх можливо два обєднати в один – щоб тепліше було, щоб взяти на 3-х два спальники і нє будєм конкретизувати ще для чого…
Незважаючи, шо кокон мені більш подобає, я за ніч вздовж продовжної осі менше 20 разів не обертаюся і відповідно завжди сплю носом в капюшон. Тому при прохолодній ночі вдіваю шапку з тонкого фліса.

Sancho11:
Гарний опис!!!
До теми скажу:
Сьогодні взнав таку новину, і зразу побіг виймати спальники з мішків. Пух втрачає свої властивості коли тривалий час перебуває стиснутий в мішку. Може хтось ще встигне врятувати свою не дешеву перинку)

Стечкин:
навіть спальник з синтетики дома треба розвішати і зберігати в розгорнутому вигляді
спальник тільки в поході може бути в компресійному мішку, бо в стислому вигляді він псується

VET:
пінгвін краще за дойтер при тих самих параметрах в ціні. Я не є противником Дойтера, але хз чого від нього так тащитися. Якщо ще мова про старі моделі - то, може. Раніше якість була в Дойтера на висоті. А зараз це те саме за більші гроші ібо бренд солідніший.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version