ТехМайданчик > Спорядження

Допомога у виборі спального мішка

<< < (5/10) > >>

Стечкин:

--- Цитата: VET від 25.12.2012, 23:05:26 ---пінгвін краще за дойтер при тих самих параметрах в ціні. Я не є противником Дойтера, але хз чого від нього так тащитися. Якщо ще мова про старі моделі - то, може. Раніше якість була в Дойтера на висоті. А зараз це те саме за більші гроші ібо бренд солідніший.

--- End quote ---

якщо я правильно зрозумів, шановний дописувач є щасливим власником спального мішка фірми PINGUIN
не важко буде поділитися цінною інформацією, якою саме моделью Ви володієте, скільки заплатили і який Ваш досвід у використанні - типа скільки ночей поточного року Ви провели у своєму чудовому спальнику і зокрема скільки ночей Ви той спальник використовували у велосипедних подорожах

а то я, будучі надзвичайно обмеженою людиною, бачив шо в PINGUIN спали лише в Млинках в спелеохаті і більш ніде мені цей визначний спальник бачити не почастило (((


"Раніше якість була в Дойтера на висоті." - це коли саме було то раніше? Вам скільки років?

нездалий Douter

VET:
Яка різниця скільки мені років? В мене шеф колись казав, що він 20 лет на фондовом рынке. Професіоналізму йому це несильно добавило, мяко кажучи. В вас інше бачення. Та будь ласка. Плюралізм і деррьмократію кажись ще не відміняли.

Один з спальників Пінгвін. Знаю до чого ведете. Кожне жаба хвалить своє болото. Так. Це сильний контраргумент по тому що я сказав? Ну, звичайно, я ж не ветеран велофоруму. :)

Пігвін експерт. 1100 грн. Використовувався в мінус 23 і при вищій температурі. Спалось тепло і комфортно завжди. Зимові лижні і піші походи. Загальне використовування до 3 тижнів на рік десь так. Вага 1850 грам. ДАйте мені лінк на таку ж вагу або меншу з таким же температурним режимом з офіційною ціною - щоб не б.у чи там крадений,  і тоді можем сперечатись, якщо так дуже кортить.

дихлофос:
Стєчкін  наголошував:пишу тільки для велотуристів - спєлєологи, альпіністи, автостопєри і інші не в темі ;
ви пишете    про  зимовий  туризм , то до чого ж ці  дебати?(тим  паче, що в велосипедистів кожен грам  на вагу пролитого поту і ,значить, мішок  має бути найлегшим) *dontknow*

Avanar:
В мене Deuter Travel Lite 200 тіпа такого http://ecotyrizm.com/magaz/index.php?productID=368 тільки щось тут ціна не правдоподібна, мій 4 роки назад 600 грн коштував. Хожу і їзжу з ним травень-жовтень, маленький, легенький. Рекомендую, якщо знайдеш.
З Пінгвінами не знайомий, але перше що попадається наприклад http://pereval.org.ua/dlinnoe_spalniki_f.php?page=PINGUIN я би собі брав MICRA Primaloft, ніби і відгуки непогані.

worm:
http://ecotyrizm.com/magaz/index.php  зробив замовлння на супер дешевий спальник. Усьо замовилось гарно.... але на пошту прийшов лист замість ціни на сайті 229,50 

Спасибо за Ваш выбор Магазин спальников!

Номер заказа: 51

Заказанные продукты:

Salewa Sigma Micro 600 (x1):  2295.00


Общий налог на заказ:  0.00

Итого:  2295.00

Тако от кидалово.
Чекаю дзвінка від менеджера :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version