ТехМайданчик > Спорядження

Допомога у виборі спального мішка

<< < (3/10) > >>

tka4:

--- Цитата: Vik від 14.01.2011, 21:12:21 ---... спальник, щоб і в -5 не задубів і літом в ньому було нормально...
--- End quote ---
Такого не буває :). http://velopitstop.com.ua/

--- Цитата: Vik від 14.01.2011, 21:12:21 ---...краще всього брати 2-і штуки, але ...
--- End quote ---
Як варіант, візьми легкий спальнік для мандрівок з травня по вересень. А для біль холодної погоди поший вкладиш в спальник. Я так собі зробив і задоволений. В мене ПанАльп Квітень важить близько 1 кг, при +15 комфортно, як що холодніше +5-10 використовую вкладиш, як що ще холодніше то я з ночівлею в наметі не їду :).

worm:
на хазяйстві маю два дешевеньких спальники:

Freetime Lite Tech 200

Размер (см):   220 x 78
Утеплитель:   Freeloft
Вес набивки (г/кв.м):   1 x 200
Общий вес (г):   1300
Внешняя ткань:   190T Polyester
Внутренняя ткань:   Freesoft
Комфортный режим (°C):   7
Экстремальный режим (°C):   до -4
Цвета:   Pheasant/Silver Pine
Используемые технологии:   Утеплитель Freeloft

Forrest Pilot

Тип:   ОДЕЯЛО
Материал наполнителя:   100% силиконовое волокно (1х250 г/м)
Комфортная температура min/comfort/max:   -/0/- °C
Применение:   
Спальный мешок Forres Pilot FB3206С
пешеходный туризм
несложные походы
отдых на природе
рыболовов и охотников
Дополнительные характеристики
Особенности модели:   
Спальный мешок Forres Pilot FB3206С
мешок с небольшим весом
мешок-одеяло с капюшоном
двухсторонняя молния
Наружный материал:   нейлон 190Т
Внутренний материал:   100% хлопок
Цвет наружного материала:   камуфляж
Цвет внутреннего материала:   серый
Вес:   1.4 кг
Размер в сложенном виде (ДxВ):   37x22 см
Размер (ДxШ):   220x75
Наименование по каталогу:   Forrest Pilot FB3206С
Другие названия:   FORREST PILOT FB3206С PILOT FB 3206 С

Вистачає з головою для мандрівок на машині, на велосипеді трішки велеченькі.
Купувались набагато скоріше а ніж почав їздити на велосипеді.
Ціна кожного в районі 200 грн.

Хочу докупити до компашки суперлегкий трьохсезоний  спальник.... за прийнятну ціну.



Стечкин:
а я мам 4 спальники, з них найбільш юзаю Douter Dream Lite - 500 гр, від +3 і вище, шо не заважало спати в ньому від середини квітня до середини вересня
коштувало воно десь 40-45 уо, точно не памятаю, бо йому років зо 10
незважаючи на німецьку марку, обидва мої дотери (і чеський ханах теж) пошиті в китаї
ще мам якісь англіцкий спальник і десь там він і вироблен
а на весну хочу собі пухового спальника купити, а на решту зекономлених на жпсі коштів прикуплю ковбаси і буду її підїдав лежачи довгими вечорами в тому самому пуховому спальнику на даху 9-го поверху свого будинку...

а якщо серьозно - мені повністю для велоподорожей вистачало літнього спальника, тільки імхо треба купувати не трамп\пігвін\ханнах\терра інгогніта, а хоч би нещасний дотер

baxic:
якщо за середню ціну, то шукай спальник на хорошому утеплювачі з температурою комфорту біля нуля та вагою в кілограм і з пуховкою та флісовими штанами можна раз поспати при -5. Ціна такого 600-800
Якщо цікавить більш продвинутий варіант, то є в кого замовити пошити пуховий спальник з бавовняною внутрішньою тканиною. Ціна здається в районі 1300.


Запостив, і побачив, що тема вже напевне неактульна, оскільки я прочитав пенрше повідомлення, а не відповіді

VET:
цікаво це чим Дойтер краще за Ханнах чи Пінгвін якщо це ідентичний наповнювач і кількість його шарів? А? Вищою ціною? І тим що вах  - це ж
Дойтер, від самої думки зразу стає тепліше. :) Баск - це невиправдано дорога контора. Тим більше там є зараз два Баски - один лайно, інший те що раніше було. Можна попасти. Всі спальники робляться в Китаї або а-ля країні. Бо це дешевше. Мармот, Норс Фейс і т. д. Якість просто різна. Та роби як от Баксік пише - виходь з бюджету, ваги і температурного режиму. І не бери сильно вже дешеві, бо вони зазвичай не відповідають заявленим характеристикам або швидко втрачають свої властивості. Ханнах зараз якістю, здається, підупав. а за 800 рубасів я таке от бачив, якщо його ще не продали (зимовий, правда, але аналогу в Україні десь 1400-1600 коштують). - http://www.pohid.te.ua/forum/topic/74/view

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version