Тема: Велосипедисти страйкують  (Прочитано 8760 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 09.08.2010, 10:43:41 »
У Києві нещодавно почався страйк велосипедистів на тему:Вело доріжки.Люди на двоколісному транспорті потребують більше вело доріжок.Це стосується і нашого міста,ми маємо лише одну вкриту склом та іншим сміттям доріжку.Нам приходиться їздити по доргах,де багато машин,які на нас не звертають увагу.Булоб добре зацікавити однодумців ти автомобілістів у цьому питанні

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.08.2010, 11:04:42 »
Підтримую! Потрібно активніше піднімати це питання заради безпеки велосипедистів на дорогах!
життя - це рух
рух - це життя

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #2 : 09.08.2010, 11:41:09 »
Я також за велодоріжки!!!

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 09.08.2010, 12:08:54 »
В Києві вже який раз страйкують і нічого добитися не можуть, а ви хочите щоб в нас почали щось робити *No* ми хібащо спроможні зробити якусь якції тіпа "Поважай велосипедиста" 
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 09.08.2010, 12:25:08 »
зато в нас є "велопарковки" :D, які гармонійно доповнюють клумби...

давайте дивитись правді в очі... зробити велодоріжку, то забрати кусок забитої машинами дороги, для міфічних "велосипедистів", яких не так уже й багато щоби бути потужним електоратом, а отже нафік нада...

далі я гарантую, що а) якшо вділять кусок дороги, то там буде парковка... б) якшо тротуара то пішоходи положать все шо в них є на твою розмітку, і будуть матюкати придурка який їде по тротуару... в) куда діти, чи як обійти зупинки гром. транспорту?? тобто якшо ти і получиш шось, то це буде пара десятків 50ти метрових велодоріжок в кращому випадку...

пеес... можна зробити веселий флешмоб помалювавши в місті на асфальті білою фарбою контури велосипедистів і їх коней... шоби задумались троха ті шо по ньому їдуть...

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #5 : 09.08.2010, 12:36:02 »
зато в нас є "велопарковки" :D, які гармонійно доповнюють клумби...

давайте дивитись правді в очі... зробити велодоріжку, то забрати кусок забитої машинами дороги, для міфічних "велосипедистів", яких не так уже й багато щоби бути потужним електоратом, а отже нафік нада...

далі я гарантую, що а) якшо вділять кусок дороги, то там буде парковка... б) якшо тротуара то пішоходи положать все шо в них є на твою розмітку, і будуть матюкати придурка який їде по тротуару... в) куда діти, чи як обійти зупинки гром. транспорту?? тобто якшо ти і получиш шось, то це буде пара десятків 50ти метрових велодоріжок в кращому випадку...

пеес... можна зробити веселий флешмоб помалювавши в місті на асфальті білою фарбою контури велосипедистів і їх коней... шоби задумались троха ті шо по ньому їдуть...

Повністю згідний з тобою, але помріяти можна.
Нарахунок флешмобу я думаю що можна зівбратись і зорганізувати таке

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 09.08.2010, 12:49:19 »
класно б було,але то вже мрія..)))
но але все таки ризикнути можна,взяти піти до мера,спитатися чи можна шось таке замутити...
тоді вже будете точно знати так чи нє..
і не буде ніяких варіантів(а,б,в - як теодор розписав)
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 09.08.2010, 12:52:15 »
класно б було,але то вже мрія..)))
но але все таки ризикнути можна,взяти піти до мера,спитатися чи можна шось таке замутити...
тоді вже будете точно знати так чи нє..
і не буде ніяких варіантів(а,б,в - як теодор розписав)

спитати в кого і шо? який мер... наш мер єдине за шо переживає то його ЯЙЦЯ... ну і кури шо їх несуть 8)

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 09.08.2010, 13:03:45 »
та все одно можна ризкнути, що тобі станеться чи ше комусь...

ми вот думаємо робити в нас велопарковку,на день відкриття зробити "велодень" і цим привернути увагу підгайчах та інших до велосипедистів
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 09.08.2010, 13:20:49 »
А якшо затавний не пойме,можна на його машині написати наш задум :)

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 09.08.2010, 13:37:33 »
та якщо прийти не одному тіпові,а 2-3 то буде краще,заставний зрозуміє...
але мені здається шо перед тим треба зробити по-перше якесь опитування, щоб знати скільки людей за,скільки проти(результати показати йому)
по-друге замутити програму якусь, щоб він приблизно мав поняття,які ті доріжки мають бути,де їх найбільше треба(бо по цілому місті не вигідно робити)
а так би було всьо розписано і його б це зацікавило...))
тому робіть щось з тим,в вас ше мер нормальний,наш вобше ніфіга не робить для міста..((
тому ми будемо брати інінціативу в власні руки
а ви пробуйте шось зробити
« Останнє редагування: 11.08.2010, 23:26:10 від Юра »
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 11.08.2010, 23:13:05 »
так, Юра правильно каже, але який альтруїст за це візьметься?
життя - це рух
рух - це життя

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 11.08.2010, 23:31:02 »
ну то не треба зразу до нього прийти і йому сказати..
давайте перше зробіть опитування(100 людей,думаю хватає) з них 50 велосипедистів,інші 50 прості прохожі на вулиці....
думаю досить реально це зробити, головне шоб були люди,які мають декілька хвилин...
потім придумаєм якусь схему міста і так далі...




давайте почнемо з опитування??? чи нікого це не цікавить???
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 12.08.2010, 08:16:26 »
...давайте почнемо з опитування??? чи нікого це не цікавить???
Ні, чому ж цікавить, але подивись правді у вічі, який грім, і де візьме гроші на таке, плюс подивитись на ту пародію на вело-доріжку що "змайстрували" від Смиківців і майже до Тернополя, де кілька років тому насмерть водій машини збив тернопільського майстра велоспорту, бо по тій "вело-доріжці" їхати то краще вже по Тернопільських "горбоямах". На тому участку не те що ровер - здоров'я можна загубити.
 Київські, вимагають від влади хоча-би зробити вело-доріжку через міст (через Дніпро я так розумію) де цього року вже насмерть водії збили двох велосипедистів!!!
 Наші єдині і реально я вважаю для виконання потреби можуть бути наступні:
1. Щоб ДАІ-шники реально "поприбирали" ті машини, що припарковані майже на кожному кроці на узбіччі, у нашому місті що мішають проїзду громадського транспорту та своїм же побратимам за кермом. Завжди оминаючи такі автомобілі оглядаєшся назад і ловиш себе на думці "чи не їде позад мене якийсь транспорт, що "розмаже" мене до тої машини, яку оминаю"!
2. Часте прибирання узбіч у місті особливо після дощових та непогожих днів, щоб я реально міг "прижатися" до того узбіччя (у моєму лексиконі - "пасти бордюр") і нікому не мішав на дорозі!
3. Якщо це десь обумовлено, нанесли якесь позначення наприклад у вигляді лінії розташованої на n-ній відстані від бордюра  - що цей участок дороги при наявності на ньому велосипедиста у межах видимості, є "недоторканим" для автомобілів. І ще хоч би пару знаків по місту "перевага на дорозі (перехресті) надається велосипедисту" хоча в основному на перехрестях я помітив увагу та повагу до нас (по крайній мірі до мене) з боку водіїв!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 12.08.2010, 09:17:16 »
Ні, чому ж цікавить, але подивись правді у вічі, який грім, і де візьме гроші на таке, плюс подивитись на ту пародію на вело-доріжку що "змайстрували" від Смиківців і майже до Тернополя, де кілька років тому насмерть водій машини збив тернопільського майстра велоспорту, бо по тій "вело-доріжці" їхати то краще вже по Тернопільських "горбоямах". На тому участку не те що ровер - здоров'я можна загубити.
її почистили і прибрали.... цілком достойна і корисна доріжка...