Тема: Велосипедисти страйкують  (Прочитано 8759 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 12.08.2010, 09:18:27 »
 Наші єдині і реально я вважаю для виконання потреби можуть бути наступні:
1. Щоб ДАІ-шники реально "поприбирали" ті машини, що припарковані майже на кожному кроці на узбіччі, у нашому місті що мішають проїзду громадського транспорту та своїм же побратимам за кермом. Завжди оминаючи такі автомобілі оглядаєшся назад і ловиш себе на думці "чи не їде позад мене якийсь транспорт, що "розмаже" мене до тої машини, яку оминаю"!
2. Часте прибирання узбіч у місті особливо після дощових та непогожих днів, щоб я реально міг "прижатися" до того узбіччя (у моєму лексиконі - "пасти бордюр") і нікому не мішав на дорозі!
перші дві умови стусуються не тільки велосипедистів, а й усіх учасників дорожнього руху...

Дописано : 12.08.2010, 09:20:39
І ще хоч би пару знаків по місту "перевага на дорозі (перехресті) надається велосипедисту" хоча в основному на перехрестях я помітив увагу та повагу до нас (по крайній мірі до мене) з боку водіїв!
такого навіть в ПДР немає )) адже велосипедист є повноцінним! учасником дорожнього руху і на нього поширюються такі ж правила як на автомобілістів.
А повагу я теж часто замічаю, але іноді попадає якийсь придурок (дура) і тоді не дуже весело..
життя - це рух
рух - це життя

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 12.08.2010, 22:22:14 »
ну хлопці,все таки легше сказати 100 причин,чому її не зроблять,ніж  чому зроблять,якщо постаратися, то всього можна добитися...)))
ше пропоную таке,як вже надумаєте і рішетеся шось робити(складете програму і опитування), то, щоб хтось(може має знайомих в редакції газети 20 хвилин,чи ше якісь)попросив написати якусь статтю...з заголовком "Велосипедисти йдуть, до мера з проханням вирішити проблему велосипедних доріжок" або шось того типу...там вже б і було розказано, трошки про вашу програму,про ваш похід до мера, а там вже в кінці відповідь б і написали....багато людей читають газету(пішоходів,яким не подобаються коли їздять по пішоходній доріжці; водіям,яким не подобається коли їздять по дорогах) думаю їх би тоже зацікавило таке..))


но це вже ви самі вирішуйте,чи ви не наважитися і будете тут сидіти і шукати чим побільше причин чому доріжки не зроблять, чи підете і вже точно будете знати відповідь мера..
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 12.08.2010, 23:26:30 »
(може має знайомих в редакції газети 20 хвилин,чи ше якісь)попросив написати якусь статтю...з заголовком "Велосипедисти йдуть, до мера з проханням вирішити проблему велосипедних доріжок" або шось того типу...там вже б і було розказано, трошки про вашу програму,про ваш похід до мера, а там вже в кінці відповідь б і написали....багато людей читають газету(пішоходів,яким не подобаються коли їздять по пішоходній доріжці; водіям,яким не подобається коли їздять по дорогах) думаю їх би тоже зацікавило таке..))
це можу взяти на себе, маю декілька знайомих журналістів, а також є серед наших шприхалів журналісти  :)
життя - це рух
рух - це життя

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 12.08.2010, 23:28:29 »
ну то вже добре...))
ше б опитування скласти...то треба братися всім разом..)))
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 12.08.2010, 23:37:49 »
опитування можна зробити на нашому форумі, на сайті "20 хвилин" і реальне на вулиці, а програму запозичити в київських колегів і адаптувати її під наше місто
життя - це рух
рух - це життя

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 12.08.2010, 23:56:36 »
це можу взяти на себе, маю декілька знайомих журналістів,

АХАХАХА  :D :D :D - тих шо навалилися в бляшаку???!!!  :laugh: :laugh: :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 13.08.2010, 08:41:08 »
Непоняв. ти про що?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 13.08.2010, 08:53:30 »
АХАХАХА  :D :D :D - тих шо навалилися в бляшаку???!!!  :laugh: :laugh: :laugh:
теж нічого не зрозумів
життя - це рух
рух - це життя

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 13.08.2010, 09:43:30 »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 13.08.2010, 09:56:28 »
життя - це рух
рух - це життя

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #25 : 13.08.2010, 13:24:18 »
Велодоріжки в Тернополі було б добре, але по моєму нереально. Де взяти навіть 50 см на більшості доріг? Тому вимагати, чи просити таке в когось, тим більше в нашого мера... самі розумієте. Яйця таки важливіші.

Я зараз їзджу велосипедом з дому на офіс і назад. За день до 20 км по місту намотую. Тому можу досить чітко описати переваги і недоліки їзди на велосипеді по місту.
В принципі, більшість водіїв доволі адекватні в плані відношення до велосипедистів. Але на жаль не всі. Час від часу стикаюсь з відвертим хамством і тупим небажанням пропустити велосипедиста. Також трафляє практично повна відсутність заїздів-з'їздів з більшості бордюрів. Доводиться або підскакувати, або зупинятись і переставляти велосипед вручну. Про ями на дорогах, які і для машин відчутні, краще нічого не казати. Велосипедам вони відчутні значно більше.

По моєму краще організувати акцію, типу "Велосипедисти також люди" :), спрямовану більше на громадськість, ніж на владу. Щоб люди адекватно ставились до велосипедистів. Ну і заодно пропагувати цей здоровий спосіб переміщення по такому невеличкому місту як Тернопіль. Бо чесно кажучи кількість "сраковозів" в місті зашкалює.

От в неділю на зустрічі біля причалу можна щось придумати.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #26 : 13.08.2010, 13:41:16 »
заодно подумати і про культуру їзди на велосипеді по дорогах загального призначення. А то більшість велосипедистів поводяться вкрай безвідповідально на дорозі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #27 : 13.08.2010, 13:45:26 »
заодно подумати і про культуру їзди на велосипеді по дорогах загального призначення. А то більшість велосипедистів поводяться вкрай безвідповідально на дорозі.
Наприклад, як саме?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 13.08.2010, 14:00:33 »
Наприклад, як саме?
1. не переводять ровери через перехід, а переїжжають його...
2. вилітають на головну положивши на правила переїжду перехресть (в основному тріалюги з бемерами)
3. проїзди на червоне (сам деколи біля 11 школи, коли нікого нема пролітаю)
4. шугання по рядам
5. обгони справа
6. їзда по тротуарам (ПДР забороняють)

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 13.08.2010, 14:08:29 »
По моєму краще організувати акцію, типу "Велосипедисти також люди" :), спрямовану більше на громадськість, ніж на владу. Щоб люди адекватно ставились до велосипедистів. Ну і заодно пропагувати цей здоровий спосіб переміщення по такому невеличкому місту як Тернопіль. Бо чесно кажучи кількість "сраковозів" в місті зашкалює.
Тільки ЗА! Потрібно все робити щоб змінити цей дурний менталітет водіїв на дорогах, хоча для цього потрібні роки...
життя - це рух
рух - це життя