Тема: Хороша шприхальська компанія  (Прочитано 18128 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 07.07.2010, 18:28:59 »
Ну ви тоже ж колись так починали але було вас менше і організованіше, і пиво було і горівка (фото багато хто бачив  :) ). Але інтернет то як алкоголь, наркотик, зло, і ви як зробили форум, то пустили до себе то зло, тай таке...
короче єдиний вихід - мирно співіснувати і не напрягати один одного

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #46 : 07.07.2010, 19:41:31 »
Такшо вибачте, але мені соромно чути, коли ті 20-кілометровки називають ШПРИХАТИМИ, бо вони ніхера не шприхаті.
Як казав би Андрі1234 - "Мені соромно коли бовтання ногами менше 150 кілометрів називають поїздками"
 ну ти поняв. Все відносно, мій маленький друже, все відносно.

Дописано : 07.07.2010, 19:48:17
Форум був кращий коли були теми про поїздки і не було того всого сміття шо є зараз. Тоді я перечитував кожну тему, а тепер мені влом навіть кожну 5-ту читати - нема шо читати, немає нічого цікавого.
А знаєш чого? Бо ніхто крім старожилів не пише. От і скучно тобі читати. За рік я написав відсили два звіти про поїздки де було пиво. І то перший лише щоб позлити "рафінадів". Так що задумайся кого ти хотів задіти і облити брудом кажучи що на шприсі нема нічого цікавого вже.
« Останнє редагування: 07.07.2010, 19:48:17 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 07.07.2010, 20:41:46 »
Еразел, іди в сраку. Мені важко спорити з Хмельниччанами. Я звідси забираюсь. Шприха була такою, як вона завжди була. А ті шо себе хочуть називати шприхалями всеодно не будуть мати seal of approval. Такшо піс, піпл.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #48 : 07.07.2010, 22:09:13 »
Знаєте, я дотримуюсь того принципу, що кожен, хто їздить на велосипеді -  це мій друг. Інша справа, що п'ять років тому, друзів було значно менше. І тепер, коли велоспільнота розрослась, мені хочеться думати, що друзів в мене придалося пропорційно. Та не все так просто. Все знаходиться хтось, що хоче встановити якісь правила, границі, обмеження, за якими я маю їх собі  обирати. Одні, виявляється, мені не годяться в друзі, бо вони - екстремали, а я ні; інші - бо вони палять і п'ють пиво, а я - ні; треті - бо вони їздять по 20 км а я люблю по 100; четверті - їздять без сідла... я гадаю можна не продовжувати.
Особисто мені байдуже, що у кого в пляшці, і тим більше мені не потрібно ніяких правил, щоб обирати собі друзів. Найкраща компанія для мене та,  з якою я їду в цей момент. 

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #49 : 07.07.2010, 23:04:23 »
Ось тут я цілком погоджуюсь з Зомбі. Нічого не добавиш.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 08.07.2010, 00:26:50 »
Ну так, але все одно. Тако казати - ми нова шприха, а ви всі лохи і ботаніки, не п'єте, не курите не файно просто. Шприха це і був культ, якого дотримувались ті, хто хотів. І ти теж, Еразел. Мені особисто такоє накласти хто шо на ровері робить, хоч догори дригом з цигаркою в дупі. Але Шприха то є здоровий туризм для задоволення. Але ладно, ну вас :)

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #51 : 08.07.2010, 07:46:45 »
Тако казати - ми нова шприха, а ви всі лохи і ботаніки, не п'єте, не курите не файно просто...
Де таке хто казав? А ну давай список. Шприха має знати своїх героїв! :)

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 08.07.2010, 10:07:36 »
Слухайте, досить вже ділитися на тих хто п'є пиво і п'є воду (чи там соки...). Якщо вже класифікувати Шприхалів тоді треба казати хто їздить швидко і не дуже, багато і не дуже.
Коли їдуть смажити ковбаски за 15 км від міста, тоді звичайно і знайдеться бажання пиво пити. А от коли 120 і більше треба проїхати то тут інша справа. Я сам деколи пиво потягую, але не за кермом :)

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #53 : 08.07.2010, 10:42:06 »
Не треба мене класіфікувати, я сам себе класифікую.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #54 : 08.07.2010, 11:47:20 »
Добра взаємоповаги і сонячного сяйва пост

Почуття розривають мене навпіл, бо Шприха мені така дорога, шо я люблю вас всіх ).

Колись на сплав СС притарабанив вино і зварив глінтвейн. І хоча я  не проти вина як такого і глінтвейну зокрема, я тоді єрепенився, шо пити його не буду, бо тверезий спосіб життя в поході - це була та умова, на якій нам Турклуб дав майже дармове спорядження. Можна сказати, я самоусунувся від співучасті, шоб не відчувати відповідальності за дрібне правопорушення. Борман ше довго після цього над Зомбі насміхався "То шо ви там п'єте на сплавах?"

Надалі треба брати до уваги всі фактори, навіть такі ,як попередня домовленість. Чому ми не встидаємся (чи встидаємся) попросити курягу не курити поряд з нами на зупинці чи в барі, але маємо соромитися напсиати, шо просимо всіх бажаючих поктаатися на ровері утриматися від вживання алкоголю чи папіросів. Не бачу нічого поганого в обумовлення формату, як я вже писав. Це не повинно нікого ображати, але чомусь ображає.
П.С.
я підняв то питання бо за 3 короткометражки, жоден ветеран не підняв свою дупу (Еразел не рахується, він універсальний і катає завжди і всюда) і то мені виявилося дуже підозрілим. А якшо за покликом когось з вас то збираєтеся зразу.
В ваших поктоеньках я не брав участі не тому, шо зневажаю вашу ініціативу, а тому, шо зараз я як і більшість старожилів (наголос на "старо") маю дуже мало часу, який можу приділити дозвіллю. І шоб не кривити душею, мушу визнати, шо я таки з двох покотеньок надам перевагу тій, де зберуться люди, з якими я від'їздив не одну тисячу кілометрів, ночував разом у наметі і ділив місце коло вогнища. Сім'ю не вибирають :)
Тим не менше, і ти, Андріцьо, і братєльнік твій Вувузанге, і навіть Ролін, якого я бачив пару разів, мені глибоко симпатичні і я ніколи б не відмовився з вами повозитися околицями, якби до цього склалися сприятливі обставини і я б терпів ваше пиво скільки зміг :).
Але останнім часом ти сам бачиш, шо я більше пішки гуляю ).


П.С. Хочу зауважити, шо ксенофобські випади в сторону частини шприхалів (якої Шприхи б вони не були шприхалями - теперішньої чи минулої) мені неприємні. Тому попросив би утриматися.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #55 : 08.07.2010, 11:59:57 »
Щось подібне я й чекав від тебе, Ромка. Ти завжди був дипломатом..... таким зручним, з чорної шкіри та з зручною ручкою  :), жартую. Але правда, ти завжди вмів все пояснити так щоб ніхто не образився.
 І Андріціо ображався не тому що ви заборонили пиво і цигарки(що, більшість нових членів алкоголіки що без пива не протянуть?), просто дещо зеважливе ставлення лише тому що "нові" не такі правильні як "старі" реально напрягає. Ось у тому то й основний "конфлікт".  Ну й вічні жалоби Віталька що Шприха вже не та теж надоїли. У нього гостро почала проявлятися проблема діаспори - ще навіть року не минуло як він з Україи поїхав, а йому вже все не так  :). І якщо тут не пишуть звіти про короткометражки(до 50 км) то це незначитьт що їх нема, просто нема сильно про що писати, а захламлювати звіти просто так нехочеться. Та й діло не в відстані, а в дусі поїздки. Можна так як Дрім(очі в землю і крутити щосили) відкатати 100 км і нічого не побачити, лише ноги розімяти, а можна непоспішаючи гарною компанією проїхатися 40 км, зате насолодитися мальовничими краєвидами та спілкуванням з товаришами. Так що не все так погано, не все так погано. І нам ТУТ краще видно чи загниває Шприха, чи навпаки розвивається, просто розвивається як амеба - відрощуючи "ноги" в різні сторони. Ну нема зараз концентрації на багатодеках і "довгометражках", ну то що голову попелом посипати? Ніхто коріння не пустив, і жопою до стульчика не приріс. Буде НАГОДА і хороша ПРОПОЗИЦІЯ то гадаю народу підірветься немало(вон в Теребовлянські ліси чоловік 13 вирвалось). Так що народ, вище ніс, і менше дистанціювання від тих хто не такі як ви  :)
« Останнє редагування: 08.07.2010, 12:11:51 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 08.07.2010, 14:40:34 »
Не розумію чому відбувається суперечка.

Вважаю, як і писав вище Олександр, шприха це всі ми і не варто ділитись на стару і нову.

Колись нас було мало і ми були зелені - катали так, як катали.  І на той час в тернополі було багато інших, які теж катали, вони мали значно більший досвід в поїздках, і з нами не катались (До речі вони і на сьогодні не приєднались).
Наша ж спільнота розрослась, поповнилась, розгалужилась за рахунок нових людей і кожен з "старої шприхи" посідає певну ланку в сьогоднішній сруктурі і пиво чи сигарети тут абсолютно ні до чого.
Еразел завжди віддавав перевагу лісам, двохпідвісам. Просто крім нас, тоді, не було з ким катати вот він і їздив з нами в дальні поїзки. Тепер має з ким їздити так як він того хоче і вже не їздить з нами, але ж коли я його питаю щось чи прошу допомоги він мені допомагає як і колись.  (надіюсь Сергій не проти, що я поставив його в приклад)
Відповідно так само і всі решта.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 08.07.2010, 15:06:02 »
алілуйя, брати мої, візьмімося за руки)

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 08.07.2010, 15:30:14 »
Ая, піс браза. То мені далі не сваритись?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #59 : 08.07.2010, 16:28:05 »
Тільки попробуй  :nono:  :)

Дописано : 08.07.2010, 16:31:53
Еразел завжди віддавав перевагу лісам, двохпідвісам. Просто крім нас, тоді, не було з ким катати вот він і їздив з нами в дальні поїзки. Тепер має з ким їздити так як він того хоче і вже не їздить з нами
Дещо невірно. Точніше буде сказати що КРІМ МАНДРІВОК я ще приділяю увагу "лісам, двохпідвісам ...". І просто сильно хочеться ці дві компанії поєднати.  Щоб не прийшлось вибирати з ким катати сьогодні. Звісно у кожного свої інтереси, але просто хочеться щоб інколи збирались ВСІ, і не треба було робити вибір до кого приєднуватися сьогодні. Звісно "екстримали" не поїдуть в дводенку, а "старі" не поїдуть в ліс ганяти поміж дерев. Але інколи можна всім гуртом вибиратися на кілометрів 20, щоб гарно провести сонячний день.  :)
Та й просто великою компанією завжди цікавіше і веселіше.
« Останнє редагування: 08.07.2010, 16:31:53 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.