Тема: Хороша шприхальська компанія  (Прочитано 17961 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 07.07.2010, 15:00:09 »

Нас дратує то, шо СС після кожного такого звіту, згадує про алкорайд (ви ж п'єте хімічні "живчики", чого ми не можем випити 1 живе чи "живе" пиво).

І ше я надовго запамятав Енді - шо він і близько не хоче бути біля алкоголіка, а не то шо катати з ним.

на відміну від декого, ми "алкорайдери" накатуєм значно більше км, і ше не ясно хто тут більші шприхалі.

так ви себе самі назвали "алкорайдерами" і навтіь пишаєтесь цим) я не наполягаю саме на такій назві.

Дописано : 07.07.2010, 15:05:50

я підняв то питання бо за 3 короткометражки, жоден ветеран не підняв свою дупу і то мені виявилося дуже підозрілим. А якшо за покликом когось з вас то збираєтеся зразу.
Бхагаван  вже пояснив - кожен вибирає свою компанію. і те, що йому до душі.
 з вами катають ті, кому приємно пити пиво і курити в кінці покотеньки. ніхто ніц не каже. але я так їздити не хочу, тому і не їду. і решту, хто не їдуть - думаю  з таких же міркувань.

зараз твої аргументи нагадують слова типу, "ти шо нас не уважаєш, тобі шо з нармальними пацанами випити  взападло?"
« Останнє редагування: 07.07.2010, 15:05:50 від Сім самураїв »

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.07.2010, 15:05:56 »
       Оля, та ми вже не такі сині як ти думаєш. та й палить мало хто.

Я не довіряю дітям, котрі ховаються від дорослих аби побавитися тільки тому, що вони ховаються :D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 07.07.2010, 15:08:45 »
з вами катають ті, кому приємно пити пиво і курити в кінці покотеньки. ніхто ніц не каже. але я так їздити не хочу, тому і не їду. і решту, хто не їдуть - думаю  з таких же міркувань.
зараз твої аргументи нагадують слова типу, "ти шо нас не уважаєш, тобі шо з нармальними пацанами випити  взападло?"
Кажу ж, курять лише лічені одиниці. А пиво пьють лише ті хто хоче, просто ніхто нікому не забороняє. Чи може в поїздці в Острів хлопці обдиміли Малечу цигарками, чи може хтось силою заставляв Скелетона пити? Ну яке тобі діло що в пляшці в людини, пиво чи живчик? Це особиста справа кожного поки це не впливає на поведіку в групі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 07.07.2010, 15:17:45 »
Кажу ж, курять лише лічені одиниці. А пиво пьють лише ті хто хоче, просто ніхто нікому не забороняє. Чи може в поїздці в Острів хлопці обдиміли Малечу цигарками, чи може хтось силою заставляв Скелетона пити? Ну яке тобі діло що в пляшці в людини, пиво чи живчик? Це особиста справа кожного поки це не впливає на поведіку в групі.
ну а в наших покотеньках не курять і не п"ють алкоголю. і кожному є діло, що у іншого в пляшці)

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 07.07.2010, 15:22:57 »

я підняв то питання бо за 3 короткометражки, жоден ветеран не підняв свою дупу (Еразел не рахується, він універсальний і катає завжди і всюда) і то мені виявилося дуже підозрілим. А якшо за покликом когось з вас то збираєтеся зразу.

Ну, не знаю, я особисто приїхала на короткометражку, в якій було вказано місце і час збору, побачила багато людей, але початку самої покотеньки не дочекалася :). Мабуть, ви таки полюбляєте нічні, для мене нічні проблематичні, дітей погодувати треба ну і т.п.(треба готуватися як до дводенки :D). До того бачила тільки пропозицію до покотеньки від Аеліти, але оскільки побачила пізно, була в той день зайнята, то на покотеньку не потрапила. Там, здається, не було вказане місце і час збору, дивно трохи.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 07.07.2010, 15:28:06 »
ну а в наших покотеньках не курять і не п"ють алкоголю. і кожному є діло, що у іншого в пляшці)

та ну нафіг, СС як паравоз, нє, то нє. При чому всі стараються питання врегулювати, а той дальше за своє...
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 07.07.2010, 15:52:29 »
та ну нафіг, СС як паравоз, нє, то нє. При чому всі стараються питання врегулювати, а той дальше за своє...

та я типу жартую) ніхто ніког оне напрягаю. як з одного, так і  з іншого боку. я може вас заставити кинути курит иі пити? нє. ну і ви так само фіг мене заставите це робити. так вже склалось шо перші шприхалі були такої ж точи зору як я, тому і знайшли один одного. хіба можна в них вимагати почати їздити в алкорайди?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 07.07.2010, 16:00:45 »
ну і ви так само фіг мене заставите це робити
А хтсоь заставляє? Кожен собі купляє що хоче. Хтось пиво, хтось сік. Мені особисто пофіг що там у пляшці в Адріціо. Головне щоб у моїй було щось холодне та освіжаюче  :). Хтось пиво собі пьє, хтось живчик. І ніхто нікому не читає моралі.  :) А ти чогось вбив собі в голову ідею що на таких поїздках всіх заставляють пити пиво  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 07.07.2010, 16:03:41 »
А хтсоь заставляє? Кожен собі купляє що хоче. Хтось пиво, хтось сік. Мені особисто пофіг що там у пляшці в Адріціо. Головне щоб у моїй було щось холодне та освіжаюче  :). Хтось пиво собі пьє, хтось живчик. І ніхто нікому не читає моралі.  :) А ти чогось вбив собі в голову ідею що на таких поїздках всіх заставляють пити пиво  :D
та на здоров`я.
ти теж не розумієш. чого старожили не їздять з екстремалами?
п.с. став апострофи!!!!!!!!

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 07.07.2010, 16:07:28 »
просто на фотозвіті натюрморти з пивом і сігарєтами наштовхують на різноманітні висновки.
просто  в основі Шприхи завжди був здоровий глузд і здоровий спосіб життя. і тому хотілось би бачити в першу чергу людей, котрі підтримують це. а не просто людей. в котрих є ровер. можна наркоманів позганяти на покотеньки - поїздили, ширнулись, поторчали, поїхали далі.
короче, ви собі  як хочете - але я так їздити не хочу.
п.с. Шприха вже не та.
шо ти тут приплітаєш, я тебе взагалі взагалі ніразу в лісі не бачив, правда можу помилятись бо не маю уявлення хто ти такий, куритять і пють пиво тільки ті хто просто приїжджають до лісу потриндіти, попити того самого пива поки катають ті хто і приїхав відповідно тренуватись, а не відпочивати
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 07.07.2010, 16:09:53 »
п.с. став апострофи!!!!!!!!
Каюсь, я незнаю де вони на українській розкладці, а щоразу переключатися а англійську лінь  :)

Дописано : 07.07.2010, 16:11:15
шо ти тут приплітаєш, я тебе взагалі взагалі ніразу в лісі не бачив, правда можу помилятись бо не маю уявлення хто ти такий, куритять і пють пиво тільки ті хто просто приїжджають до лісу потриндіти, попити того самого пива поки катають ті хто і приїхав відповідно тренуватись, а не відпочивати
Та він не про ліс, а про поїздки біля міста, так що, Андрюх,  можеш не кіпішувати, на вас ніхто бочку не котить  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 07.07.2010, 16:18:36 »
скажу, шо в зв"язку з тим, що Шприха розрослась новими учансиками - а це дуже добре - і спектр інтересів розширився. тому і виник поділ на групи  "за інтересами". це абсолютно нормальне явище. кожна людина тягнеться до тієї компанії, в якій їй цікаво і комфортно. ти - яскравий приклад тому. за два роки наших короткометражок ти був максимму два рази з нами,  олдтаймерами. і сто раз з екстремалами пиво-покатушниками. вам добре - хто може шось заперечити. але так і нам добре зібратись просто шоб поїздити, балакати всілякі дурниці і півгодини лапати кадр. кожному своє. насильно збивати гурт різнопланових людей - тупо.
оце я сприняв в свій бік >:D
GO HARD OR GO HOME!

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #27 : 07.07.2010, 16:50:50 »
Мені "Шприха" з самого початку сподобалась тим, що тут зібрались люди, які не вживають алкоголю (в поїздках по крайній мірі) і не палять. Як виявилось мова іде про "старожилів" які це все організували.
Особисто мені не подобається те, що часто бачу у фотозвітах. І тут підтримую Сім самураїв відносно того що таки є діло що у кого в пляшках.
Такий підхід, коли одна частина вживає, інша ні, однозначно веде до розколу.
Є люди які просто купили велосипед і час від часу на нього сідають і їдуть пару км.
А є такі для яких це частина життя, без якої ніяк не бійтись. Відповідно навколо неї вибудовуються певні концепції, правила, принципи. Їх порушення (ззовні чи зсередини) сприймається болісно і викликає негативну реакцію. Це повинні розуміти ті, кого тут називають "алкорайдерами".

Було б цікаво колись зібрати максимальну кількість шприхалів (щось типу як велодень) і організувати поїздку.
Зразу буде видно поділ.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #28 : 07.07.2010, 16:55:52 »
Це повинні розуміти ті, кого тут називають "алкорайдерами".
Це також повинні розуміти і ті кого тут називають "ботанрайдерами".
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #29 : 07.07.2010, 16:58:21 »
Це також повинні розуміти і ті кого тут називають "ботанрайдерами".
ну от починається придирання до слів :)