Тема: Хороша шприхальська компанія  (Прочитано 17971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 07.07.2010, 17:02:11 »
Ну не те щоб починається. ПРосто Сім Самураїв непоняв самоіронії. І всерйоз сприйняв назву "алкорайдери". Просто між собою так жартом називали учасників поїздок таких "неформальних" (виходячи з рафіованих звичок основної частини старожилів). А СС всерйоз сприйняв ніби суть всіх поїздок полягає в вживанні алкоголю. Це щось типу як америці тільки негри можуть називати себе неграми, білим ж зась так звертатися до негрів.

З.І.Попереднім постом я мав наувазі що фраза "А є такі для яких це частина життя, без якої ніяк не бійтись. Відповідно навколо неї вибудовуються певні концепції, правила, принципи. Їх порушення (ззовні чи зсередини) сприймається болісно і викликає негативну реакцію." токож стосується і іншої сторони спору. Адже образливо якщо через твої невеличкі слабкості якісь сноби вважають велосипедистом другого сорту. негідним їх компанії  :nono:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #31 : 07.07.2010, 17:03:35 »
Ну не те щоб починається. ПРосто Сім Самураїв непоняв самоіронії. І всерйоз сприйняв назву "алкорайдери". Просто між собою так жартом називали учасників поїздок таких "неформальних" (виходячи з рафіованих звичок основної частини старожилів). А СС всерйоз сприйняв ніби суть всіх поїздок полягає в вживанні алкоголю. Це щось типу як америці тільки негри можуть називати себе неграми, білим ж зась так звертатися до негрів.
Ладно, проїхали

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 07.07.2010, 17:09:54 »

Було б цікаво колись зібрати максимальну кількість шприхалів (щось типу як велодень) і організувати поїздку.


Для такої поїздки потрібен хороший організатор, підходящий маршрут і добре радіо, яке б народ позбирало :)

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #33 : 07.07.2010, 17:14:58 »
Флешмоб зробити.
100 велосипедистів мінімум.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #34 : 07.07.2010, 17:19:44 »
Та запросто. За два тижні можа запросто ЗІБРАТИ. Але то буде НАЙМЕНША проблема.А от як таку орду по дорогах доставити до потрібної точки культурно та виховано. Адже поїздка не по вулицях тернополя буде, а по дорогах. хіба що їхати в ОСтрів або ще якесь село поблизу щоб шлях пролягав через якомога меншу кількість великих доріг.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 07.07.2010, 17:25:26 »
Та фігня це все, робіть правила клубу шприхи, прийом членів, посвячення і.т.д.п. а в правилах прописуйте що прийде на думку. В тому числі ведення здорового способу життя. От гляньте на турклуб, в них такиїх дурних суперечок немає, беріть приклад.
Є члени клубу, які дотримуються клубних правил завжди, це їх стиль життя. А є гості, які на заходах (походи, зібрання) повинні дотримуватись клубних правил (в тому числі не пити, палити, етс...)


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 07.07.2010, 17:35:36 »
Ну не те щоб починається. ПРосто Сім Самураїв непоняв самоіронії. І всерйоз сприйняв назву "алкорайдери". Просто між собою так жартом називали учасників поїздок таких "неформальних" (виходячи з рафіованих звичок основної частини старожилів). А СС всерйоз сприйняв ніби суть всіх поїздок полягає в вживанні алкоголю. Це щось типу як америці тільки негри можуть називати себе неграми, білим ж зась так звертатися до негрів.
ти десь чув, шо я це так сприйняв? якщо не січеш нотки в тезах - то йди краще спати.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #37 : 07.07.2010, 17:45:47 »
Якщо ти січеш нотки в ТЕКСТОВИХ повідомленнях то "бобьор видихай". Як я маю, по твоєму, знати чи ти з іронією пишеш чи серйозно? Це форум а не живе спілкування, і твої настрої тут ніхто вгадувати не збирається.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 07.07.2010, 17:46:47 »
Та фігня це все, робіть правила клубу шприхи, прийом членів, посвячення і.т.д.п. а в правилах прописуйте що прийде на думку. В тому числі ведення здорового способу життя. От гляньте на турклуб, в них такиїх дурних суперечок немає, беріть приклад.
Є члени клубу, які дотримуються клубних правил завжди, це їх стиль життя. А є гості, які на заходах (походи, зібрання) повинні дотримуватись клубних правил (в тому числі не пити, палити, етс...)


правилами цю проблему не вирішиш. хоча б тому, що зайшло вже все занадто далеко. важко зараз правилами обмежувати те, що два роки сприймалось як добрийдень. через природню схильність до ненапрягагання і неагресії старожилів.
просто раніше це були поодинокі випадки, і коли хтось  з таких їхав з нами в покотеньку, то по ходу швидко всікав шо до чого і поовдив себе в рамках шоу. а інші просто не їздили. а тепер просто з часом накопичилось багато людей з схожими поглядами на життя і тому це вилилось в окремий рух на Шприсі.
хоча Шприха  в першу чергу - це не велоклую, не спортивна організація, це просто компанія людей, які створили Шприху щоб весело і цікаво проводити час,  котрим добре разом, котрі не напрягають інших своїми "невеличкими слабкостями" як виразився Еразель. ви замітили, що Славко практично не пише тепер тут?як думаєте, чому?
бо Шрпиха перетворилась на місце, де тепер видумують правила, щоб ставити на місце учасників (sic!). де банять і позбавляють прав, сваряться,  бухають по ночах і гордо фотозвітують про це.
не хочу здатись негостинним, але не забувайте, що хоч монастир в нас і спільний, але правила одні для всіх.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 07.07.2010, 17:47:21 »
Не зміг все перечитати. Хоча там думаю спір про те ж.

Віталько певне має на увазі Дрімленда, Бхаґавана, Хлібця, може мене, Тайгера, Бандеру, і певне ще когось, кого я забув, - хіба не хороша Шприхальська компанія?
Тепер залишилось з'ясувати, кого Еразел зараз називає Шприхою, але це на  думку Віталка не Шприха.

P.S.
Переношу цей кусок в теревені - нема чого засирати Тудею звіт.

Так, саме про те. (Пам'ятаю як хтось колись кидав пачку цигарок в вогонь :) )

Еразел, ти переріс в якийсь биковий варіант себе. Шприха завжди була, як казав бандера, за ЗДОРОВИЙ спосіб життя і якусь елементарну культуру і повагу до інших. Мені особисто пофігу як ви їздите, шо і скільки ви п'єте, але не називайтесь хоч шприхою тоді. Форум був кращий коли були теми про поїздки і не було того всого сміття шо є зараз. Тоді я перечитував кожну тему, а тепер мені влом навіть кожну 5-ту читати - нема шо читати, немає нічого цікавого. І якшо ти називаєш поїздки в острів з пивом ПОЇЗДКАМИ, то ти впав до рівня алкарайду. Шприха була і завжди буде тою старою шприхою ботаніків, як ти кажеш, а не крутих пацанів які курять і бухають в поїздках. Такшо вибачте, але мені соромно чути, коли ті 20-кілометровки називають ШПРИХАТИМИ, бо вони ніхера не шприхаті.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 07.07.2010, 17:47:51 »
Якщо ти січеш нотки в ТЕКСТОВИХ повідомленнях то "бобьор видихай". Як я маю, по твоєму, знати чи ти з іронією пишеш чи серйозно? Це форум а не живе спілкування, і твої настрої тут ніхто вгадувати не збирається.
та всі відчувають, крім тебе

Дописано : 07.07.2010, 17:50:26
оце я сприняв в свій бік >:D
що саме тебе так схвилювало?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 07.07.2010, 17:53:18 »
правилами цю проблему не вирішиш. хоча б тому, що зайшло вже все занадто далеко. важко зараз правилами обмежувати те, що два роки сприймалось як добрийдень. через природню схильність до ненапрягагання і неагресії старожилів.
просто раніше це були поодинокі випадки, і коли хтось  з таких їхав з нами в покотеньку, то по ходу швидко всікав шо до чого і поовдив себе в рамках шоу. а інші просто не їздили. а тепер просто з часом накопичилось багато людей з схожими поглядами на життя і тому це вилилось в окремий рух на Шприсі.
хоча Шприха  в першу чергу - це не велоклую, не спортивна організація, це просто компанія людей, які створили Шприху щоб весело і цікаво проводити час,  котрим добре разом, котрі не напрягають інших своїми "невеличкими слабкостями" як виразився Еразель. ви замітили, що Славко практично не пише тепер тут?як думаєте, чому?
бо Шрпиха перетворилась на місце, де тепер видумують правила, щоб ставити на місце учасників (sic!). де банять і позбавляють прав, сваряться,  бухають по ночах і гордо фотозвітують про це.
не хочу здатись негостинним, але не забувайте, що хоч монастир в нас і спільний, але правила одні для всіх.

ну, так воно і мало статися, то ж не закритий форум.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #42 : 07.07.2010, 18:02:50 »
Такшо вибачте, але мені соромно чути, коли ті 20-кілометровки називають ШПРИХАТИМИ, бо вони ніхера не шприхаті.
Оце точно підмічено

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 07.07.2010, 18:04:21 »
Такшо вибачте, але мені соромно чути, коли ті 20-кілометровки називають ШПРИХАТИМИ, бо вони ніхера не шприхаті.

Ну ви тоже ж колись так починали але було вас менше і організованіше, і пиво було і горівка (фото багато хто бачив  :) ). Але інтернет то як алкоголь, наркотик, зло, і ви як зробили форум, то пустили до себе то зло, тай таке...
« Останнє редагування: 07.07.2010, 18:09:36 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 07.07.2010, 18:06:18 »
Оце точно підмічено
А ти покажи мені в "запланованих" поїздки "справжніх" шприхалів. Не вже ти "збитих" "справжніх" там небагато, то є тільки декілька звітів про короткометражні соло(100 кілометровки це ,вибачте, короткометражки).