Тема: Оголошується набір учасників на велопробіг  (Прочитано 14065 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Frankenstein

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 21.09.2009, 21:46:25 »
Оголошується набір учасників на велопробіг, присвячений 65-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників

Організатори поки що попросили мене не афішувати їх, думаю, їх імена стануть відомі на початку жовтня. Можу тільки від себе додати, що це не політичні партії та організації - з ними ми принципово не будемо співпрацювати, це акція пам'яті наших воїнів, а не агітація перед виборами. Крім того, організатори - люди надійні, мені доводилося з ними працювати, приємно вражає їх підхід до роботи. І можна чекати приємних сюрпризів. Зараз я маю повноваження проінформувати, що до цієї акції постараються підключити пресу, щоб відразу подати інформацію.
Маршрут: Парк Слави (збір учасників) — вул. Руська — кільце на виїзді на аеропорт — вул. 15 Квітня — виїзд на Збараж (по дорозі забираємо інших бажаючих) — Збараж (до танку на в'їзді) — Тернопіль (парк Слави, початкова точка).
Темп: близько 20 км/год., рекордів швидкості ніхто ставити не буде. Темп невисокий, щоб новачки змогли прийняти участь.
Дата проведення: 18 жовтня (при поганій погоді може бути перенесено на 24-25 жовтня).
Час початку: 12:00.
План:
[spoiler]12:00 — початок збору и реєстрації учасників, Парк Слави біля військової техніки.
12:30 — відправлення на другу точку збору.
12:45 — збір біля КПП (виїзд на Збараж).
13:00 — відправлення на Збараж. Колонну веду я.
14:00 — розрахунковий час прибуття в Збараж. Відпочинок, вільний час.
15:00 — виїзд в Тернопіль. Колонну буде вести (за наявності бажання) учасник пробігу, який проявив найкращу дисціпліну по дорозі на Збараж, я за їду відразу за ним.
16:00-16:15 — прибуття в початкову точку маршруту, Парк Слави.[/spoiler]
Вимоги до учасників:
1. Обов'язково мати шолом і мобільний телефон (гарнітура в дорозі - тільки плюс). Бажано - фотоапарат.
2. Дисціплінованість. Шумахерам краще не приймати участь. Ні в якому разі не вибиватися з колони, демонструючи швидкість, а також не розтягуватися на велику відстань. Плюс врахуйте наявність преси, про що вже було згадано.
Хто бажає прийняти участь - прохання писати мені в приват і не засмічувати тему. Тут буде подаватися лише важлива інформація, і буду вдячний модераторам, якщо вони будуть звідси терти всі чужі повідомлення. В приват обов'язково вказати:
1. Реальні прізвище та ім'я (для організаторів).
2. Дату народження (для організаторів).
3. Контактний телефон (бажано мобільний).
4. Досвід їзди на велосипеді (років/місяців), реальна оцінка своїх сил (тут краще себе недооцінити, ніж переоцінити).
5. Додаткові способи зв'язку - ICQ/Jabber/Skype, за якими вас можна знайти. Можна вказати електронну пошту, але краще засіб миттєвого обміну повідомленнями.
6. Якщо хочете, щоб я вказав вашу згоду на поїздку в цій темі - зазначити це окремо.
7. Якщо ви не з Тернополя - інформуйте про це додатково.

Дописано : 21.09.2009, 22:19:55
21.09.09, 22:19. Перший бажаючий вже є. Чудово!
« Останнє редагування: 21.09.2009, 22:19:55 від Frankenstein »

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #1 : 21.09.2009, 23:07:41 »
Шановний Франкенштейн, прошу Вас докладніше описати запланований хід акції. Чи будуть якісь гасла, знаєте як колись за радянських часів московська преса до кожного великого свята, наприклад 1-го Травня, рік у рік  друкувала на перших сторінках віншування: "Слава трудящім усього світу! Слава КПРС!" і т.д; час змінювався, а гасла лишалися.
Також прошу розкрити імена організаторів, організації, або написати більше про себе. Який ви маєте досвід в організації таких акції, в яких приймали участь?
Також хочу уточнити, чи акція буде окрім неагітаційної нести якусь пізнавальну місію. Наприклад ми зможемо довідатись про  події, бої, інші деталі Другої Світової війни, які стосуються Тернопільського району, власне маршруту Тернопіль-Збараж. Зрозуміло, що бажано, щоб Ви обгрунували вибір саме цього маршруту.
Для чого і  з якою метою ви збираєтесь запросити пресу?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 22.09.2009, 09:31:22 »
Таки приєднуюсь до Зомбі. Бажано більше конкретики. Бо нехочу погодитися на поїздку а в самій поїздці побачити якісь "ліві" гасла. Бо щось насторожує те що організатори нехочуть бути відомі і так сильно наголошують на своїй неполітичності. Зазвичай якщо поїздка дійсно неполітична і некомерційна то так і пишуть - "Народ є поїздка в честь такої то події, айда з нами". Без всяких цих шифраторських замутів.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 22.09.2009, 10:25:19 »
YEP...
I`m in....
При умові, звичано, шо акція аполітична і некомерційна...
Не хочиться потім побачити свою пику на сторінках преси під гаслами типу "Воїнам УПА від БЮТ", або шось типу того...

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 22.09.2009, 10:36:31 »
YEP...
I`m in....
При умові, звичано, шо акція аполітична і некомерційна...
Не хочиться потім побачити свою пику на сторінках преси під гаслами типу "Воїнам УПА від БЮТ", або шось типу того...


а ти про то напердж навряд чи взнаєш.  мету свого велозаїзду  прочитаєш вже потім в газетах.
"Млад разом з Рускім культурними центром в тєрнопалє єзділ", шось типу цього:)
п.с. кста, в тебе Бергамонт, нє? в німеччині зроблений - як ти будеш за воїнів-визволителів на свому німецькому танку їхати?:)

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 22.09.2009, 12:06:17 »
Цікаво, а чому прийшла ідея велопробігу??? а не танко- чи в ЗЗК з протигазами  :P

На рахунок організації, то маючи досвід проведення масових велопробігів, зазначу:

1. що без міліції буде напряжно їхати по трасі ("шумахєри" або просто "лохи", які відірвуться від групи чи вимахуватимуться найдуться 100% )
2. якщо ж звертатися до державних структур, щоб забезпечили супроводом міліції і швидкої 103, то тре конкретну організацію представляти (юр. особу).
3. з супроводом ДАІ набагато безпечніше і спокійніше (для оргів)
4. забезпечити технічну сторону велопробігу (ремонтні набори)
5. визначати свідомих велосипедистів, які триматимуть дисципліну в групі на трасі.

Шкода, якщо велопробіг не відбудеться за умов політизованості чи т.п.

Організатори обдумайте все грунтовно!!! Ідея хороша. Підтримую!!! Але ви відповідатимете статтею КК за можливі травми і аварії на дорозі під час велопробігу!

Offline Frankenstein

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 22.09.2009, 15:16:21 »
Подивився на реакцію - радий, що не написав, занадто  багато тут неадекватних істот. По результатам розмови з організаторами:

1. Організатором виступає приватна тернопільська фірма, яка жодного відношення до політики не має - те, на що маю повноваження сказати.
2. Після прочитання представником організаторів цієї гілки форума їх рішення таке - лишаєте мені в приват контактні дані, з кожним буде персональна розмова.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #7 : 22.09.2009, 15:28:49 »
Нехай ви не хочете розмовляти про організаторів, але уточнити деталі стосовно самої акції було б все ж таки варто.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 22.09.2009, 15:52:10 »
канєшно, ви ж їдете за радянську армію:)

доречі хороше питання... а яку армію ми представляєм? бо нас(галичину) не дуже вдало визволили в 39му.

а якшо подумати, то атака на збараж і відступ в сторону тернополя.... то якто не та армія...

а система шифрів від автора дійсно угнітає... просто так поїхати за ромашками в збараж... чом би й ні.
якшо мова йде про якусь організацію кимось, то елементарно хочеться знати:

хто організовує? шо? нашо воно йому?.. вибачте я не вірю в безкорисливість...
а ше я не поняв в чому суть данної організації і данного організаторства, тобто чому я маю їхати 18го а не 11го з тими ж людьми, але без організаторів?? для чого мені той організатор? шоб побачити свою рожу на ровері? на участку дороги де тільки з початку року вже N людей загинуло?




Дописано : 22.09.2009, 15:56:49
Подивився на реакцію - радий, що не написав, занадто  багато тут неадекватних істот.
шановний.... хочеш побачити "істот" вали в зоопарк, тут ЛЮДИ, можливо не всі адекватні, але люди... покишо самий неадекватний тут ТИ!!!

на прямі запитання ні одної людської відповіді

1. Організатором виступає приватна тернопільська фірма, яка жодного відношення до політики не має - те, на що маю повноваження сказати.
2. Після прочитання представником організаторів цієї гілки форума їх рішення таке - лишаєте мені в приват контактні дані, з кожним буде персональна розмова.

1.сльози на очах... "маю повноваження"... просто постав смайлик :lipsrsealed:
2. "з кожним буде персональна розмова", ... точно тур памяті.... заодно і за НКВС!!!
« Останнє редагування: 22.09.2009, 15:56:49 від teodor4ik »

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #9 : 22.09.2009, 16:36:31 »
Аж цікаво!
Постановка питання суперова.

Ми запрошуємо вас до нашого пробігу. Ми не кажемо хто ми і для чого це. проте проведемо відбір, чи підходите ви від наші параметри.

Якщо це буде безкорисна і непривязана до політики акція - ставлю пиво тому шприхарю, який візьме в ній участь.



Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 22.09.2009, 16:49:47 »
Подивився на реакцію - радий, що не написав, занадто  багато тут неадекватних істот. \
Неадекват тут лише один - Вульф. Всі остальні ЛЮДИ, і ображати людей яких ти незнаєш неварто  >:D

2. Після прочитання представником організаторів цієї гілки форума їх рішення таке - лишаєте мені в приват контактні дані, з кожним буде персональна розмова.
Що за секретність? Я так поняв має бути звичайна неполітична поїздка. То чому така секретність? Чому згоди в приват а не  на загал на форумі? Чому організатори не пишуть хто вони?(хоча мені то похрін.). І доречі в чому полягає робота організаторів? Які їх функції? Просто зібратися і поїхати можна і без всяких організаторів, без всяких повідомлень в ПП і т.д. і бути нікому нічим не зобовязаним.  Що вони надають на поїздку? Типу машин супроводу, скорої помічі, засобів ремонту.
 Був би вдячний якби відповіді на ці всі питання, або принаймі більшість, були озвучені, та надано більше інформації. Бо поки що це кіт в мішку.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 22.09.2009, 19:26:56 »
... їх рішення таке - лишаєте мені в приват контактні дані, з кожним буде персональна розмова.

Це що, наша служба і апасна і трудна?..
А може нас, як шпійонів, в заслання?...

 :laugh:
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 23.09.2009, 14:45:04 »
Шановні організатори і представники організаторів!
Тут на форумі збираються і спілкуються між собою прості люди які, як і Ви, хочуть спокійно спати ночами.
Щодо реакції на секретність з Вашого боку, то це цілком розумію і підтримую колег... Потрібно розуміти шо наша спільнота, яка зібрана до купи завдяки, я би сказав, фанатичному потягу до роверового відпочинку і всьому шо з тим пов'язано... Отож майте на увазі: загадковість відлякує, якшо не викликає відразу до міроприємств під грифом "надзвичайно секретно"...
Та й можна принаймі якшо не називати "спонсора" то хочаб повідати нам про організаційну частину.
Оскільки окрім нас (шприхалів) будуть учасники пробігу, які не приймали участь у подібних заходах і пересування вело колони може перетворитись у суцільну неприємність. В свій час велопробіг вулицями Трнополя супроводжувався інспекторами ДАЇ і то, на підйомі через міст коло ТДТУ трапилось падіння одного учасника пробігу. За рахунок того шо колона йшла під гору на невеликій швидкості вдалось уникнути массового падіння. На трассі ж багато затяжних спусків і подібна ситуація може привести до плачевних наслідків. Особливо коли повздовж колони будуть рухатись автомобілі...
Отож організаційна частина таких заходів потребує роз'яснення в першу чергу!

Думаю шо я внятно роз'яснив причину такої поведінки в гілці форуму.
З повагою і з надією на взаєморозуміння...

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #13 : 23.09.2009, 14:51:33 »
Доадам: не шукайте навколо себе ворогів і тоді побачите, що довкола є досить друзів.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 23.09.2009, 16:01:55 »
...з кожним буде персональна розмова.

певно буде обговорюватися сума.... ::)