Тема: Оголошується набір учасників на велопробіг  (Прочитано 14059 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 23.09.2009, 18:09:48 »
Та яка сума, якщо поставлять їжу в Збаражі то всі ітак нахаляву поїдуть. Гріх брати за любиму справу гроші  :).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 23.09.2009, 19:34:28 »
Та яка сума, якщо поставлять їжу в Збаражі то всі ітак нахаляву поїдуть. Гріх брати за любиму справу гроші  :).
нічо не гріх! Хочуть мати кортеж - нехай платять! І то багато! Переходимо помало на ринкові відносини...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 23.09.2009, 20:25:52 »
Ладно. Яку тоді таксу встановлюємо? Щоб небуло демпінгу з боку своїх же шприхалів.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 23.09.2009, 21:29:08 »
А я впевнений, що все буде набагато простіше ніж ви про це думаєте,
розслабтесь ! пока йде підготовка, а там день через день - усе проясниться,
не сприймайте все в штики !
Пробіг до Збаража і назад я спробував реалізувати тижня ~2 тому...
без будь-яких супроводів і т.д. так як і багато з вас (Почапинці, Прошова і т.д.)
вийшло все ОК! команда з 5-ти чоловік успішно подолала відстань, приїхали здорові
і у гуморі! час розтавить усі крапки  :P
не пчихайте і спіть сухенькі  :laugh:
Fuji Nevada Cross

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 23.09.2009, 21:40:40 »
А я впевнений, що все буде набагато простіше ніж ви про це думаєте,
розслабтесь !

а шо хтось напрягався? просто треба ж людину навчити правильно формулювати думку...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 23.09.2009, 22:03:23 »
А еразел би вже продавався... Але то вже

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 23.09.2009, 22:23:38 »
Заміть не я перший почав. То все Вувузанге  :angel:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 23.09.2009, 22:59:41 »
А що? Цікава ідея :)
Я підтримую і, думаю, що не є проблема адекватно адекватним проїхатися, мо' вже майже завершення сезону вийде. Та й так як ми збираємось кудись, то думаю, якщо організатори ніц не виставлять - не багато й буде. 8)
Щодо ментів, 103,.. то всьо лажа - що перший раз кудись їздити? Дисципліна кожного - безпека усіх. Цього року даі відмовило Зєлі в супроводі Ревору (загнули 8 грн/км! їм оплатити), то нас 3-є з 21 учасником (13-17 років) впорались. Головне постановка! Якщо більш-менш досвідчених шприхалів з 10 назбирається, то настукати 1-2 шумахеру буде кому :P. Чи нє?)))
А в разі появи якоїсь політики безпосередньо під час акції, то можна демонстративно провести велопроїзд кудись інакше.
Якщо є бажання організаторам зв'язатись - без проблем (80673512637, Ромко). Все рівно всім скажу, бо не можна втиху щось мутити. Хоча момент таємничості - щось цікаве  :)
..я буду довго гнати велика...

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #23 : 23.09.2009, 23:32:17 »
8 грн за км це не називаєтьяс відмовило. Це треба заплатити людям зарплату, оплатити амортизацію, витрати. В бюджет ДАЇ-шників ніхто супровід велосипедів не закладав не закладає і  не буде закладати. Ці гроші  можуть бути/небути в наприклад в спорткомітеті.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 23.09.2009, 23:35:59 »
8 грн за км це не називаєтьяс відмовило. Це треба заплатити людям зарплату, оплатити амортизацію, витрати. В бюджет ДАЇ-шників ніхто супровід велосипедів не закладав не закладає і  не буде закладати. Ці гроші  можуть бути/небути в наприклад в спорткомітеті.
чувак, врахувавши всі речі і навіть при цьому непогано зароблять по 2грнн за км таксисти:) а 8грн за км - то закруто. можна найняти замість ооднієї машини даі 4 волги Менса:)

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #25 : 24.09.2009, 10:02:11 »
чувак, врахувавши всі речі і навіть при цьому непогано зароблять по 2грнн за км таксисти:) а 8грн за км - то закруто. можна найняти замість ооднієї машини даі 4 волги Менса:)

Чувак, ти що нерозумієш, ті гроші йдуть в бюджет - на соціальні витрати, дотації, пільги, зарплати вчителям, медикам. З них сплочуються податки. З рахунок них фінансується армія, робота уряду, ради всіх рівнів, державні інститути, установи.  Буржуй, нема чого їздити на таксі по булочним! Чемно вклонися державі, що тебе виховала, дала освіту і роботу, медичне обслуговування, відчуття соціальної захищенності - ті пдвалини  з яких плекається свобода особистості, право на на житло, працю, саморозвиток, самовзиначення.
В такий складний час, кризи, перед виборами Президента, ти ще маєш совість рахувати ті гроші.
Піди і низько вклонися неньці батьківщині.




Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 24.09.2009, 12:36:51 »
Чувак, ти що нерозумієш, ті гроші йдуть в бюджет - на соціальні витрати, дотації, пільги, зарплати вчителям, медикам. З них сплочуються податки. З рахунок них фінансується армія, робота уряду, ради всіх рівнів, державні інститути, установи. 

мва-ха-ха-ха-ха  *hurray*

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 24.09.2009, 15:53:16 »
Чувак, ти що нерозумієш, ті гроші йдуть в бюджет - на соціальні витрати, дотації, пільги, зарплати вчителям, медикам. З них сплочуються податки. З рахунок них фінансується армія, робота уряду, ради всіх рівнів, державні інститути, установи.  Буржуй, нема чого їздити на таксі по булочним! Чемно вклонися державі, що тебе виховала, дала освіту і роботу, медичне обслуговування, відчуття соціальної захищенності - ті пдвалини  з яких плекається свобода особистості, право на на житло, працю, саморозвиток, самовзиначення.
В такий складний час, кризи, перед виборами Президента, ти ще маєш совість рахувати ті гроші.
Піди і низько вклонися неньці батьківщині.

 *No*

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 24.09.2009, 16:23:59 »
дала роботу, медичне обслуговування, відчуття соціальної захищенності
наївний  :D
Via est Vita

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #29 : 24.09.2009, 17:21:16 »
А що поспоримо?
Ну як не вірите мені то спитайте в кого хочете - в Луценка, в Януковчиа, в Ющенка, в Юлі і т.д.
На самий крайній випадок одні скажуть що інші ті гроші розкрадають а ось вони...  далі за текстом...


Дописано : 24.09.2009, 17:25:31
наївний  :D
цинічний
« Останнє редагування: 24.09.2009, 17:25:31 від Zombie »