Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Erazel ВОЗМУЖАВ!

<< < (5/8) > >>

skaz:
Хто ж підніме настрій як не шприхалі  ;)

malecha:
цікава у Вас тут тема розвинулася, але щось всі повідомлення не підтверджують якісь суттєві зміни у світогляді, хіба що невеличке таке бажання щось змінити, правда, не знаю чи можливо тутка, на форумі, вженитися, то треба більше зусиль прикласти, а то мова у вас ніби про женячку, а ніби про розваги, ніц спільного :D

teodor4ik:

--- Цитата: malecha від 17.06.2009, 22:12:19 ---... правда, не знаю чи можливо тутка, на форумі, вженитися, ...
--- End quote ---

гм... є дета статистика про то скільки дам на форумі а скільки неДам???

Erazel I-st:
Непереживай, тобі жодна не дасть, бо ти вже окольцований  :D .
А по суті питання тут майже всі "недами", крім Ульки, Арвент і хуліганки(і то вона львівянка яка інколи поститить новини про заходи)
 
А що до мене то можете не переживати, народ, я вже давно помінявся. І став серйозним, але толку то якщо всі дальше залишились босяками  :)

malecha:

--- Цитата: teodor4ik від 18.06.2009, 11:45:58 ---гм... є дета статистика про то скільки дам на форумі а скільки неДам???

--- End quote ---
та я про те, що нема в принципі живого спілкування і близького контакту на форумі, це так залізаки. 

--- Цитата: erazel від 18.06.2009, 14:51:21 --- І став серйозним, але толку то якщо всі дальше залишились босяками  :)

--- End quote ---
а це як босяками?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version