Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Erazel ВОЗМУЖАВ!

<< < (6/8) > >>

Erazel I-st:
Ну а ти подивись на цих флудерів, особливо Теодорчика і Андріціо. Може на роботі і в сімї це солідні старші люди, але в кругу друзів то флудери і зірвиголови яких мало. Про Віталька я взагалі мовчу. Ну і як бути з ними серйозним.

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 18.06.2009, 16:29:57 ---Ну а ти подивись на цих флудерів, особливо Теодорчика і Андріціо. Може на роботі і в сімї це солідні старші люди, але в кругу друзів то флудери і зірвиголови яких мало. Про Віталька я взагалі мовчу. Ну і як бути з ними серйозним.

--- End quote ---
:D :D :D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :'(
я серёзний  :laugh: :laugh:.... дома :laugh: :laugh: на роботі... :D :D :D

Petryxa:
йопт, Еразел став серйозним!!!!  :o  невже це правда???? не повірю доки не побачу на власні очі  *No*

teodor4ik:

--- Цитата: Petryxa від 18.06.2009, 18:21:58 ---йопт, Еразел став серйозним!!!!  :o  невже це правда???? не повірю доки не побачу на власні очі  *No*

--- End quote ---

може в вопросах возмужанія..... но не па жизні...

bhagavan:

--- Цитата: teodor4ik від 18.06.2009, 11:45:58 ---гм... є дета статистика про то скільки дам на форумі а скільки неДам???

--- End quote ---
http://forum.shpryha.te.ua/index.php?action=stats

Там пише, шо "Співвідношення чоловіків та жінок:     9.5:1"
Показник технічний, оскільки є кілька (а взагалі - досить багато) індивідів невизначеної статі *dontknow*
і троє неактивованих  :(

(і пару штук віртуалів - два віталька, два Зомба і дві, якшо не помиляюсь, Ольки і три мене)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version