Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Erazel ВОЗМУЖАВ!

(1/8) > >>

wuwuzange:
І так, 25 травня 2009 року, наш шановний та любий друг Сергій (в народі Erazel) - ВОЗМУЖАВ!!! ::)

хто знає його багато років, хотілось би від вас почути думки, як він змінився за цей час!!!
як людина і велосипедист! ;)

teodor4ik:

--- Цитата: wuwuzange від 01.06.2009, 11:48:34 ---І так, сьогодні 1 червня 2009 року, наш шановний та любий друг Сергій (в народі Erazel) - ВОЗМУЖАВ!!! ::)

хто знає його багато років, хотілось би від вас почути думки, як він змінився за цей час!!!
як людина і велосипедист! ;)



--- End quote ---

НЕВЖЕ ЙОМУ ХТОСЬ ДАВ?  :-*

бо наскіко я помню даже приспробі споїти дівчину, вона просто заснула... :D :D

wuwuzange:

--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:09:39 ---НЕВЖЕ ЙОМУ ХТОСЬ ДАВ? ....

--- End quote ---
Роман, терміново треба ще один додатковий смайл, думаю ти знаєш який!  ;)

можеш його ставити в розділ тих що мало використовуються, хоча....   :D

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:09:39 ---бо наскіко я помню даже приспробі споїти дівчину, вона просто заснула... :D :D

--- End quote ---
Тед не пали контору.  І не при спробі споїти а вже у мене в ліжку та й було то ще років так 7-8 назад  :D.
  А возмужав я вчора бо поняв що дівчата менше 18 мене чогось вже не цікавлять, чуєш Тед  ;)(педофіл ти наш і ростлітель неповнолітніх). І доречі , якщо точніше то возмужав не з 1 червня а з 25 травня. На свій ДН я раптово поняв що я вже добіса старий, 30 вже скоро буде.
 Тед може підтвердити що за ті 9 років що він мене знає я ані каплі не змінився, а  от на днях як переклинило. Вже нічого не радує, все, молодість закінчилась  :(. Треба вже чогось добиватися в житті. Поки що запланував пару речей:
1. Обігнати Корака
2. Перефлудити Теда
3. Перетанцювати Вєталя
4. Перефоткати Славка

НУ і перексерити "Війну і Мир"  ;D

wuwuzange:

--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:20:53 ---...дівчата менше 18 мене чогось вже не цікавлять...

--- End quote ---

а Люся??? чи вона вже доросла? ;)
Дописано : 01.06.2009, 12:24:50
--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:20:53 ---...І доречі , якщо точніше то возмужав не з 1 червня а з 25 травня..

--- End quote ---
вже виправив!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version