Загальний > ДТП

Хто головний?

(1/3) > >>

Штир:
ДТП не було, але є таке питання по правилах дорожнього руху. Велосипедист їде по правій полосі у виділеному коридорі (початок Руської, під гору, перед 6-ю школою). На дорозі припаркована машина. Велосипедист готується об’їжджати її зліва і весь час залишатися у праві полосі. Позаду їде машина, яка не може перейти у ліву полосу (та занята), але хоче пролізти між припаркованою машиною і машиною у лівій полосі (пропускаючи білу полосу між колесами). Машині заважає зробити цей маневр велосипедист, який в цей момент готується до свого маневру. Не знаю чи це важливо, але велосипедист їде понад 25km/h і це може трохи повільніше за машину.

Увага питання! Чи повинен велосипедист зупинитися і пропустити ту машину? Дякую.

Andrizzio:
не повинен, але я би сильно радив пропускати, бо в нас всі автомобілісти дибіли (крім мене  :D)

і дуже важливо, не летіти згори коли з боку стоїть готова до виїзду машина, водій дуже часто боковим зором огляне шо нема великих перешкод і вискакує на дорогу, ровера при тому НЕ ВИДНО бо малий і часто сірі кольори непримітні.
в Росії в правилах дорожнього руху велосипедист зобов'язаний включати фару передню і задню цілодобово. нам би тоже радив.

не їхати і не обганяти збоку автобуса, буса, вантажівки, бо в сліпій зоні не видно зовсім!!!




Andrizzio:
вчора їхав дядько, тримав парасолю в лівій руці, на рулі сумка, і обминає калабані по дорозі   :police: :police: :lipsrsealed: :lipsrsealed:

Стечкин:

--- Цитата: Andrizzio від 19.09.2013, 15:01:19 ---не повинен, але я би сильно радив пропускати, бо в нас всі автомобілісти дибіли (крім мене  :D)

і дуже важливо, не летіти згори коли з боку стоїть готова до виїзду машина, водій дуже часто боковим зором огляне шо нема великих перешкод і вискакує на дорогу, ровера при тому НЕ ВИДНО бо малий і часто сірі кольори непримітні.
в Росії в правилах дорожнього руху велосипедист зобов'язаний включати фару передню і задню цілодобово. нам би тоже радив.

не їхати і не обганяти збоку автобуса, буса, вантажівки, бо в сліпій зоні не видно зовсім!!!

--- End quote ---

а хто не згоден, може втішитися, шо на його могилі напишуть - ВІН НЕ ПОРУШИВ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

contras552:
По правилах, велосипедист в цій ситуації має перевагу, але здоровий глузд підказує, що авто треба пропустити. Життя є дорожчим за переконання у власній правоті на дорозі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version