Загальний > ДТП

Хто головний?

<< < (2/3) > >>

Vadila:
водія "потрібно" налякати всоїми непонятними рухами,але так щоб це було безпечно, я так люблю робити інколи хоч це і не добре.

Erazel I-st:
Ну почнемо з того що ПІД ГОРУ зупинятися то собі дорожче - весь накат втратиш. Тому якраз під гору хай автомобілісти сосуть  >:D. А всяким паркувальникам на обочині  ЖЕЗЛ В ЗАД. Задрали мудаки. я із-за них вічно мушу лізти перед машинами на кривоноса. Бо понабирали собі моду паркуватися вздовж всієї дороги. І не доходить тим дятлам що дорога ітак 1.5 рядна, і дві машини в такому випадку банально не розїдуться.
 Про паркування мегодятлів на Мазепи я взагалі мовчу. Це ж якому ображеному природою імбіцилу прийшло в пошкоджену голову пободувати там "офісні центри" якщо було зрозуміло що місця на парковку ітак нехватить.

Pozitiff:
ті пошкоджені в голову наставили де могли і возяться на лексусах, а ти безперечно розумніший, просто заробив тільки на ровер

contras552:

--- Цитата: Erazel I-st від 20.09.2013, 16:10:00 ---Це ж якому ображеному природою імбіцилу прийшло в пошкоджену голову пободувати там "офісні центри" якщо було зрозуміло що місця на парковку ітак нехватить.

--- End quote ---
А в нас завжди так робиться: головне - зрубати побільше бабла при мінімумі затрат. Приміщення збудували, продали, та й аріведерчі. А де людям паркуватися - це вже не їхні проблеми.

wuwuzange:

--- Цитата: Erazel I-st від 20.09.2013, 16:10:00 ---
 Про паркування мегодятлів на Мазепи я взагалі мовчу. Це ж якому ображеному природою імбіцилу прийшло в пошкоджену голову пободувати там "офісні центри" якщо було зрозуміло що місця на парковку ітак нехватить.

--- End quote ---

проблема не в тих хто будував, а в тих хто паркується там в 3 ряди. коли будували вони ж не знали хто і під шо орендуватиме ті приміщення

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version