Загальний > ДТП

ДТП велосипед проти таксі

(1/3) > >>

bahja:
Сьогодні їхав додому по проспекту Злуки близько 22 години, і проїжджаючи стоянку Таксі, помітив машину таксі, яка включила лівий поворт і збирається повертати, але водій чомусь довго вагався, повертати там не можна було, та й я його вирішив обїхати, поки він думає, і він раптом рушає в збиває мене з велоспеда. Водій не став чекати чи я встану чи мені потрібна допомога, рванув з місця і втік з місця пригоди. Я в стані шоку виявив, що я цілий, подерті руки і ноги не рахуються, ровер правда став не робочим, тай кочу той металобрух на тротуар. Правда було багато свідків, одні з них набрали 102 і запамятали номер машини. Приїхали міліціонери, взяли покази, підходив друг водія просив владнати справу, обіцяли купити новий велосипед, якщо я не буду мати притензій  :) , але міліціонери були проти вирішувати цю справу по "спрощеній системі", оскільки свідки дзвонили на 102 і це здвінок записаний і вони тепер мусять цю справу довести до кінця. Сказали що винних знайдуть.
 Раніше в такі ситуації не попадав. Але якби не свідки, люди які не байдужі, я би тупо потягнув той металолом до родичів, які не далеко живуть, а так приїхало три машини міліції, шухер по всьому місту. Підвезли мене до родичів.

Стечкин:

--- Цитата: bahja від 25.05.2013, 23:43:51 --- Але якби не свідки, люди які не байдужі, я би тупо потягнув той металолом до родичів, які не далеко живуть, а так приїхало три машини міліції, шухер по всьому місту.

--- End quote ---

а ти відмазуй таксиста.
наступного разу свідків не буде, він тебе просто задавить насмерть або зробить калікою

Erazel I-st:
Обкурений він був чи що? Чого рванув різко, здається дороги більш-менш освітлені і мав би бачити велосипедиста в зеркала заднього огляду, і чому втік з місця ДТП? Явно щось з ним не те.
 та й скоріш за все якби зупинився, вибачився, переконався що велосипедист цілий і відшкодував вартість поломки то йому то б то набагато дешевше обійшлось. А тепер от матиме справу з міліцією.

Schults:
Якщо водій втікає з місця ДТП, то це тільки доводить його вину і адмін порушення стає криміналом...
таксист лапух...тепер суд і....

Oleg:
Таке не можна так просто прощати (домовлятися), бо завтра він чи його друзі будуть робити те саме! Добре, що міліція нормально відреагувала, були свідки і найголовніше, що ти обійшовся кількома подряпинами. Пиши тут всі новини і якщо потрібна допомога, то кажи, будемо на рівні асоціації або "не асоціації" допомагати.

В мене є пропозиція! Так як ніхто з нас не застрахований від подібних випадків і біда може трапитися в будь який час з нами чи з нашими близькими, то пропоную створити так звану оперативну підтримку велосипедиста. Якщо наприклад з кимось сталося ДТП, він першочергово дзвонить (якщо звісно в змозі) на 101, 102 чи 103, а потім відразу комусь з шприхалів, хто в свою чергу оперативно напише про це на форумі, повідомить інших по смс чи подзвонивши і виїде сам на місце ДТП. Суть допомоги в тому, щоб якомога оперативніше приїхати на місце ДТП і на тверезу голову допомогти постраждалому (наприклад: записати дані свідків, допомогти розібратися з іншою стороною ДТП, забрати велосипед, морально допомогти, тощо). Чим більше нас приїде на місце ДТП, тим більша буде підтримка для нашого друга і шансів не „злити” цю справу...
Цікаво вислухати думки та пропозиції по запровадженню цього так званого "велохелпу".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version