Загальний > ДТП

ДТП велосипед проти таксі

<< < (2/3) > >>

Штир:
Я би радив простити таксиста, але при умові повної оплати велосипеда (гроші звичайно вперед). Цей урок, таксист запам'ятає на все життя. А якщо, його не простити, тоді все одно владнають справу за гроші, тільку ДАЇ-шники зароблять більше і ненависті до велосипедистів буде більше.

Oleg:
В Олексія є своя позиція і як на мене - вірна. Так просто прощати не потрібно, наступного разу справді задавить і втіче. Не по людськи таксист поступив, то чому з ним так по людяному поступати? Думаю, що Ваня сам вирішить як поступати в цій ситуації. Ще все залежить від того як сам такстист буде себе вести при вирішенні цього питання.

Штир:

--- Цитата: Oleg від 27.05.2013, 14:49:49 ---В Олексія є своя позиція і як на мене - вірна. Так просто прощати не потрібно, наступного разу справді задавить і втіче. Не по людськи таксист поступив, то чому з ним так по людяному поступати? Думаю, що Ваня сам вирішить як поступати в цій ситуації. Ще все залежить від того як сам такстист буде себе вести при вирішенні цього питання.

--- End quote ---

А що, взяти 3500 грн на новий велосипед - це так просто простити? Той таксист не сяде у любому випадку, якщо Ваня не візьме гроші, тоді візьмуть ДАЇ-ники.

Я не розумію, що має робити Ваня з точки зору Олексія?

bahja:
Винуватець знайшовся, пацан просто мав мало водійського досвіду і дурну голову, скорше всього книжку з правилами дорожнього руху не відкривив. Просив вибачення і тд. Для нього це буде уроком, бо попав він солідно.
Проблема, що таких як він є багато на дорозі. І враховучи, що це вже другий випадок, що в мене врізаються в темну пору, треба зробити велосипед помітнішим, вчепити хоча б ще одну фару.

Стечкин:
при зіткненні ровера і автомобіля які шанси попасти в лікарню або морг в автомобіліста і ровериста?

дати драйверу відмазатися - це сприяти поширенню беззаконня
а потім казати шо мєнти погані, але ти ж сам винен що не дав можливості мєнтам виконати їх службові обовязки

хотів би подивитися на захисника таксиста, після того як такий таксист зробить калікою до кінця життя дружину або дитину в такого захисника

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version