Тема: Велодень 2012 19 травня  (Прочитано 35236 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #30 : 24.04.2012, 17:20:08 »
Із офіційним спонсорством є купа проблем - багато писанини, паперів, звітів і тп. Також дуже б не хотілося бачити політичної реклами - велодень не політична акція і до виборів ніякого відношення не має. Щодо суми, то 500 грн то мінімально необхідна сума. Залишки грошей будуть направлені на інші заходи - дивогонку, марафон, інші заходи. Кожен бажаючий зможе у будь-який час отримати звіт щодо використання коштів, тому ніякого привласнення не буде.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 24.04.2012, 17:34:50 »
...Залишки грошей будуть направлені на...
де залишки? поки 2є людей зголосилось допомогти... решті  *johndoe*

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #32 : 24.04.2012, 17:55:36 »
де залишки? поки 2є людей зголосилось допомогти... решті  *johndoe*
Залишки, якщо такі будуть.
Я мав на увазі, що сума повинна бути не меншою, ніж 500 грн.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 26.04.2012, 14:49:40 »
Може на крапці прорекламуємо.. бо я щось там не знайшов підходящої теми. Ще знайомим порозказую - може хто захоче долучитися до велоакції.

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #34 : 26.04.2012, 15:09:03 »
Поки пропозицій не було. Можливо телевізійники будуть.
TV-4 буде  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 26.04.2012, 16:03:51 »
Щойно попередньо домовився за акустику, мікшерний пульт, мікрофон і кабеля маю свої.
якби не домовились за електрику дизель на 2кВт то все потяне?

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #36 : 27.04.2012, 23:35:05 »
Коротенький звітик по роботі.
-Занесено заявку в міськраду
-Добалакано попередньо за апаратуру і транспорт з державною структурою "Спорт для всіх"
 [spoiler]worm - свою домовленість тримай в силі на всяк випадок, якщо вона тобі зараз грошей не вартує. для підстрахівки. ок?[/spoiler]
-В міській раді обіцяли що добалакаються з тєатром за підключку.

Тішуся що є бабло. 2дей обіцяв що якшо йому нагадувати - зробить афіші і наклейки.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #37 : 28.04.2012, 08:06:57 »
Якщо Ігор Сачко зараз є повноправним директором театру, то я, можливо, зможу із ним добалакатися за підключку (нажаль, навряд чи безкоштовну).
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #38 : 07.05.2012, 09:43:05 »

Наразі є така от невтішна новина: тріалістів скоріш за все просто не буде: наскільки мені пояснив відповідальний чувак який тим займався раніше - старші тріалісти вже не катають і попродали все що могли, а молодшим не цікаво виступати на велодень. Попробую ще якось зацікавити їх, зустрівшись..але не знаю що з того вийде.

ІНФОРМАЦІЯ НЕ ЦІЛКОМ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ
« Останнє редагування: 07.05.2012, 18:11:38 від Yanek »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 07.05.2012, 10:04:21 »
Ну то БМХерів пнути. гадаю вони не відмовляться виступати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 07.05.2012, 10:09:43 »
Хочу добавити від себе, що майже у кожному місті нашої держави проходить такий захід, який має назву "Перша Сотня" (Дистанція 100км). В ньому беруть учась всі бажаючі хто має хоч якийсь велосипед і шолом не залежно від віку, статі і тд. Час пуроїзду становить ві 3-х до 10-ти годин, відповідно мета у кожного своя. В суботу були у Львові. Органіатори робили її вже втретє. Участь взяло понад 100 учасників зі Львова, Тернополя, Києва, Одеси, Франківська, Хмельницька і тд. Організатори збирали стартові внески по 35 грн, в них ввійшли КП де вгощали шоколадними батончиками і заправляли водою, на фініші усі учасники теж отримали шоколад, воду, памятні призи, та ще й дуже смачна піца на всіх. Були машини супроводу. При чому організатори чекають на фініші усіх учасників в межах 10 годин від старту. Як показує практика популярність такого заходу росте з року в рік, відповідно з ним росте й кількість учасників і кількість гостей, що є чудовим фактором. Отже цей захід популяризує велосипед в нашому місті і за його межами, а також спонукає людей до активного займання велоспортом, адже велоспортсменом може вважати себе кожен хто старається як частіше їздити на своєму двоколісному коневі, тим більше що будуть залучатися люди з сусідніх областей, міст і сіл, а це як мінімум нові знайомства, та й популяризація нашого краю. То ж чим ТЕРНОПІЛЬ гірший. Чому Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Донецьк, Київ і ще багато має такий захід а ми ні, тим більше що ми себе вважаєм таким роверистим містом. І ще раз підкеслюю, це не є змагання на шосе. Це гонка в якій кожен хоче і має можливість перевірити себе, свої сили, залишити хороші спогади і враження від побаченого, від тої святкової атмосфери яка панує на цьому заході, завести нові знайомства, поділитись власним досвідом, навчитись чогось нового, вести здоровий спосіб життя.
« Останнє редагування: 07.05.2012, 10:14:49 від Anri1214 »

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #41 : 07.05.2012, 11:06:54 »
якби не домовились за електрику дизель на 2кВт то все потяне?

Понятане... проблем поідеї немає бути з підключкою до театру. Маю про запасі 5 кіловатний генератор, накрайняк від шевченка 23 докотимо.

В пятницю пообіду спілкувався із Бурим Володимиром Васильовичем із фонду розвитку міста  ім Лучаківського(хто пригадує на велофорумі він активно виступав), казав що бажаючі посприяти фінансово.
« Останнє редагування: 07.05.2012, 11:14:44 від worm »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 07.05.2012, 11:35:00 »
В пятницю пообіду спілкувався із Бурим Володимиром Васильовичем із фонду розвитку міста  ім Лучаківського(хто пригадує на велофорумі він активно виступав), казав що бажаючі посприяти фінансово.
доречі, фінансів вже хватає, але шото ніхто за ними не звертаєтья, а лишилось, то менше 2х тижнів...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 07.05.2012, 11:37:27 »
Хочу добавити від себе, що майже у кожному місті нашої держави проходить такий захід, який має назву "Перша Сотня" (Дистанція 100км). В ньому беруть учась всі бажаючі хто має хоч якийсь велосипед і шолом не залежно від віку, статі і тд. Час пуроїзду становить ві 3-х до 10-ти годин, відповідно мета у кожного своя.
Походу 27го вроде стартує 100 за 24 пішохідка і під неї планується 100 за 10 вело. я так поняв ідеологічно це те саме.

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 07.05.2012, 15:36:01 »
Наразі є така от невтішна новина: тріалістів скоріш за все просто не буде: наскільки мені пояснив відповідальний чувак який тим займався раніше - старші тріалісти вже не катають і попродали все що могли, а молодшим не цікаво виступати на велодень. Попробую ще якось зацікавити їх, зустрівшись..але не знаю що з того вийде.
нє, то не тру
короче 20 числа буде етап кубка України по велотріалу в Славуті.троха тріалістів поїдуть туда(можливо і я в тому числі))
доречі 20 числа також драг в Тернополі, багато людей підуть на нього!
старі тріалісти можуть виступати і хз звідки в тебе такі новини!про молодших також не правда, є люди які хочуть покататись на велодень!
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_