Тема: Вибір вело-баула (сумка-штани)?  (Прочитано 25501 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 05.06.2013, 10:59:05 »
...
Особисто в мене Терра 50 л., вистачає з головою на всі види багатоденних поїздок, особисто в мене в нього входить все: палатка, коврик, навіть велошолом, зверху тільки кульок зі сміттям до першого смітника.
З плюсів - міцна тонка тканина, легший ніж Командоровський, дійсно водонепроникний рейнковер, наявність лямок для переноски на спині (дуже допомагає при під*йомі на перевали в горах, коли котиш руками вєл, або коли вбрід треба річку перейти, на пероні при посадці на поїзд, коли треба вздовж поїзда метрів 100 пробігти)

в тебе крім тої терри ніякого баула не було, так що не маєш з чим порівняти

а я мав терру 70, продав її кораку здається за 280 і купив тандем за 735 (з рейнкаверами) і задоволений

монообємники імхо - совковий рудімент, коли рюкзак абалакова перешивався під велобаул
щось витягти - треба весь баул перегорнути

намет і спальник в командор тандемі ставляться просто на багажник, а пхати їх в середину не є розумно, але в монообємнику або всередину або зовні на верхній клапан - центр ваги сильно піднімається
іжевский карімат мені в середину терри 70 запхати не вдалося
а якщо дощ тоді рейнкавер закриває баул повністю і зверху намет/каримат нема як закріпити
в тандемі дві окремі бокові сумки, а карімат+намет на багажнику

в командор болід і тандем тканина - кордура, а в терри шось незрозуміле
терра не легша від командора

лямки для переноски є і в командора, просто вони знімаються, а в терри незйомні і для них пошиті спеціальні кишені, що просто глупо - невиправдане ускладнення і збільшення ваги

не знаю як в боліда, а в тандема сумки зверху затягуються шнурком
а в терри застібка-блискавка, тобто варіант не для подорожі, а для студента шо тролейбусом на пари їздить

дизайн в терри явно убогий, а мій тандем цілком пристойно виглядає в західній Європі - ну дуже мені не хотілося, щоб за 500 метрів було помітно шо я з України

єдиний мінус в тандема - рейнкавери синього кольору, в терри яскраво-жовті - але це питання особистого смаку
« Останнє редагування: 05.06.2013, 11:03:48 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 05.06.2013, 11:03:06 »
 гарна подорож! якщо можна так сказати - круто було - судя по фото!
 при бажанні я думаю кожен може її здійснити, це вже як не подорож - а як стиль велокочівного життя !-)

 ПС всі деталі побачив на фото.  і ще ... http://20minut.ua/Novyny-Ternopolya/Podorozhi/171259

 хто не читав - може познайомитись з цікавою статтею!
 
« Останнє редагування: 05.06.2013, 14:32:18 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 05.06.2013, 15:23:35 »
гарна подорож! якщо можна так сказати - круто було - судя по фото!
 при бажанні я думаю кожен може її здійснити, це вже як не подорож - а як стиль велокочівного життя !-)

 ПС всі деталі побачив на фото.  і ще ... http://20minut.ua/Novyny-Ternopolya/Podorozhi/171259

 хто не читав - може познайомитись з цікавою статтею!

"За 22 дні велотурист разом із дніпропетровськими друзями залишив позаду близько 900 км доріг, стежок і бездоріжжя. Найдовший переїзд від села до села тривав 3-4 дні. Причому дорогою мандрівники не зустрічали жодної людини."

ну шо, сонечко, тепер нарешті допер для яких подорожей потрібні баули на 85 літрів ??
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 05.06.2013, 17:37:33 »
"За 22 дні велотурист разом із дніпропетровськими друзями залишив позаду близько 900 км доріг, стежок і бездоріжжя. Найдовший переїзд від села до села тривав 3-4 дні. Причому дорогою мандрівники не зустрічали жодної людини."

ну шо, сонечко, тепер нарешті допер для яких подорожей потрібні баули на 85 літрів ??

  бАУЛИ - бАУЛАМИ - , але мені в цій статті і фотках сподобалось вирішення перевозу води, там до передньої вилки чіпляють кріплення і везуть великі фляги , нестандартно і зручно.
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 05.06.2013, 18:02:56 »
гарна подорож! якщо можна так сказати - круто було - судя по фото!
 при бажанні я думаю кожен може її здійснити,

при бажанні кожен може стати мілліонером )))

особливо в теорії...

а особисто ти чому не здійснив таку подорож ?
« Останнє редагування: 05.06.2013, 18:06:24 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 06.06.2013, 09:00:39 »
при бажанні кожен може стати мілліонером )))
особливо в теорії...
а особисто ти чому не здійснив таку подорож ?

...не применшую велоподвигу учасників поїздки в Казахстан!!!

класно, цікаво і взагалі добре що знайшли можливість здійснити таку цікаву подорож!

в Казахстан особливо не планую поїхати, а от які вимоги до маршруту 5 категорії (чи складності) обовязково подивлюсь, для
початку як для теорії )))
між іншим  - думаю заробляння грошей і велоподорож це трохи різні категорії як для порівняння...
але все нормально (тебе зрозумів) - ти прав!-)))

Операція "Квадрокоптер"!

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 06.06.2013, 14:10:38 »
Якщо тебе цікавить 5-а категорія, то для початку не обов*язково їхати в Казахстан, ось тобі під боком:
http://carpathian2005.narod.ru/
Почитай уважно, дуже повчально, може спробуєш повторити. Особливо цікаво буде для великих теоретиків на рахунок що надійніше Деор, Алівіо і т. д.
Для прикладу:
http://carpathian2005.narod.ru/photo/24_.JPG
подивись на чому їздили, і по темі - з якими велобаулами!!!

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 28.06.2013, 23:57:20 »
Сьогодні прйшов баул - http://www.velosumka.com/shop/15/desc/velobaul-denvik-cross тільки з червоними вставками і доржчою фурнітурою + чохол від дощу. На перший погляд прикольний, подивимось який буде на практиці.
 
« Останнє редагування: 29.06.2013, 00:01:13 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 29.06.2013, 08:40:48 »
декілька днів тому прийшла сумка DENVIK-CORA також шукаю нагоди випробувати) Візуально якість непогана, що буде далі час покаже
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 02.07.2013, 17:52:18 »
Почитай уважно, дуже повчально, може спробуєш повторити. Особливо цікаво буде для великих теоретиків на рахунок що надійніше Деор, Алівіо і т. д.

+100! Більшість місцевих вєласєпєдістав вдавляться шо така мандрівка була здійснена на совдепівських гратах, де масляних амортів і діорів/срамів і в помині нема :) Так наче на харківських туристах ті мущини карпати долали, чи я помиляюся?

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 02.07.2013, 19:49:25 »
Сьогодні прйшов баул - http://www.velosumka.com/shop/15/desc/velobaul-denvik-cross тільки з червоними вставками і доржчою фурнітурою + чохол від дощу. На перший погляд прикольний, подивимось який буде на практиці.
Під час останньої поїздки трапилася така пригода. Один з наших колег (якщо захоче то сам скаже) під гору "танцював" на педалях. Як результат, баул (Terra 50L) розхитався, завалився на бік і завалив велосипед. Усе обійшлося незначними травмами і поповненням досвіду. Ця модель разом з тою сумкою (25 літрів) ще вища, крім того сумка (на мій погляд) кріпиться не дуже надійно, вона не відвалиться, але може розхитуватися. Тому раджу дуже ретельно його фіксувати.

На рахунок Terra 50L (у мене такий також), то скажу просто - мені підходить, мінусів немає. Якщо в "штани" добре напхати лахів (у мене був намет), то він стійкий як табуретка. І ще, мив його під душом, у середині сухо.

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 02.07.2013, 21:38:10 »
баул (Terra 50L) розхитався, завалився на бік і завалив велосипед. Ця модель разом з тою сумкою (25 літрів) ще вища, крім того сумка (на мій погляд) кріпиться не дуже надійно, вона не відвалиться, але може розхитуватися. Тому раджу дуже ретельно його фіксувати.
ну так то він завалився з терою, а не з денвіком
денвік нагрузив і обкатав сьогодні, все чотко кріпиться ззаду  і до підсідільного штиря
те що вища це не біда, головне рівномірно навантажувати обидві сторони, завали саме від цього, а не від кріплення
ну і хто ж з вагою більше 40 кг додумається танцювати чи крутити стоячи, побережіть шатуни, далеко від дому їх проблематично лікувати

[/quote]
+100! Більшість місцевих вєласєпєдістав вдавляться шо така мандрівка була здійснена на совдепівських гратах, де масляних амортів і діорів/срамів і в помині нема :) Так наче на харківських туристах ті мущини карпати долали, чи я помиляюся?
так і швидкості середні в них були по 7-11 км практично по всьому маршруту, для чого такі акти самобичування і мазохізму, не треба бути лудитами і приймати дарунки технологій, звичайно менша кількість рухомих вузлів підвищує надійність, але це все дуже умовно
в тій 120км поїздці в кінці травня також був хлопака на україні і він себе комфортно на ній почував впринципі, але якщо вдаватись в фізіологію і навантаженя то там картина буде абсолютно інакша
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 10.07.2013, 01:18:32 »





Тестував...



 Другий поверх складений в середині.
« Останнє редагування: 18.05.2014, 23:36:08 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 10.07.2013, 07:35:36 »
а вот поясни - для чого тобі той верхній модуль?

ти ним як наплічником будеш користуватися?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 10.07.2013, 10:35:52 »
 Вчора вже раз знадобився, коли в селі мені загрузили повні бокові овочів та молоко-продуктів, а от яйка вже туди не поставиш. І от став у пригоді рюкзак.
« Останнє редагування: 10.07.2013, 12:55:47 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???