Тема: Звіти і спогади про короткометражки  (Прочитано 172407 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #165 : 11.07.2010, 11:34:47 »


Висновок - звичайний шок. Коли 5 тонна машина крутить 60 кілограмовим шпинделем і зачіпає тобі палець стружкою - то здається ніби то кінець світу, не зважаючи на те, шо може бути просто маленька подряпина.

коли я зачепив Еразеля, він подумав шо кінець світу  :D :D :laugh: :laugh:
« Останнє редагування: 11.07.2010, 11:41:58 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #166 : 11.07.2010, 12:00:25 »
Бла-бла-бла...
Фото - http://picasaweb.google.com.ua/tretyaksergiy/_20100710#

Ги, Ерейзел по-пузатості навіть опередив Андріціо :D. Все таки робота сисадміна дається взнаки. І ніби пива ж не п'єш, Сєрий, а таке пузо відростив :)
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #167 : 11.07.2010, 12:17:01 »
Ти би знав як я тужився щоб таке надути   :D .

Дописано : 11.07.2010, 12:19:54
Висновок - звичайний шок. Коли 5 тонна машина крутить 60 кілограмовим шпинделем і зачіпає тобі палець стружкою - то здається ніби то кінець світу, не зважаючи на те, шо може бути просто маленька подряпина.
та ж кажу, шоку небуло. Навернувся, хлопці підняли(дивно було, ніби переломів нема, а встати неміг, ніби магнітом до землі притянуло), стояв "матюкався", оглядав велосипед на момент пошкоджень. Аж тут почало в очах темніти і голова паморочитися. Психологічний і емоційний стан був нормальним, не вперше ж падати мені, вже звично.  Так що тут діло було явно не в стресі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #168 : 11.07.2010, 12:41:39 »
Скажіть -це парадокс чи то так має бутичого Сказ в місті їздить в Фуллі а влісі його знімає?

шо це за ЕРОтика-збочинці!


Дописано : 11.07.2010, 12:42:07
На АВУ!

Дописано : 11.07.2010, 12:43:40
Карлсон вДєлЄ))

файні сподні

Дописано : 11.07.2010, 12:44:13
Він Дізель такі б не носив...
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

CoRacK

  • Гість
« Reply #169 : 11.07.2010, 14:37:40 »
Та ні, падати мені невперше. Просто дивно що голова почала паморочитися. Удару головою не було, просто впав на лівий бік. От і цікаво від чого така реакція. Адже я не перелякався, не нервувався, ну впав то впав. Тобто емоційний стан був цілком нормальний. Корак, а ну, може поясниш від чого така фігня.
Звичайний травматичний шок. Раз був голодний і виснажений, то нервова система не витримала супупності негативних факторів і вирішила перезавантажитися :).

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #170 : 11.07.2010, 15:07:57 »
Звичайний травматичний шок. Раз був голодний і виснажений, то нервова система не витримала супупності негативних факторів і вирішила перезавантажитися :).
як альтернатива струс мозгу.. є якась така странна тема шо при падінні можна не вдарившись добре головою нехіло дати по мозгам...
Цитувати
Обертальний травми
Було висловлено думку, що основними причинами постійної інтелектуальної інвалідності і смерті після черепно-мозкової травми може бути крутильний фактор, що ведуть до дифузним аксонів травми (DAI), збиток, який звичайний шолом не може пом'якшувати і може зробити ще гірше.
(с)вікіпедія

тобто мозок якшо я правильно пойняв "провертається" всередині черепа при певному русі/прискоренні.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #171 : 11.07.2010, 16:04:55 »
та ж кажу, шоку небуло. Навернувся, хлопці підняли(дивно було, ніби переломів нема, а встати неміг, ніби магнітом до землі притянуло), стояв "матюкався", оглядав велосипед на момент пошкоджень.

як сказав вже корак - це травматичний шок (а не якийсь психологічний чи інший). В таких випадках ти себе не контролюєш і організм все робить сам - кров направляється до життєво важливих органів і і її нестача в ногах чи руках якраз і викликає слабкість. Якось так ... корак більше про це знає )))))
тре було горілки випити чи алкоголю іншого - це єдиний випадок коли він допомагає )

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #172 : 11.07.2010, 16:20:12 »
Блін, розвели тут :) Ну страшний вувузанге коли зачіпає рульом, всяке буває :). А коли голодний то чути перед падінням - трусить непогано :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #173 : 11.07.2010, 17:48:58 »
як сказав вже корак - це травматичний шок (а не якийсь психологічний чи інший). В таких випадках ти себе не контролюєш і організм все робить сам - кров направляється до життєво важливих органів і і її нестача в ногах чи руках якраз і викликає слабкість. Якось так ... корак більше про це знає )))))
тре було горілки випити чи алкоголю іншого - це єдиний випадок коли він допомагає )
думаєш я не циканув коли поломав руку? і не мав ніякого шоку... впав встав склав сів поїхав... потім було правда гірше але то вже не стосується... і кіко раз вже був напівдороги до того світу і ніц мну не було. може то здоровий пофігізм?

CoRacK

  • Гість
« Reply #174 : 11.07.2010, 20:48:17 »
думаєш я не циканув коли поломав руку? і не мав ніякого шоку... впав встав склав сів поїхав... потім було правда гірше але то вже не стосується... і кіко раз вже був напівдороги до того світу і ніц мну не було. може то здоровий пофігізм?
В тебе був теж травматичний шок, бо по-перше зі зламаною рукою ти поїхав і як ти сам написав потім стало гірше, коли рівень ендорфінів, кортикостероїдів і інших БАР знизився, просто шок пройшов і проявився він в тебе не так як в Еразела, бо ми всі різні.
Травматичний шок взагалі - це відповідь організму на травму, і його прояв залежить в першу чергу від організму травмованого і від виду та тяжкості самої травми.
В мене більш-менш класичний шок стався тільки один раз (коли зламаним шатуном роздер шкіру на стегні на 12 см. І то вже вдома, коли обробляв рану йодом, тоді в очах "посіріло" на кілька секунд і голова запаморочилася), при тому, що падав я після того не раз і не два і деколи сукупність ушкоджень перевищувала "еталонну" міру з шатуном, але крім такого як в Теодора затерпання і обезболення на кілька годин, більше нічого не було.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #175 : 11.07.2010, 22:29:15 »
В мене більш-менш класичний шок стався тільки один раз (коли зламаним шатуном роздер шкіру на стегні на 12 см.
чорт, в мене від цієї фрази щойно стався шок і потемніло в очах)

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #176 : 11.07.2010, 22:59:05 »
Блін, розвели тут :) Ну страшний вувузанге коли зачіпає рульом, всяке буває :). А коли голодний то чути перед падінням - трусить непогано :)
та то андрійцьо його зачепив!

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #177 : 12.07.2010, 06:00:04 »
та то андрійцьо його зачепив!


Перепрошую, я чесно нікого не хотів образити. :) :police:

Дописано : 12.07.2010, 06:00:39
П.С. Головою цікавіше битись :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #178 : 12.07.2010, 08:27:40 »
Нехватало щоб я ще теж цілий день забув  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #179 : 12.07.2010, 08:34:12 »
Поїздка в Івачів таки відбулась "стартонули" всі, але в Івачеві всьо було соло.

Приїхав швидко, знайшов гарну місцину

Розклав усі свої "манатки" з надією ще шо решта народу таки прибуде

"Припаркував" гарненько "коника"

"НАЛОВИВ рибки" одразу закоптив, і хліб десь узявся

Попоїв гарненько, позасмагав, поніжився під сонячним промінням

Почали насyватись хмарки, і я в ~ 19:30 зібрався та вирушив у дорогу додому

Неспішно

Вже у Вел. Глибочку побачивши мокрий асфальт, зрозумів що був дощ

На під'їзді до Тернополя ще зустрів справжнього українського хлібороба,

та дощ ...

Поки м домчав додому, дощ припинився і футболка на мені - висохла, прибув о 22 год.
 ФОТО ТУТ http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/IVACHIV11_08_10?authkey=Gv1sRgCO3YgOOa7visRg#
« Останнє редагування: 12.07.2010, 09:10:39 від Vintage »