Мандрівки > Майбутні

Триденна поїздка 25-27 або 26-28.

(1/14) > >>

Zombie [Coffe]:
Плани орієнтовні. Чекаю зауважень, пропозицій, деталізації в контексті дати і головного керунку:
Тернопіль-Бучач-Русилів-Нирків-Борщів- Тернопіль

Перший день виїзд о 8-00 від пристані біля готелю "Тернопіль". 70 км до Бучача. 14-00 Бучач, сухий обід, огляд фортеці. 17-00 виїзд з Бучача, 19-00 - Русилівські водоспади. Облаштовуємось, намети, вечеря.

Другий день виїзд 9-00. Русилів - Золотий Потік - Язлівець - Литячі - Уздечко - Нирків. 60 км. На ночівлю облаштовуємось неподалік Джуринських водоспадів. Щодо маршруту другого дня - можна обгрунтовано оскарджувати. Додавати до 30 км.

Третій день Виїз - о 9-00. Нирків - Товсте - Борщів - 50 км. Біля Борщову огляд фортеці в с. Висічка, або (і) Заїзд до печери в Більче Золотому.  В Борщові сідаємо у поїзд Івано-Пусте-Тернопіль що там орієнтовно буде між 15-16 годинами і їдемо в Тернопіль.

У поїзді п’ємо пиво, їмо морозиво, розповідаємо анекдоти - цей пункт не обговоюється :)

Sonce:
я б поїхав давно хочу цей маршут проїхати, але на три дні не зможу...на два б поїхав..

Перший день виїзд о 8-00 від пристані біля готелю "Тернопіль". 70 км до Бучача. 14-00 Бучач, сухий обід, огляд фортеці. 17-00 виїзд з Бучача, 19-00 - Русилівські водоспади. Облаштовуємось, намети, вечеря.

Другий день виїзд 9-00. Русилів - Золотий Потік - Язлівець -Беремяни(вихід на червону гору, дуже класні краєвиди на дністровський каньойн, і тут впадає стрипа в Дністер) - Шутроминці - Нирків. 60 км. На ночівлю облаштовуємось неподалік Джуринських водоспадів.
Виїзд зі станції Ворвулинці можна вночі, але хто має три дні вихідних може котитися до борщова :)


wolf:
я їздив в Нирків - джуринський водоспад через Зарваницю, тому пропоную відповідну зміну маршруту. Цілком реально за день заїхати.
маю намет і решту потрібного спорядження. навіть ровер можу позичити

xlibes:
Класний маршрут! Але я не поїду. Така, смішна для одного дня, кількість кілометрів мене тепер лякає. Та й ночування в палатці не піде мені на користь. Може то вже мені варто відкривати клуб інвалідів, а новий велосипед переобладнати під коляску...

Dreamland:
будете їхати без Микулинці то мене захопіть...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version