Мандрівки > Майбутні

Триденна поїздка 25-27 або 26-28.

<< < (2/14) > >>

bhagavan:
Пропоную проект поїздки заморозити і відстрочити, якщо звичайно бажаючих не прибуде.
Мені от посміхається перспектива бути в Києві в ті числа, так само як і Славкові... не знаю чи зроблю до того часу паспорт, але без паспорта і ні туда ні туда не поїду....

xlibes:
Я думаю, що проекти не варто морозити. Адже так відкладати, щоб вийшло аж усім поїхати, певно не получиться. Та й різний контингент може катати у різний час. І з вланого досвіду можу сказати, що пропускати такі мега-тури, то не так вже й смертельно. Хоча спочатку важко від усвідомлення, що більшість десь файно і далеко педалює, але в той час можна пописати оповідки, поностальгувати, переглянути старі фото з минулих покотеньок,... і вдаритися у роздуми про минучість буття,... та й Артур Шопенгауер нас би не зрозумів....

Arven:

Я б не проти поїхати, якщо приймете в копнанію дівчину :)

--- Цитата: wolf від 13.05.2007, 23:56:25 ---маю намет і решту потрібного спорядження. навіть ровер можу позичити

--- End quote ---
Знадобився б велосипед o^-o, а то мій зараз трохи не дієздатний...

werty:

--- Цитувати ---Я б не проти поїхати, якщо приймете в копнанію дівчину
Знадобився б велосипед , а то мій зараз трохи не дієздатний...
--- End quote ---

це не проблема добрий вуйко Erazel на раму посадить :D o^-o

Dreamland:
Якщо не всім вийде з вихідними днями то думаю можна буде маршрут скласти на 2 дні - бо реально 1 день до самого Чорткова їхати потягом а там до Бучача і Язлівця рукою подати. Так що думаю будемо складати 2 плани, а потім вже вирішимо як і шо.
26-28 переважно у всіх вихідні.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version