Тема: Шо зо звір і з чим його їдять?  (Прочитано 8189 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« : 09.09.2010, 21:59:29 »
 У знайомого є нагода взяти такий велосипед NISHIKI buswhecker. Ціна тут не обговорюється, просто в неті не знайшов інфи по ньому  тому  хочу почути  хоч якісь відгуки  про раму, втулки(виглядають як нові), тормоза(BR-m415) і вилку також. В разі придбання цього вела винекне потреба в правій гальмівній ручці,   бо там вчепили якусь пародію)


може хтось має одну щоб подарувати :) чи  продати(потрібна сама ручка кріплення в норм. стані див. фото)

всі інші фото тут http://picasaweb.google.com/105585505621565749621/NISHIKIBuswhecker#

[вкладення вилучене Адміністратором]
« Останнє редагування: 13.09.2010, 22:04:49 від Юра »
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 09.09.2010, 22:23:47 »
ровер як ровер на вигляд, початкового рівня. фото більше вистав, або опиши детальніше компоненти, ми не екстрасенси.

а шо ти хочеш почути без вказання ціни???

як 1,00 грн - то вах вах вах який ровер, бери зразу
а як 10000,00 грн то гамно гамном...

 :D :D
 
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 09.09.2010, 22:53:36 »
"хочу почути  хоч якісь відгуки  про раму, втулки(виглядають як нові), тормоза(BR-m415) і вилку також. "- є написано в темі...
фото цих комплектуючих є на пікасі,силка є в темі...
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 10.09.2010, 00:38:42 »
звір странний... походу хищний... але судячи по фото доооооооооооооооооооооооооооооовго простояв десь в гаражі... до 2,5-3к дати варто (ІМХО)

строго домахатись до вилки, чи ше не здох еластомер... там же глянути рік... тросіки всі в ліс разом з кожухами... колеса кітові, але в нас таким не торгують, з огляду на обві гавном бути не мають. такого ж десь рівня жаянт новий 5к... тому варто давати половину 2,5 і міняти все шо вбите.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 10.09.2010, 07:53:02 »
Юрка, я офіційно присягаюсь відірвати руки тому фотографу  :D . Де фотки переднього/заднього переклюків, тормозів нормальні, манеток, шатунів? Без того всього ціну не скажеш. А так то згідний з Тедом, на вигляд приблизно - початковий продвинутий рівень(тобто достатній з головою).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 10.09.2010, 09:33:14 »
так... велосипед мій, фотографував я, якщо ся так моцно чуєш, то "руки повідривати" можеш колись при наготі попробувати, але думаю з цим ділом в тебе нічого не вийде *No* Тормоза(вчора їх переглянув, придатні до використання і буду міняти їх коли вийдуть з ладу), шатуни манетки і переклюки не фотографував, бо на даний момент вони мене влаштовують, але якщо ви не зможете спати без такої інфи то можу організувати фотосесію цип пристроїв. На початку теми ж написано: "хочу почути  хоч якісь відгуки  про раму, втулки, вилку". Тед, де можна знайти той "рік"?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 10.09.2010, 09:35:23 »
Тед, де можна знайти той "рік"?
Часто на короні вилки(в нижій частині) вибитий рік виготовленння. там і дивись.

І взагалі я непоняв, так ти його вже взяв чи ні. Якщо взяв то що від нас хочеш почути? Чи не заплатив забагато? Ну до 3 тисяч можна дати спокійно(5 коштує Джіант якийсь з приблизно аналогічною обвіскою, але все ж розпиши комплектацію, щоб ми могли точніше судити).
 Та й взагалі я щось неврубався в фрази "вони мене влаштовують, тому й не фоткав". Що ти цим сказати хотів?

З того що я по фото побачив то тільки вилку оприділив - SR Suntour якийсь(щось типу XCP-XCR), з блокуванням. Тормоза шімановські як проти базару то класні(всяких Промаксів), як повноцінні представники дискарів то неахті - геморне регулювання положеня колодок в них, та й ніколи надто сильними небули. Але то таке, то вже забаганки розбещених велосипедистів.
« Останнє редагування: 10.09.2010, 09:42:50 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline 4.21.2007

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Карма: +0/-0
  • skytalec
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 10.09.2010, 09:58:24 »
нішікі - япорьскі ровери
сам експлуатую нішікі гібрид   +

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 10.09.2010, 10:11:07 »
Він в мене, але так як я  взяв його в знайомого, то ми домовились, що перш ніж заплати гроші я подивлюсь чого там бракує і що буде коштувати заміна зіпсутих елементів(ну, щоб не купляти кота в мішку). Орієнтовна ціна менше ніж ви припустили, значить він вартий грошей які за нього просять. Задня касета-нема ніяких написів, а по тих всяких циферках і буковках, що є на зірках визначати не вмію, на вигляд ніби не зношена, тре попробувати під час їзди. Каретка взагалі Х.З., шатуни: єдине, що можна там розібрати з написаного ТРУВАТІВ ІСОФЛОВ (на квадрат) ланцюг тре викинути, поставлю новий і спробую якщо не буде проскакувати залишу всю трансмісію як є, але з часом думаю поставити шось з інтегрованою віссю. Обвіс ДЕОР, косметичний стан не найкращий, задній переклюк трошки поцарапаний, але ніби функціонує справно, так як троси і рубашки перетворились на одне ціле, то нема змоги провірити роботу пари манетка-переклюк, передню перекидку тре трохи "розрухати" а то під дією пружини вона не вертається в вихідне положення. Манетки робочі, просто не мають товарного вигляду. Що за манетки не знаю(переключання здійснюється одним пальцем як на срамі) зроблю фото і викладу. Так як для дальніх поїздок маю СКОТА, то цим велом буду їздити по місту, і заміна деталей беде проводитись після виходу їх з ладу.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 10.09.2010, 11:02:51 »
NISHIKI buswhecker. Ціна тут не обговорюється, просто в неті не знайшов інфи по ньому
NISHIKI bushwhacker, а так шукав?  :P

вот розпис по моделі 2007р. http://forum.mtbikes.pl/topic/2700-nishiki-bushwacker-xc-2007/
вроде сама похожа... з тих шо найшов, але то з вигляду... а вот для точнішого вивчення тра бачити фотки по местам...

конкретно по колесам... Лінус макс це якита ребреннд від нішики і може бути чим завгодно :), але з огляду не клас, не мав би бути гімном, такшо лишається впевнитись, шо крутиться, рівне, шприхи натянуті і не брати дурного в голову...

рами нішики рулять немеряно... тут все дуже просто, чим легша, тим краще, також варто зацінити профіля труб, якшо строго круглі, то недобре, якшо труби змінного профіля, то рама нехіла...

якшо ціна менша описаної, то брати і не паритись... ТЕОРЕТИЧНО там всього теоретично може поломатись максимум на 1500 грн.
« Останнє редагування: 10.09.2010, 11:15:14 від teodor4ik »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 10.09.2010, 11:16:56 »
профіль труб рами круглий(, колеса рівні, не погнуті, і шо "не маловажно"-крутяться!)  шпиці натягнуті, і взагалі колеса там мають такий вигляд ніби їх окремо від ровера зберігали, тобто вигляд як в нових, тільки наклейки трохи поклеювались. Тед я знаю, що ти мож мати всякі кавалки до роверів може є пара гальмівних ручок, а то одна ручка рідна, а інша якась до потопна стоїть.  Думаю, що таку саму ручку знайти буде проблематично, і їздити з двома різними також..., то напевне тре буде дві замінити.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 10.09.2010, 11:20:22 »
Орієнтовна ціна менше ніж ви припустили, значить він вартий грошей які за нього просять.
так припускали для того щоби зорієнтувати чи варто брати його :) а не для того шоби показати клас у вгадуванні ціни. :)

Так як для дальніх поїздок маю СКОТА, то цим велом буду їздити по місту, і заміна деталей беде проводитись після виходу їх з ладу.
я канеша може і неправ... но помоєму праавильно навпаки... скот для міста, а нішику в дальнобой... хотя... може ти і правий... я все забуваю шо в нас траси кращі ніж дороги в Підгайцях  :D

Дописано : 10.09.2010, 11:28:04
Тед я знаю, що ти мож мати всякі кавалки до роверів може є пара гальмівних ручок, а то одна ручка рідна, а інша якась до потопна стоїть.  Думаю, що таку саму ручку знайти буде проблематично, і їздити з двома різними також..., то напевне тре буде дві замінити.
маю вимучені в ФМа авіди СД, але поки чекаю на єдну раму шоби рішити шо я буду з нею робити... якшо не підуть туда, то віддам...
а взагалі дета валяються якісь шиманські ручки (непаровані), але як ти сам і писав... міняй по мірі необхідності... а взалі я би рекомендував його затащити в спорт+ до подонка(http://forum.shpryha.te.ua/index.php?action=profile;u=507) і тупо його там лишити... по мірі переборки і вспливе шо тра міняти, а шо ні... він же перебере вилку, манетки, перекидки і тормоза, можливо стане профілактики і ремонту шоб не міняти там нічо крім тросів.
« Останнє редагування: 10.09.2010, 11:28:04 від teodor4ik »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 10.09.2010, 11:31:36 »
 :D спарва не вдорогах, хоча від їзди на 28 колесі по ямках і бордюрах в нашому місті  задоволення не отримую, тим більше, що вилка жорстка. Просто в внутрощах СКОТА я покопрсався знаю їх стан і знаю, що на нього можна рушати в дальну подорож, а нішікі якщо вийде з ладу десь посеред Підгаєць, то до дому тягнути недалеко! Коли переберу все тоді і буду катати дальше.

Дописано : 10.09.2010, 11:37:25
ТО я і сам в змозі провести, руки ростуть відки тре, а от з вилкою побачу, можливо зроблю так як ти кажеш. А може в міжсезоння якусь кращу вилочку візьму.
« Останнє редагування: 10.09.2010, 11:37:25 від A.F.C. »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 10.09.2010, 14:49:03 »
так... велосипед мій, фотографував я, якщо ся так моцно чуєш, то "руки повідривати" можеш колись при наготі попробувати, але думаю з цим ділом в тебе нічого не вийде *No*

ну... ми можем допомогти  :D. як пофоткано так і написав (так само я можу спитати шо за ровер в мене на аві)

для чого тоді створювати тему, судячи по опису, ти норм орієнтуєшся в тому. Бери і катай. Ціна класна, а троси то фігня.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "